barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziwi brak Casillasa
4
nie wiem czy macie tą samą reklamę, ale żeby tak propagandę PO promować ? hehe
3
Tym wlasnie sie kieruje. Kazdy Brazylijczyk, ktory był na szczycie w ostatnich latach skończył szybciej niz zaczął. Na dodatek Ney nie wyglada na chłopaka, którego imprezy w ogóle nie kręcą, wręcz przeciwnie. Zeby nie było, cenie go sobie bardzo. I na te chwile jest to nasz najbardziej wartościowy gracz.
0
Błagam Ciebie. Roberto moze nosić Verrattiemu wode i wiązać mu buty. Verratti po Busim to najbardziej elegancki, technicznie wyszkolony pomocnik o charakterystyce defensywnej. Na dodatek Włoch radzi sobie tez swietnie bardziej z przodu, Roberto nigdy do takiego poziomu sie nawet nie zbliży
0
Puscilibyscie go za verrattiego + 100mln?
Ja osobiście tak. Zapraszam do dyskusji
Z góry ostrzegam, ze to tylko fikcja i nie wierze w taka transakcje jestem po prostu ciekaw jakby postąpili tutaj inni :)
1
A gdzie ja napisałem ze uważasz ze Bartra popełnia błędy przez brak gry ?
Powtarzam jeszcze raz ze Roberto to co najwyżej tutaj w komentarzach mogło nie byc, ale na pewno nie u Emrique, ktory mu dawał mnóstwo szans, w przeciwieństwie do Bartry.
Na pewno porównanie przypadku Martina do Bartra jest bardziej adekwatne w tej sytuacji niż Bartry do Roberto
0
Pierwszy skład ma sie wtedy koedy gra sie w ważnych meczach.
Noe grał z feyenoordem dwa razy, nie grał z PSV, nie grał raz z heraclesem.
Moze zle ske wyraziłem, ze w pierwszym nie gra, ale nie dostaje wielu szans w ważnych meczach.
1
Na bank milik ? Sory, ale jest mocno przereklamowany w Polsce. On nawet nie gra w pierwszym składzie Ajaxu a juz swoje lata ma.
5
Musisz byc naprawde dobry z tej matmy jak tak logicznie myślisz. Jak liczysz stężenia roztworow to tez nie dodajesz objętości do siebie?
0
To moze masz jakis problem z jasnym przekazywaniem tego co masz na mysli?
Co Tobie nie odpowiem to ten sam tekst.
Mozesz wyjaśnić w takim razie o co ci chodziło?
1
Ale to zupełnie odmienny przypadek.
Porównanie użytkownika Tusa jest bardziej bliskie prawdy.
Dlaczego? Bo Roberto grał kupe a mimo to otzymywal wiele szans, minut. Miał wielkie zaufanie trenera. Montoya z kolei był wiecznie pomijany, choc nie grał az tak słabo jak Roberto(jak juz grał)
Bartra to samo, gra moim zdaniem na całkiem przyzwoitym poziomie, ale jak widać nie pasuje do koncepcji trenera
27
Ten moment kiedy okazuje sie ze pol forum nie było świadome ze tak mozna
0
:).
0
Wypowiedz typu chciałbym pozdrowić wszystkich(tez nowego użytkownika)
Maniuu4 Polecają 3
9 lutego 2016, 18:16 · Dyskusja
@AlEman: na początku można i tak zdobywać polecenia :P
Odpowiedz Zgłoś
Deathwing112 Polecają 3
9 lutego 2016, 18:22 · Dyskusja
@Maniuu4: No i co mu po tych poleceniach?
Odpowiedz Zgłoś
Maniuu4 Polecają 3
9 lutego 2016, 18:24 · Dyskusja
@Deathwing112: mnie nie pytaj ja tego nie rozumiem, niektórzy się zachowują jakby za to płacili :)
Odpowiedz Zgłoś
rower3434 0
9 lutego 2016, 18:25 · Dyskusja
@AlEman: Dzięki i wzajemnie :)
Odpowiedz Zgłoś
Piotr,1985 Polecają 41
9 lutego 2016, 18:32 · Dyskusja
@Maniuu4: Może chciał być miły, a Ty już go atakujesz, że o polecenia mu chodzi. Zaczynam mieć wrażenie, że ci którzy cały czas mówią, że inni piszą dla poleceń sami są o nie zazdrośni. Ludzie dajcie sobie siana, bo to juz nudne jest.
Odpowiedz Zgłoś
Maniuu4 Polecają 2
9 lutego 2016, 18:33 · Dyskusja
@Piotr,1985: masz rację zrobiłem to dla poleceń..
14
Gdyby ktos nie oglądał meczu tak jak ja
0
Gdyby ktos był zainteresowany
0
Krótko i uwierz mi ze dobrze bet
0
Smieszne Wiktorek, bardzo smieszne
17
Komentarz usunięty
33
Ogarnięcie sie z tym Douglasem
Traktujecie go jakby był tak słaby jak wy i jak nagle zagra kluczowe podanie macie podniete i niedowierzanie, ze on tak potrafi.
