0

wyjątkowo, a wymieniłeś 8 piłkarzy.
Jeżeli chodzi o charakter: Pique
Grę: Busi

0

Piłsudski też był agentem

5

Czy jest jakiś regulamin do la rambli?
Bo jeżeli ,,Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się o wszystkim, nie tylko o futbolu!" to cały regulamin, to nie rozumiem usuwania komentarzy z kościelnego/edukacyjnego wątku

1

Juve, Atleti, Bayern to drużyny, które są w stanie wygrać dwumecz z Barceloną.

1

Gdybym to ja wymyślił takiego trolla i zauważył takie masowe zainteresowanie, to na pewno bym zebrał odpowiednich ludzi aby te kartki porozwieszać. Musisz mieć też na uwadze, że sporo tych kartek zostało przyklejonych na zasadzie lawiny (sam bym taką kartkę powiesił :D).
Żadne szanujące się służby specjalne nie organizowałyby konkursu na 4chanie i nie stworzyłyby masę zagadek aby zrekrutować jednego tajniaka

0

fejk jak nic, gdyby to jeszcze było, gdzie indziej niż na 4 chanie to byłbym w stanie uwierzyć

4

Sagrada Familia

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

2

To jest jakies nieporozumienie.
Jeśli tyle dla was znaczy, słuchajcie jeśli tyle dla was znaczy to, ze kupuje co sezon koszulki

0

Ja myśle, ze to barcelońskie głupie społeczeństwo

0

Rayo- najpewniejsze 6 punktów w sezonie

0

Taaa...
Juz Baskowie wyszli i grali jak równy z równym.
Jak sie skończyło wszyscy wiemy.
Myśle, ze szanse na awans Romy sa takie same jak Arsenalu

0

Znasz odpowiedz, po co takie głupie pytanie ?

1

akurat to nie jest wytłumaczeniem na tą ,,zagadkę". 5 nie jest po to aby ją zaokrąglać, bo mogliby napisać od razu zaokrąglone 3.
Chodzi przede wszystkim o interpretacje. Zakład powyżej 2,5 jest najłatwiejszym do zinterpretowania.

1

Chodzi mu o powyżej 2,5 gola
Nie zna sie na tym ale według niego to bezsensu.
Zaproponowalbym mu nie udzielania sie w kwestiach w ktorych sie nie zna

0

Odpowiedz sobie na to pytanie sam, myśle ze jak dobrze oszukasz odnajdziesz odpowiedz

0

Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ?
Bany za pytania, ktore samemu mozna znaleźć w Google w jakies 30 sekund. Obserwuje sie tendencje na tej stronie, gdzie coraz czesciej zadawane sa pytania, ktore zaśmiecają ta stronę

2

Dwie sprawy, o ktorych pragnalbym poinformować odpowiednie osoby/adminów
1. Na stronie jest chyba jakis wirus. Czasami mam serie przekierowań na inne strony.
2. Prosiłbym o uwzględnienie mozliwosci dawania banow za pytania na ktore z łatwością mozna znaleźć odpowiedz w Google. Typu: ile bramek w LM ma Suarez
Pozdrawiam

0

Jaki kurs za te 25? :D

11

Tez przypadek.

Rozumiem pewne niezadowolenie z tego stwierdzenia (mamy podobny staż). Nikt z nas zapewne nawet nie pomyślał o kibicowaniu innemu klubowi, ale trzeba przyznać, ze taki stereotyp musiał powstać. Skoro będąc kibicem Barcelony przez prawie dekadę, najgorsze co mnie spotkało to 3 miejsce w LL, zrekompensowane rok pozniej skromnym sekstetem

3

To teraz na pocieszenie
W moim, jakże prestiżowym rankingu na najmniej konfliktowego użytkownika jestes #1

2

Pewno za nieustanne spamowanie memami

1

aha, czyli twierdzisz, że Juve przy 2-1 ciśnie znacznie intensywniej niż przy 1-0. Bardzo ciekawa teza. W gruncie rzeczy tak ciekawa, że po proszę o kolejne rozwinięcie myśli.

,,brak playmakera typu Xavi " - moje pytanie, kto w takim razie ma playmakera typu Xavi
,, Z Atlético wygrywamy cały czas." - czy to nas nie wyklucza z obronienia LM? W końcu obrońca trofeum przegrywa zawsze.
,,słabiutka gra nogami Neuera"
Czekam na merytoryczną odpowiedź

0

właściwie można by było zacytować całą wypowiedź, ale ten fragment spodobał mi się najbardziej
,, Jeśli nie pozwolimy strzelić gola Juventusowi - nie są groźni." - Campio13

2

Komentarz usunięty

0

Żartowniś.

0

Ibra- człowiek który zapewniał ligę. Nie ma chyba piłkarza, ktory grałaby powyżej 5 sezonów i wygrywał z taka sama częstotliwością co Ibra

0

Nieprawda, tekst jest odpowiedzią do sprzeczki w internecie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?