barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Screen zrobiony ale jest karny i pewno 2-0 to raczej zostaniesz xd
0
Twoje minimalistyczne myślenie jest straszne.
Zapewniam Ciebie ze nasi piłkarze chcieli strzelić 3 bramkę, ale nie byli w stanie z innych powodów niz pewność.
Nikt nie jest na tyle naiwny niezależnie od wieku zeby myślec iż jedna bramka przewagi zapewnia pewność w tym sporcie
3
Oblak > Barvo
0
Rayo.
2
,,Nawet zjebane Deportivo, które dzięki nam się utrzymało w lidze, nie odwdzięczyło się "odpuszczeniem" gonienia wyniku."
Nie mozna tego inaczej skomentować jak idź spać gimbusie
1
Tak, Iniesta marnował sie na skrzydle i nie był takim crackiem jak w pomocy, ale gdyby wtedy zmiennicy na skrzydło byli tacy jacy sa dzis, nawet przy potencjalnym przejściu Nolito, Iniesta byłby najlpesza opcja (gdyby nie było Turana, bo jednak Turek ma duzo wieksze doświadczenie na tej pozycji, warunki tez ma lepsze)
3
chyba nie pamiętasz sagi Fabsa. Myślę, że newsów o Fabsie było 150. Czy to najdłuższa saga w historii piłki nożnej?
Zapraszam do dyskusji :D
2
Szkoda to fakt, ale niektórzy tutaj przesadzają pisząc, że to transfer niezbędny.
Trzeba wziąć pod uwagę kluczowy czynnik jakim jest aklimatyzacja w zespole (proszę bez argumentów, że ma DNA Barcy).
Zapewne Nolito, który nie będzie jeszcze zgrany nadal będzie przynosił większą korzyść niż Munirek czy Sandro, ale jest jeszcze nasze zbawienie w postaci 177cm Tureckiej krwi. Wariant z Turanem byłby podobny do swojego czasu Iniesty na skrzydle (myślę, że też nasz kapitan mógłby śmiało w ciężkiej sytuacji też spełnić tą nieszczęsną rolę). Zgoda nie będzie to funkcjonowało jak MSN, ale z Nolito też by tak nie było.
Reasumując moje wypociny, Nolito byłby dobrym transferem i dawałby więcej możliwości taktycznych naszemu trenerowi, ale z dużym prawdopodobieństwem można określić, że nie jest to transfer, który zapewniłby lub przyczyniłby się w większym stopniu do wygrania trofeów.
1
nie podawaj nie warto marnować czasu
3
Jest coś takiego jak statystyka. Gwałty są zdecydowanie bardziej praktykowane u Muzułmanów. Ten typowy już argument za uchodźcami ekonomicznymi jest absolutnie zbyt ogólnikowy. Niestety nie da się odróżnić kto potrzebuje naprawdę pomocy, a kto nie.
Jednak cała ta szopka z uchodźcami to oczywiście kontrolowany kryzys stworzony na rozkaz Waszyngtonu.
2
Media przed zmianą władzy zdecydowanie nie były nastawione przeciw uchodźcom, a były nawet za, tak więc argument do kosza. W Niemczech o sytuacji w Kolonii dowiedzieli się później niż niektórzy Polacy, którzy śledzą internetowe media.
