barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
1
Dokładnie to najlpesza Barca od czasów odejścia Pepa.
Tici-taka sie wczoraj skończyła i widzieliśmy to w pierwszej połowie.
Ok moze nie dojdziemy do finału, ale w końcu jestesmy w stanie pokonać KAŻDEGO.
Jedynie co mnie martwi w tym klubie to Suarez
0
W finale * :)
1
Co szczerze mówiąc jakimś mega imponującym wynikiem nie jest
1
pierwszy raz na rm.pl widzę taki zachwyt naszym piłkarzem, wszyscy z nich chcą Neymara
0
jakby napisał inaczej musiałby dać czerwień.
0
też nie przesadzaj Ronaldo jest 3, żeby było jasne mi chodzi o pieniądze jakie jest warte piłkarz.
W ciemno brałbym 22letniego Neya
0
myślę, że Ney jest teraz najbardziej wartościowym zawodnikiem na świecie
12
nazwijcie mnie optymistą, ale jak tak dalej pójdzie jadę do Berlina!
2
Ten sam człowiek, mnóstwo spraw o korupcje w Potugalii
7
Marna prowokacja
0
Akurat do obiadku, dzieki ! I to jeszcze wygrane !
10
Do tej drużyny powróciło to co najważniejsze ... MOTYWACJA
Messi nigdy wcześniej przed 1/4 PK nie mówił tak jak o finale, ja tez odczuwam taka atmosfera jakby to był mecz który miał zadecydować o wszystkim. To mi sie podoba :)
1
Ja będąc dzieciakiem uwielbiałem, teraz to tylko raz na rok sobie powspominam, ale tez nie rozumiem ludzi którzy to nadal oglądają z zafascynowaniem
1
Podobno (słabe źrodła) ma rekord w piciu browarów. Jakos 150 XD
0
A jaki zawodnik Barcelony nie mógłby grać wszędzie ?
Sugerujesz ze u nas włożony wysiłek i umiejętności nie sa ważne?
0
Nie wiem jak w Realu, ale u nas Ibrze kazali i to nie dziennikarz
1
Niektórym każą, ale on to raczej z własnej woli zrobił
1
aha czyli el jarek stawiałby naszego zawodnika w lepszym świetle niż nasza redakcja?
Widać od razu kto to przetłumaczył dobrze, a kto jak zwykle powklejał tylko pojedyncze zdania
9
nawet el jarek dał lepszy tytuł, ta redakcja zaczyna schodzić na zły tor
0
Iniesta nie wolał realu ...
Co za bzdury
1
Ogladam sobie skróty francuskiej i Marsylia kolejka porażka. To jest wlasnie Bielsa pol roku nie do zatrzymania, a pózniej zadyszka. On byłby wybitny chyba tylko z Chelsea z 2009 roku, to były dopiero fizyczne bestie !
1
Bardzo fajna, keep up the good work ! :)
Ps zrobiłbys tapetę z naszym trio ? Tyle okazji dawali dla fotografów, a w internecie nadal brak dobrego zdj o wysokiej rozdzielczości.
0
Ok po faulu mu tak nie lizal dupy, ale jakby Ronaldo został nominowany do IBC przez obrońcę Cordoby to by strona siadła.
Nie twierdze, ze nie byles za zawieszeniem, ale tutaj masz pretensje do tego co wybacza, tak wiec nie rozumiem za bardzo co chciałeś przez to wyrazić.
1
Racja nasza forma jest naprawde dobra, a Realu jest co jak co dość słaba, niedługo sie potknął, mam nadzieje, ze ta mierna na wyjazdach Sevilla cos z nimi zdziała.
A Man city wcale nie bedzie takie łatwe do pokonania, na pewno nie takie łatwe jak S04
1
Jak Neymar wybaczył Zunidze zaprosił go na swój mecz charetatywny, wyzwał do IBC itd tez protestowałes ?
1
Xavi w wieku Rafinhi 3844min
Iniesta 3683
Busi (mimo, że inna pozycja) 3525
Każdy piłkarz z pierwszej 11 ogrywał się w takim wieku.
I z tego wynika najwyższa forma w późniejszym wieku.
Thiago może wiązać buty Sergiemu ponieważ jest kontuzjowany?, nie wiem ile nad tym myślałeś, ale raczej nie za długo...
Norweg nie dostał się przypadkowo do Realu, on jest po prostu wybitny, Ty i ja oglądaliśmy ,,2 filmy na yt", a on był dokładnie obserwowany przez skautów, którzy potrafią ocenić talent piłkarza o wiele lepiej ode mnie jak i od Ciebie. Racja, ze względu na wiek różnie z nim jeszcze może być, ale jest dobrą inwestycją na przyszłość.
Z Sergiego nic nie będzie, Rafa potrzebuje minut.
Z Denisem już inna historia jest bardzo dobry, ale nie przypominam sobie zawodnika, który u nas by grał regularnie po wypożyczeniu.
Zobaczymy jak to będzie, czas pokaże. Ja największe nadzieje pokładam w Adamie i Alanie.
1
z Atleti to on pewno zagra jak zawsze (czyli słabo) tak więc i don't care.
Co nie zmeinia faktu, że za 3 rzeczy, które zrobił (agresywne zachowanie, czerwien, gest) powinien dostać 5 meczy.
0
jak go znam to pewno Cię zbanował na 30 lat, tak jak mnie kiedy napisałem, że podkradli nam Di Stefano.
1
hahaha wy zawsze znajdziecie ,,świetnych" piłkarzy.
Sergi Roberto? Pisaliście, że Thiago może mu buty wiązać jak odszedł do Bayernu... Z Denisa, Rafinhi może coś jeszcze będzie, ale w przypadku drugiego to musiałby szybko wystrzelić bo już ma swoje 22 lata na karku. W takim wieku trzeba już grać min. te 1200min w sezonie. Haliovic byłby jego jedynym poważnym konkurentem według mnie.
Najważniejszy punkt to kwestia podstawowych zawodników. Kogo my mamy Inieste, który pogra z 2 lata max, Xaviego, który odejdzie po sezonie i Rakitica.
Real: Kroos, James, Isco to są pomocnicy na lata. Wybrał kasę i taka jest prawda, w Barcelonie za 4 lata mógłby być już podstawowym zawodnikiem, w Realu nigdy nie będzie