1

Chyba kazdy ma sentyment do starszych koszulek.
Pamietam moja pierwsza Messiego jeszcze z 19 :)

1

Pytał sie ogólnie o grę a nie o Barcelonę. Wiadomo ze Dani dopiero za 3 cyferki w Barcelonie :)

2

Btw moja druga FIFA :)
W sumie to tez dzieki niej zacząłem kibicować Barcelonie :D

2

Messi
Iniesta
Alves
Tu jestem prawie pewien nie wiem jak z reszta

0

ale powiedział to Ronaldo a przecież oni są tacy słabi, że i tak nie wygrają, ,,żal.pl"

12

Jezu jak wy wszystko łykacie ...

0

Ja potrafię bardzo dobrze rozmawiać po niemiecku i angielsku.

Próbowałem sie nauczyć hiszpańskiego i dla mnie to totalnie inna bajka moze dlatego bo ww języki przyszły mi naturalnie i nigdy sie ich zbytnio nie uczyłem.

Jeżeli jednak bedziesz sie sumiennie uczył to nauczysz sie każdego języka

0

Do każdego odpowiedziałem osobno.
Nie hejtuje Ciebie i nie uważam żebyś mnie urazil jakby co :D

0

Z 2 pomocnikami sie nie zgodzę. Iniesta juz dawno przeszedł najlpesze lata.
Za Pepa mieliśmy 3 najlepszych pomocników, 3 obrońców i napastnika na świecie, a i tak wprowadzał nowych zawodników.
Wycisniecie z ww piłkarzy całego soku zapewne zaowocuje wielszym % wygranych spotkań, ale skończy sie albo rozbiciem banku albo wieloletnim kryzysem. To ostatni gwizdek dla Roberto zeby wymiatac. Alan i Denis musza dostawać szanse.
NIE MA piłkarzy ktorzy przed 24 rokiem życia grzali przez większa czesc sezonu ławkę i nagle zaczęli rokowac na najlepszych na swej pozycji.

1

Spodziewałem sie argumentu o ,,złotym pokoleniu"
Nie twierdze ze w obecnej La Masii jest kopalnia legend, ale na pewno znajdują sie tam potencjalni wartościowi piłkarze i nie wprowadzanie ich do składu bedzie skutkowało albo rozbiciem banku albo wieloletnim kryzysem. Jedna z tych dwoch opcji nie da sie zastąpić całego składu od tak. Mediana wieku podstawowej 11 w naszym zespole jest naprawde wysoka

1

Ale najważniejsze sa minuty których WW piłkarze nie dostają.
Gdyby nie odejście Pepa to pewno z pary Cuenca, Tello ktos wyszedlby na chociażby potencjalnego zmiennika MSN.
Roberto tak jak wspomniałem dostaje szanse, ale nie na swojej pozycji.
Munir tez dostaje mało szans jeżeli chce sie zrobic z niego gracza na miarę (przynaniej) wartościowego rezerwowego.

1

Chodziło mi o ostatnie artykuły porównujące pierwszych 100 meczow.
Punktowo Pep tez nie wypadał tak dobrze.
Tak wiec czytaj czy nie czytaj nie obchodzi mnie to, ale nie siej tutaj monopolu na wypowiadanie sie, co czesto robisz

5

Moje przemyślenia nocne doprowadziły mnie do prostego wniosku
Trzeba zaczac albo wprowadzać młodych graczy z naszej szkółki albo zaczac kupować młodziutkich graczy i dawac im szanse.
Jedyny nasz gracz na lata to Neymar, a i z nim nie wiadomo co bedzie (patrząc na innych świetnych Brazylijczyków)
jak popatrzmy na takie kluby jak Bayern, Real czy Juve to w pierwszej 11 maja juz po 3-4 takich zawodników.
Pep co prawda nie miał tak imponujących wyników jak Lusi, uważam ze wynikało to wlasnie z dawania szans mlodym zawodnikom. Jeżeli chcemy byc zabezpieczeni musimy przestać wypożyczać najwieksze perełki, bo tacy gracze sie zazwyczaj nie sprawdzają koedy sa ponownie sprowadzane do klubu. Trzeba tez zaczac dawac młodszym szanse w ważnych meczach znacznie częściej niz jest to robione teraz (taki Roberto po mecU z Realem zasłużył np na wyjściowa pozycje pomocnika znacznie częściej)
Jeżeli Lucho i Dzialacze klubu nie podejmia działań w kierunku odmłodzenia kadry za 4-6 lat przyjdzie większy kryzys.

0

Dlaczego ? (Oprócz sytuacji z Bartra)

1

Aha to wkleję moj poprzedni komentarz
@Kriz: Aleix Vidal 26 lat
indywidualne wyróżnienia
liga europejska 14/15- najlepsza 11

Dani Alves w tym wieku

La Liga's Best Defender: 2009
UEFA Cup Most Valuable Player: 2006
UEFA Super Cup Man of the Match: 2006
UEFA Team of the Year: 2007, 2009,
FIFA FIFPro World XI: 2009,
ESM Team of the Year: 2007, 2009, 2010,

Wasze komentarze na temat tego, że będzie lepszy niż Alves są równie śmieszne jak napisanie, że Adama będzie lepszy od Messiego. NIE BĘDZIE.
Alves to legenda klubu i prawdopodobnie najlepszy PO w naszej historii. Jak Vidal zaliczy w swojej karierze połowę asyst Alvesa to będzie mógł powiedzieć, że był naprawdę dobry graczem.

