3

Final z realem byłby prawdopodobnie najważniejszym meczem w historii jednych i drugich.
Cos po czym kibic wygranej drużyny moze juz spokojnie umrzeć :)

3

lepsze porównanie to nieoszlifowany diament :)

1

najrówniej grający pomocnik po Busim. Zatrzymać za wszelką cenę i tak transfer się przyda bo ani Rakitić ani Iniesta nie grają na satysfakcjonującym poziomie (choć z Ivanem coraz lepiej, ale nie wiadomo czy to nie przejściowa forma)

3

no właśnie głupek, ale kto wie może jakby jako nastolatek trafił do Barcelony wykorzystałby ogromny talent jaki posiada(ł)

0

Wszyscy piszą inaczej ....
Stad pytanie, czy Luis jedzie na Copa America?

0

A z ciekawości jak ktos ma nieparzysta liczbę punktów ?

1

W twoim wypadku to pewnie spamowanie hehe

5

Nie żebym sie chwalił ale sprawdźcie moj komentarz z 6maja hehe

2

Skończyłem na zdaniu ,, Hiszpanie upatrują w pomocniku Dortmundu idealnego następce dla Xaviego".
Niedługo to w wawrzyniaku beda upatrywać następcę jednego z najlepszych jak nie najlepszego pomocnika wszechczasow

4

Zobaczycie ze bedzie rewanż ,,męża" za ten gwałt 2 lata temu. 3-0, wtedy przewidziałem, ze nas zdemoluja teraz tez mi sie ta sztuka uda (mam nadzieje)

3

Przeczytaj ze zrozumieniem i pomysl to wystarczy

11

Barcelona mi przypomina Bayern sprzed 2 lat, demoluje wszystko co staje na drodze. Jeszcze tylko wygrać finał LM z krajowym rywalem i będzie pięknie

0

dwóch dyszek dawno już nie było.
Rekord był chyba po finale drugim z manu albo po GD 2-6/5-0

0

Tak tylko tobie i prasie

0

Oj popilo sie chyba

3

Szczerze? Ośmieszył się tą wypowiedzią, groszek zapewnił awans do 1/2, różnie to się mogło potoczyć, widać było po końcowym gwizdku jak dużo siły Real włożył w ten mecz. Dobrze, że jak Henry sobie ręką pomógł to nie celebrował jakby zdobył bramkę w finale...

0

Poszukaj sobie ...

0

,,A Enrique jest... po*ebem. :D "
Twój komentarz.
Mam nadzieje, że ty się puknąłeś, niedowiarku.

1

hahahahah
Jesteś idealnym przykładem visca łebka, gdyby to ktoś na rm napisał to cytat znalazłby się pewno na tej stronie z 3 razy.
Nawet nie będę Ci tłumaczył, bo nie warto

3

szczerze? zgadzam się z tym stwierdzeniem. Messi znowu przestaje biegać. Źle jak w tamtym sezonie może nie jest, ale bez rewelacji. Przydałby się mecz przerwy

0

jak widać twoje 2 zdania można interpretować na 2 sposoby.
Twój i innych :D

2

po czym dodałeś ,,Eee... czekaj, już jest :) "

0

ostatni raz Chelsea-Barcelona po bramce Toressa, ale to już był płacz :D

1

prosty scenario, meczy wygląda tak jak ten grupowy na CN. Ibra szybko strzela, ale po nim (zdaje się Lucas) już nie pudłuje i jest 2-0. Jest to mało możliwe, ale pewnym awansu do końca być nie można gdyby to było 4-1 to jeszcze.

2

Porównanie do Busiego jak najbardziej trafne, szkoda że nie jest u nas (a przynajmniej na tej stronie) tak doceniany jak Modrić u nich

0

Fenomenalny to był Ibra dopóki mu nie zmieniono pozycji

0

ma ktoś może link do skrótu z yt?

1

Hahahaha nie mam pytań... Chyba ze to specjalnie napisałeś, ale watpie

0

Z transferów sie raczej nie żartuje, poza tym prima aprillis w Hispzanii jest obchodzone w innym dniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?