Gość nie jest najlepszym PO na świecie, ale jest dobry i jest naszym zawodnikiem.
Przestańcie sie z niego nabijać bo to nie jest ani troche zabawne
0
Jeżeli to o Lewandowskim to zaraz gimby beda zgłaszały twoj komentarz do modernizacji
34
Nie do końca moge sie zgodzić.
Co innego jak przeciętny Kowalski zamieniłby biedronke na kfc będąc prowegetarianinem za 400% pensji, a co innego piłkarz.
Otóż jako dziecko wiekszosc z nas marzyła aby byc piłkarzami, czy myśleliśmy wtedy o zarobkach? Jak juz osiągasz coraz wieksze szczeble nie myślisz o kasie, nadal interesuje Cb bycie jak Messi Pele Maradona, inaczej nie osiągniesz tego co inni. Udaje Ci sie w koncu dotrzeć tam gdzie 99% moze pomarzyć.
Zostało Ci 6 lat kariery na najwyższym poziomie bije sie o Ciebie pol Europy. Przychodzą Chinole i kupują twoje najwieksze marzenie za 400% pensji (która bys otrzymywał w przypadku niepowodzenia, gdybys sie jeszcze rozwinął otrzymalbys prawie tyle samo co tam).
Otóż jest pewna różnica w teoretycznej a praktycznej wartosci pieniądza.
Jak bardzo lepiej żyje sie temu co zarabia 2000 od tego co zarabia 1000?
A 4000 od tego co zarabia 2000?
10000-4000?
50 000-10000?
100 000-50k?
Jaka jest różnica poziomu życia człowieka ktory dorobi sie 10 milionów a 40?
Czy jest ona tak wielka aby sprzedać swoje najwieksze marzenie ?
Sam mam pogląd typu dopóki mi nie szkodzisz rob co chcesz, ale nie zmienia to faktu, ze mam prawo do oceny tych wyborów.
Rozumiem wybór takich kierunków piłkarzy ktorzy juz maja swoje najlpesze lata za soba, ale nie rozuemiem i nie zrozumiem tych, przed którymi jeszcze długa owocna kariera.
Na przykładzie wlasnie takich piłkarzy stwierdzenie ze za pieniadze wszystkiego nie kupisz staje sie niestety nieprawdziwe. I dlatego w skrócie mozna ich nazwać sprzedawczykami, bo sa to ludzie ktorzy za pieniadze oddadzą wszystko, nawet marzenie o ktore walczyli całe zycie.
Pozdrawiam
4
ej to wcale nie jest śmieszne. Myślę, że już niejeden powiedział ,,zawsze chciałem poznać tutejszą kulturą. Pies na obiad smakuje tu dokładnie jak mojej mamy" oh wait
0
ja jak byłem 4 lata temu normalnie w dniu meczu zwiedziłem wszystkie ,,atrakcje".
Fakt, że było to raczej przed południem
3
słuszna uwaga, napisałem to zbyt ogólnikowo.
2
Na wstępie zaznaczę, że nie wierze w te bzdury.
Wielu z was pisze, że wyrządzilibyśmy wielką krzywdę Turkowi sprzedając go za 100baniek i robiąc tym samym interes życia.
Otóż Chinole muszą też się dogadać z Ardą. Zapewne 20 by zarabiał. Zaraz napiszecie, Turan nie jest sprzedawczykiem!!.
Przypomina mi się sytuacja Eto'o, który za 20 na sezon przeniósł się do Rosji. Wtedy wszyscy (no 10% tej strony będąc bardziej precyzyjnym, bo reszta nie jeszcze kibicowała) pisaliście, że to normalne, co więcej nawet śp. król tej strony IceMan groził banem za nazwaniem legendarnego napastnika sprzedawczykiem.
Zapewniam was, żę może dwóch max trzech piłkarzy kupią za astronomiczne ceny za rok i na tym będzie koniec wielkich podbojów. Zupełnie tak samo jak każdy miał kupe w gaciach, że ruskie kupią Messiego.
Podsumowując gdyby pojawiła się taka oferta (co jest absolutną niemożliwością) to i my jak i Arda prawdopodobnie skakalibyśmy ze szczęścia.
0
albo się nas traktuje jak debili i robi jakieś koła, które mają nam wcisnąć kit, co więcej posłużyć jako fakt albo traktuje się nas poważnie i każdy sam może sobie przeanalizować te mapy
1
wiadomo dla niektórych nie wystarczy cudzysłów http://www.quickmeme.com/img/1c/1c5d5ba9d066dc0a11cc668b0fe20f8fb4f88eec26e881d320607dd13a366e33.jpg
mogłem w nawiasie napisać, że to specjalnie popełniony błąd, ale widzę, że przeceniłem tutaj co niektórych
0
Heat mapy tez nadzwyczaj obiektywne 3 małe koleczka u Cr, a u Suareza WIELKIE KOŁO. A z samych map wcale nie wyglada na znacznie bardziej aktywnego
0
Nie wiem czy sie śmiać czy płakać jak czytam komentarze tych co maja ,,bul dupy" o swojego rodaka.
Jesteście żałośni