1
- uchodźców zły, emigrantów niewspomaganych socjalem dobry
-fundament zbudowania państwa z prawdziwego zdarzenia
-partia Pana Grzegorza Brauna
- bez komentarza
-ciężko odpowiedzieć na to pytanie gdyż jest niesprecyzowane
To tak w skrócie oczywiście
2
Niewątpliwie mecz z Atleti będzie jednym z poważniejszych testów(od czasu testu z Atleti rok temu). Nasza gra od paru miesięcy jest dosyć kiepska. Zawodzi pomoc, rok temu taka sytuacja często miała miejsce, ale był crack, który się cofnął wygrał pojedynek z dwoma przeciwnikami i posłał piękną piłkę do Neya na skrzydełko, po kontuzji, widzę najbardziej niedokładnie podającego Messiego od wielu lat. Rakitić jest przeciętnym zawodnikiem (jak na taki poziom oczywiście) i dopiero jak jest naprawdę w formie wnosi coś do zespołu (na szczęście rok temu ta forma pojawiła się pod koniec sezonu). Iniesta paradoksalnie gra dużo odważniej i dużo częściej bierze cieżar gry na swoje barki niż to miało miejsce sezon temu, ale mimo to uważam, że potrzebujemy kogoś takiego jak właśnie Messi rok temu, Modrić itd. pomocnika, który potrafi naprawdę tę grę kreować i nadawać jej tempo. Po cichu liczę na Arde jednak przez to, że dopiero wkracza w rytm meczowy, owoce jego transferu będziemy mogli zbierać być może dopiero po tym sezonie.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
8
Być może to co napiszę będzie teraz nie na miejscu jeżeli koniec końców ta cała szopka okaże się prawdą, ale ten użytkownik rozpętał tutaj na forum prawdziwą burzę pisząc, że ma badania, które są dla niego jak wyrok ostateczny. Do tego te durne teksty typu, że spędzi ostatnie dni na tej stronie itd. póżniej pisząc o swojej rodzinie. Wypisywał nicki, którym dziękował za wszytko i się żegnał. Po badaniach wrócił i napisał, że wyszło, że będzie żył następnie napisał, że nazmyślał. To jest nieporozumienie, że redakcja na to nie reagowała obojętnie jakby brutalnie to nie brzmiało taka burza nie powinna mieć miejsca na tej stronie. Dodatkowo nawet nie wiadomo czy to prawda, bo ja znając wyrok na pewno bym nie siedział na fcbarca.com i miał gdzieś rodzinę i resztę życia.
Mam swoją diagnozę i wcale nie sądzę żeby był zdrowy, ale nie będę się bawił na fcbarca.com w Hous'a i wypisywał tutaj swoje argumenty przemawiające za pewną chorobą.
0
sam to wymyśliłeś ? :D
2
Idealny przykład ,,eksperta od transferów swego ulubionego klubu"
Nie znam piłkarza, a oglądam przecież masę meczów, nie ma szans, że ktoś z Barcelony go obserwuje od dłuższego czasu, napisze, że kot w worku.
Tak było z Neymarem i z wieloma innymi, pamiętajcie, że klub nie wyda nigdy 36mln oglądając tak jak wy highlighty na youtubie.
1
Koniecznie przerwa dla Neymara i Suareza
3
3 dni w serwisie a już poucza ... nie wierze długiej kariery
9
Busquets - najbardziej niedoceniony piłkarz XXI wieku
2
tak długo jak Inieste
1
,,zwracamy uwagę na Cristiano Ronaldo" i się dziwić, że tyle jadu tutaj w komentarzach...
0
https://www.facebook.com/ekstraklasatrolls/photos/a.297131857080508.68079.296731610453866/795687743891581/?type=3&theater
2
Ja tam się nie śmieje, bo żarty o Realu mi się przejadły, wystarczy kliknąć na najlpesze komentarze) a 8 na 10 będą o Real i Ronaldo.
Stworzył tu się po prostu gimbusowy fanbase Barcelony, który zaśmieca tą stronę odgrzewanymi żartami, pochopnymi i nieprzemyślanymi opiniami. Mam nadzieję, że powstanie jakaś dobra konkurencyjna strona na której będę mógł się wplątać w jakąś ciekawą dyskusję, a nie tłumaczyć idiotom, że na ocenę Zidane'a jeszcze przyjdzie czas itd. A szkoda, bo jestem tu naprawdę długo i już przez te parę ładnych lat zdążyłem się przyzwyczaić.
2
znalazleś (może) jeden komentarz i tworzysz generalizacje. Tam 1 na 10 komentarzy może nawet na 20 jest o Barcelonie, tutaj co trzeci jest o Realu i zawsze napisany w szyderczy sposób.
4
nic nie zrobisz taki tutaj poziom, niestety niższy niż u białych i to dużo, a kto by pomyślał dwa lata temu, gdzie w komentarzach można było znaleźć wysyp ciekawych przemyśleń
0
zgadzam się, chciałem napisać to samo jednak nie mam umiejętności grzecznego zwracania uwagi, a bana nie chce
5
niedługo od was się dowiem, że kryzys imigracyjny to wina Pereza
1
miało jedną setke
2
Turan i Roberto jedni z lepszych zdecydowanie.
Vidal bardzo przeciętnie
1
Nikt go nie sprzedaje konfabulancie