1

Muzeum CN
La rambla
Sagrada
I ten ogród(?) zaprojektowany przez Gaudiego, którego nazwy niestety nie pamietam

1

Bravo (stegen)- Pique (alba)- Busi(Iniesta)- Neymar(Arda)- Messi (Alves)
Zmiennicy dziwni to fakt, ale gdybym miał wybrać dwie piątki tak by to właśnie wyglądało

1

Prosze Ciebie
Sergi Roberto to knypek w porównaniu do ludzi krórych odkrył Pep

1

Z całym szacunkiem dla Lucho, ale nie przeskoczy Pepa trenując obecna Barcelonę.
Co innego jak masz w miarę dojrzała drużyne, 3 najlepszych atakujących na świecie, ktorej brakowało motywacji, a co innego jak wprowadzasz masę wychowanków na legendarny poziom i z Pedro robisz jednego z lepszych skrzydłowych na świecie

3

Aleix Vidal 26 lat
indywidualne wyróżnienia
liga europejska 14/15- najlepsza 11

Dani Alves w tym wieku

La Liga's Best Defender: 2009
UEFA Cup Most Valuable Player: 2006
UEFA Super Cup Man of the Match: 2006
UEFA Team of the Year: 2007, 2009,
FIFA FIFPro World XI: 2009,
ESM Team of the Year: 2007, 2009, 2010,

Wasze komentarze na temat tego, że będzie lepszy niż Alves są równie śmieszne jak napisanie, że Adama będzie lepszy od Messiego. NIE BĘDZIE.
Alves to legenda klubu i prawdopodobnie najlepszy PO w naszej historii. Jak Vidal zaliczy w swojej karierze połowę asyst Alvesa to będzie mógł powiedzieć, że był naprawdę dobry graczem.

1

a dla mnie jest bardzo zmęczony.
Najbardziej intensywna przerwa świąteczna, obniżka formy. Potrzebuje odpoczynku

2

Ja jestem, miejmy nadzieje ze niedługo to zmienia
Toya < gowno

0

Ja go nie oceniam
Jedyne co twierdze to to ze jego kariera nie rozwinie sie tak jak Alvesa

1

zdecydowanie uważam, ze Enrique robi dobrze dzieląc minuty.
Nie oszukujmy sie Alves juz długo u nas nie pogra ze względu na wiek, a Vidal jest potencjalnym kandydatem na te pozycje.
Mimo to uważma, ze Vidal nie ma podejścia do Alvesa jeżeli ten jest w formie (nawet jak na taki wiek)
Vidal czesto jest duzo mniej kryty niz Dani i ma dzieki temu więcej miejsca, a mimo to czesto jego zagrania sa nieprecyzyjne.
I kazdy kto pisze ze Vidal bedzie lepszy niz Dani i ze to obrońca na lata (stwierdzając to po tych 5 meczach) powinien piec razy pomyślec przed dodaniem komentarza.

6

Taaaaa..
Nie ma to jak powiedzieć ze znaleźliśmy obrońcę na lata po 5 średnich meczach w ktorym nic ciekawego nie pokazał.
Ale co ja tam wiem, na stronie mamy łowców legend.

4

Kiedy ja tu zakładałem konto (a było to 100lat temu na jeszcze innym koncie) z powodu wieku byłem nieuksztaltowanym kibicem. Wiekszosc jednak wtedy miała swoje lata (widze ze Ty tez juz ponad 2000 dni ty siedzisz) i wlasnie od nich sie uczyłem: iceman dinaczclue (od niego wzial sie błąd w moim teraźniejszym nicku) i wielu innych
Mam wrażenie, ze teraz więcej jest tutaj dzieciaków ktore razem za pomocą ,,poleć komentarz" sie napędzają i tak jak pisałeś robi sie anty fanpage realu.
No cóż trzeba to przetrwać choc myśle, ze redakcja powinna wprowadzić cos jak np. Zablokuj tego użytkownika żebym nie musiał sie przepychac w moim cennym czasie przez tą lawinę prostych, nic nie wnoszących komentarzy aby wynalezc cos wartego przeczytania

1

kompletnie się nie zgodzę.
Transfery obrońców w ostatnich latach raczej wychodziły nam na dobre i oprócz Chyrgynskiego nie potrafię sobie przypomnieć jakiejś znacznej obniżki formy zawodnika sprowadzonego na SO.
Z atakiem i pomocą bywa jednak zupełnie inaczej, sporo niewypałów i problemów ze znalezieniem kreatorów gry.
Naprawdę bałbym się o naszą pomoc gdyby nie Iniesta a przede wszystkim Busi

0

ja tez bez scinek ale opóźnienie 5min
Podobno strona ruskich, myślę że długo nie pociągnął, bo jednak jest to spore zagrożenie dla TV

0

Teraz do telewizji go juz nie beda chcieli wziasc, bo co to za ekspert, ktory kieruje Valencie w stronę segunda :D

0

Wklejam jeszcze raz bo bardzo mnie to ciekawi a jeszcze nikt mi nie odpowiedział
Moze mi ktos wytłumaczyć o co chodzi z Naymarem?
Nie ogladalem meczu a widze, ze cos was bardzo oburzyło. Komentator cos powiedział ?
Z góry dziekuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?