0

Czas pokaże - słowo (zdanie) klucz :)
A drugim Iniesta czy Xavim nie będzie tez Arda, Roberto, Rafinha, Turan i Rakitic.
Tacy zawodnicy są wyjątkowi i ciężko ich będzie zastąpić.
Dobranoc :)

0

Zarząd Barcy nie ma takiego ego żeby nie sprzedawać zawodników po sezonie, bo to będzie przyznanie się do błędu. Poza tym myślisz ze Lucho by go wystawiał tylko dlatego zeby siebie i zarząd asekurować przed przyznaniem się do błędu ? Xd chygra, a przede wsyztskim Ibra obalają ta tezę.

1

Dokładnie, mimo to dostaje szansy. Nie wiemy jak wyglada sytuacja na treningach, być może prezentuje się tam bardzo dobrze. Wielu już zawodników było skreślonych po sezonie, a potem odpalili. Skoro dostaje zaufanie od trenera to od kibiców tez powinien dostawać.

0

Nie odpowiedziałeś mi jeszcze na pytanie :)

0

Fajnie by było gdyby nasz nowy trener grał formacją 3-4-3 z wahadłowymi, Alba i Bellerin/Vidal wydają się świetni na te pozycje. W środku pewny Busi i na życzenie nowy pomocnik. Myślę, że to by było dobre rozwiązanie (przede wszystkim kadrowo), ale wszystko będzie zależeć od nowego trenera

1

Mam do Ciebie jedno pytanie i jest ono na całkiem poważnie. Czy uważasz, że jesteś w stanie lepiej niż sztab szkoleniowy Fc BArcelony ocenić, że dany zawodnik po pół roku absolutnie się nie nadaje do gry?
Z tego co wiem jak odejmiesz LM w Barcelonie gra z takimi samymi rywalami z jakimi się mierzył w Valencii xD

1

Chce wypełnić bo jest ambitny, jeżeli jednak trener powie, że nie ma dla niego miejsca to na pewno się skusi na te over10mln rocznie, a my na nim zarobimy 300% faktycznej wartości.

2

Wiemy obaj w jakich meczach te bramki zdobywał :)
Jego problem polega na tym, że boi się zaryzykować, a w ważnych meczach nic nie gra. Mało piłek do przodu, dużo strat, dużo fauli. Lepszy już na pewno nie będzie, a zajmuje miejsce dla młodszego pokolenia, którego u nas brak.

2

Szkoda tylko, że z Roberto było tak samo (jeżeli chodzi o krytykę). Problem polega na tym, że zawsze musi być jakaś ofiara z której się przysłowiowo ciśnie bekę. Szkoda, że Enrique nie ma takiego nosa jak co niektórzy krytykujący go przy pierwszej lepszej okazji nie posadzi go na ławce. Każdy zawodnik, szczególnie przybywający do Barcy powinien dostać minimum 1,5 sezonu szansy. Zapewne nie oglądałeś Gomesa w Valenci gdzie się prezentował całkiem przyzwoicie. Z resztą jak czytam twoje komentarze to często się pytasz jak grał Gomes więc klasycznie się na niego uwziąłeś

0

Turan jest już starszy i miał swoje dwa sezony (czy tam 1,5) szans, których nie wykorzystał, osobiście nie widzę sensu aby go dalej trzymać. Co innego Gomes, który jest młody i może jeszcze odpalić.

2

Dziś brał ciężar gry na siebie. Odważne dryblingi i tak jak wspomniał cochise kółeczka, które potwierdzają, że piłka mu się klei do nogi. Nie możesz wymagać, że Polska będzie się utrzymywała przy piłce jak Barcelona, skoro zamiast Iniesty jest np. Linetty, który dziś wolał wybijać piłki na oślep niż coś skonstruować z kolegami.
Zielu pokazał dziś, że świetlana przyszłość przed nim, naprawdę niewielu zawodników na świecie ma taką kontrolę piłki.

1

Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale mnie hajto denerwuje. Lubię i śmieję się jak czasami zapoda swój tekst czy anegdotkę, ale gdy mecz jest wyrównany jest wkurzający. Jest zakochanym w sobie człowiekiem i to niestety przechodzi na jego komentowanie. Te jego osądy, że spalonego nie było, czy podpowiedzi dla piłakrzy jak mają grać, po porstu to się przejadło. No cóż może się przyzwyczaję

0

Szpaku nie zawsze był świetnym komentatorem, ojciec mówi, że jak zaczynał nie dało się tego słuchać :d

2

Ja kupiłem u koników na finał LM i na euro2016 w obu przypadkach trochę niższe ceny. Aby uniknąć ,,druku" musisz raczej wybrać się z kimś jeden wchodzi drugi czeka z konikiem, jak już wejdzie znaczy ze z biletami wszystko OK

