barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Final z realem byłby prawdopodobnie najważniejszym meczem w historii jednych i drugich.
Cos po czym kibic wygranej drużyny moze juz spokojnie umrzeć :)
3
lepsze porównanie to nieoszlifowany diament :)
1
najrówniej grający pomocnik po Busim. Zatrzymać za wszelką cenę i tak transfer się przyda bo ani Rakitić ani Iniesta nie grają na satysfakcjonującym poziomie (choć z Ivanem coraz lepiej, ale nie wiadomo czy to nie przejściowa forma)
3
no właśnie głupek, ale kto wie może jakby jako nastolatek trafił do Barcelony wykorzystałby ogromny talent jaki posiada(ł)
0
Wszyscy piszą inaczej ....
Stad pytanie, czy Luis jedzie na Copa America?
0
A z ciekawości jak ktos ma nieparzysta liczbę punktów ?
1
W twoim wypadku to pewnie spamowanie hehe
5
Nie żebym sie chwalił ale sprawdźcie moj komentarz z 6maja hehe
2
Skończyłem na zdaniu ,, Hiszpanie upatrują w pomocniku Dortmundu idealnego następce dla Xaviego".
Niedługo to w wawrzyniaku beda upatrywać następcę jednego z najlepszych jak nie najlepszego pomocnika wszechczasow
4
Zobaczycie ze bedzie rewanż ,,męża" za ten gwałt 2 lata temu. 3-0, wtedy przewidziałem, ze nas zdemoluja teraz tez mi sie ta sztuka uda (mam nadzieje)
3
Przeczytaj ze zrozumieniem i pomysl to wystarczy
11
Barcelona mi przypomina Bayern sprzed 2 lat, demoluje wszystko co staje na drodze. Jeszcze tylko wygrać finał LM z krajowym rywalem i będzie pięknie
0
dwóch dyszek dawno już nie było.
Rekord był chyba po finale drugim z manu albo po GD 2-6/5-0
0
Tak tylko tobie i prasie
0
Oj popilo sie chyba
3
Szczerze? Ośmieszył się tą wypowiedzią, groszek zapewnił awans do 1/2, różnie to się mogło potoczyć, widać było po końcowym gwizdku jak dużo siły Real włożył w ten mecz. Dobrze, że jak Henry sobie ręką pomógł to nie celebrował jakby zdobył bramkę w finale...
0
Poszukaj sobie ...
0
,,A Enrique jest... po*ebem. :D "
Twój komentarz.
Mam nadzieje, że ty się puknąłeś, niedowiarku.
1
hahahahah
Jesteś idealnym przykładem visca łebka, gdyby to ktoś na rm napisał to cytat znalazłby się pewno na tej stronie z 3 razy.
Nawet nie będę Ci tłumaczył, bo nie warto
3
szczerze? zgadzam się z tym stwierdzeniem. Messi znowu przestaje biegać. Źle jak w tamtym sezonie może nie jest, ale bez rewelacji. Przydałby się mecz przerwy
0
jak widać twoje 2 zdania można interpretować na 2 sposoby.
Twój i innych :D
2
po czym dodałeś ,,Eee... czekaj, już jest :) "
0
ostatni raz Chelsea-Barcelona po bramce Toressa, ale to już był płacz :D
14
https://m.ak.fbcdn.net/photos-d.ak/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/11148377_1607931686019024_5474210525197258152_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=bc72a87c27e9d71077b3caaa1898a026&oe=55E0C718&__gda__=1440430664_9aa80b6b784a07748b6121219eb5bfe3
Najlepsze zdj Messiego ktore widziałem, ma ktos w lepszej rozdzielczości? Bardzo mi by zależało ;)
1
prosty scenario, meczy wygląda tak jak ten grupowy na CN. Ibra szybko strzela, ale po nim (zdaje się Lucas) już nie pudłuje i jest 2-0. Jest to mało możliwe, ale pewnym awansu do końca być nie można gdyby to było 4-1 to jeszcze.
2
Porównanie do Busiego jak najbardziej trafne, szkoda że nie jest u nas (a przynajmniej na tej stronie) tak doceniany jak Modrić u nich
0
Fenomenalny to był Ibra dopóki mu nie zmieniono pozycji
0
ma ktoś może link do skrótu z yt?
1
Hahahaha nie mam pytań... Chyba ze to specjalnie napisałeś, ale watpie
0
Z transferów sie raczej nie żartuje, poza tym prima aprillis w Hispzanii jest obchodzone w innym dniu