1

Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem punkty są ponad filozofie. Jemez powinien to brać pod uwagę, z nimi zawsze są darmowe punkty, nie żeby mi to przeszkadzało, ale na msc. kibiców Rayo bym się troszkę zdenerwował przez tak dobraną taktyką z Barceloną

2

wróciła

2

prognozy długoterminowe się podobno nie sprawdzają, a ja wam mówię, że w Madrycie za 2 tygodnie ma być -4

3

Guardiola odszedł z własnej podjętej decyzji

0

z ciekawości, skąd różnica w karze w ostatnim przypadku?
(edit) juz sie dowiedziałem :D

1

zobaczysz co się stanie jak odejdzie. Wszyscy będą pisać, że był legendą

0

26 lat hehe

0

ja to myślę, że nawet wykładowcy na uczelniach :D

0

Ty na trenera bys sie nadawal

0

ryj

0

Polacy*

0

ja tak pisałem? Jeżeli nie to daruj sobie takie uwagi

0

biorę remis 1-1 w ciemno :D

0

Pierwszy raz widzę jak trollujesz :D.
Na pewno nie przez pogodę :D Mieszkamy blisko siebie, a u mnie śniegu nawaliło :D

1

7 lat to mało? Zagrał u nas 326 meczy, moim zdaniem to bardzo dużo. Był/jest jedną z głównych twarzy Barcy Guardioli i tej w drugiej dekadzie XXI wieku. Tylko Iniesta, Busi, Pique, Messi i Xavi zostali z nim w FCB. Moim zdaniem facet jest jak najbardziej legenda, a jak pogra 2 lata nie będzie nawet nad czym dyskutować.
Prawie na pewno nie znajdziemy tak dobrego zawodnika na tą pozycję.
Co do samej sprzedaży może masz racje, że to opcja warta przemyślenia. Co nie zmienia faktu, że zasługi dla obecnej Barcelony tego Brazylijczyka są ogromne i naprawdę długo możemy takiego PO nie mieć.

2

Nie rozumiem tej logiki :D
Alves jest legendą klubu, twierdzisz, że każdy gracz na pozycji PO z klubu przypominającego Tobie Seville (lub trochę lepszego) z 2008 będzie nową legendą ?
Na takiego PO jak Alvesa poczekamy sobie ładnych 15 lat, tak myślę.

33

Dla ludzi, którzy twierdzą, że margines błędu jak bardzo mały, poszperałem trochę aby udowodnić, że margines jest jeszcze całkiem spory

Tabela po 25 kolejkach rok temu
1. Real 63 (teraz 61)
2. Barca 60 (59)
3. Atleti 60 (54)

Ile punktów można było zdobyć, a ile poszczególne drużyny zdobyły
1. Real 39 pkt - skończyli z 87pkt. czyli stracili 12 !!
2. Barca 39- skończyli z 87 również starta 12
3. Atleti oczywiście tez 39 - koniec z 90, strata 9

Margines błędu nadal istnieje i wcale nie jest taki mały

2

warto dać 40 za Danilo? Przynaj się ile jego meczów widziałeś ? Urywki z yt się nie liczą

1

Kroos jest lepszy o klasę od Rakitica

2

Komentarz usunięty

1

Czy Ty jestes pierwotnym właścicielem tego konta? Pamietam Twoje kentarze sprzed powiedzmy 2 lat i były zupełnie inne :D

1

Nie pamiętasz meczu Polski z Czarnogóra jak strzeliliśmy u sb w ostatnich minutach, ale wlasnie przez ten przepis nie uznali bramki?
Następny przykład to mecz RPA z Meksykiem na otwarcie MS, chyba Meksyk strzelił w taki sposób i tez odgwizdali.
Tylko dwa razy miałem okazje zobaczyć taka sytuacje :)

0

Przecież to troll

1


6:39

0

jak się czujesz po występie w Hala dzieci? :D

2

to jakiś 1 pkt bonus za pokonanie Evertonu ? :D

1

I tu sie mylisz :). Najważniejsza jest gra, jeżeli gra jest dobra to i beda punkty wpadać z większa częstotliwością niż jeżeli jest słaba :)

0

Mieszkałem w Niemczech, wiem jak tam jest Scheiss Bayern xd

2

Daje sobie uciąć głowę, że w Niemczech BVB jest bardziej lubiane i ma więcej kibiców.

1

Rzeczywiście sie nie da, jak z wiadomości wchodzę to tez mnie na główna przekierowywuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?