1

Niestety, Messi mógł wyjść zwycięsko i zażądać (oczywiście nie publicznie) jakiegoś lepszego trenera. Tymczasem nasza legenda kreowana przez niektórych na dyktatora, który przed podpisywaniem kontraktu zamienia się w dyrektora sportowego jest w ekipie, która ma wielki potencjał,a gra piach i chyba przez to tak ciężko i z żalem się na to patrzy

0

Tyle że my już nie gramy trójkątami i tiki-taki, rywale znaleźli sposób i musieliśmy po prostu zmienić styl gry. Zapewne on powróci, ale nie w najbliższej przyszłości. Nie zmieni to też jeden pomocnik, nawet gdyby Xavi był 10 lat młodszy, to wątpię, że udałoby się powrócić do stylu gry prezentowanego za Pepa. Rakitić w Sevilli może i był ofensywnym pomocnikiem, ale u nas sukcesywnie był przekształcany w śp, Gomes, Rafinha etc również. Nie można nazwać piłkarzy którzy mają jedną asystę na 10 meczów ofensywnymi pomocnikami. Ile oni grają otwierających podań?
Zgodzę się, że kontrola również jest potrzebna, jednak jeszcze bardziej w pomocy jest potrzebny ktoś kto zaryzykuje otwierającym podaniem lub jakimś dryblingiem. Z ciekawości gdyby nie Verratti to kto według Ciebie?

1

Nasz styl gry jednak już się zmienił, można to nazwać epoką post-Xavi. Uważam, że gorzej jest z podaniami otwierającymi MSN drogę do bramki niż z utrzymaniem piłki. W każdym razie Verratti dałby dwa w jednym i jest to zdecydowanie najlepszy transfer jakiego Barca może dokonać, zarazem też najtrudniejszy

1

Denis ma wielki potencjał więc go bym nie skreślał, potrzebuje więcej szans i pokaże na co go stać. Z czwórki (edit)Thiago, Coutinho Verratti Isco ,najmniej bym się cieszył z reprezentanta Brazylii. Nadal bym skakał z radości :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wątpię, że Perez podejdzie do Isco i powie albo przedłużasz albo nie grasz (niektórzy nawet piszą zostajesz odsunięty do rezerw). Dlaczego?
1. Isco może powiedzieć, że nie jest pewny, czy przedłuży, ze potrzebuje minut jak je dostanie to przedłuży (co nie musi być prawdą)
2. ,,Znęcanie" się nad Isco skompromitowałoby Real jako klub.
3. Isco to chyba ich najbardziej kreatywny pomocnik, co prawda trener może na niego stawiać mniej przez wzgląd, że i tak odejdzie, ale nadal będzie co najmniej ważnym zmiennikiem.
Myślę, że wyciągnięcie Isco jest najłatwiejszym zadaniem spośród sprowadzenia verratti/isco/thiago. Osobiście też uważam, że jest wart nawet 50mln mając na uwadze, że kontrakt się kończy za rok.

1

10

A Lewy nie ??
Naprawde pozazdroscic logiki myslenia

3

Zdecydowanie Atleti na koniec.mam nadzieje ze trafia na bayern i sie wykosza nawzajem

1

Dobrze, ciezko napisac wiecej skoro Juve bylo aka inter w 2010
Po Moracie najlepszy w ofensywie

5

,,Hiszpański dziennik opublikowały fragment prywatnej rozmowy prezydenta Porto"
To by było na tyle

0

.....
Naprawde nie wiem juz co napisać.
Niech przejdzie Bayern i wszyscy, ktorzy sa najmniej wygodni dla Barcy byleby to Real miał ciężej

1

To bedzie chyba największy krok w stronę obrony LM jeżeli PSV teraz wygra

0

Co ty niby doprecyzowales ? Wyraźnie nie podobało ci sie nazwanie Mou burakiem i ,,moralizowales" innego użytkownika.
Naprawde wole zostac obsesyjnym moralizatorem i hipokryta niz byc takim ignorantem i powoli zaczynam tez twierdzić ze imbecylem jak ty (jeżeli masz tyle lat na ile zgrywasz to nie zazdroszczę)
A najzabawniejsze jest to, ze przyjmujesz role dorosłego, a obszernie odpowiadasz w twoich oczach gowniarzowi. Jedyny raz kiedy mi nie odpowiedziałeś to wtedy gdy napisałem (specjalnie) żebyś mi odpowiadał.
Nie ma chyba ba tej stronie kogos kto odpowiadałby na prowokacje tak czesto.
A teraz pisz odpowiedz :DDDDD

0

Ale to Ty miales pretensje, ze hen nazwał Mou burakiem hahaha.
Poza tym nie rob z siebie takiego dorosłego, bo po twoich wpisach bez problemu jestem w stanie powiedzieć, ze różnica miedzy nami jest niewielka (piszesz Real z małej, nie zdziwiłbym sie gdybys miał 15lat) .
Kończę juz ta dyskusje, bo nawet podany na tacy twoj cytat jest dla ciebie zbyt ciężki do zaabsorbowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?