1

Oto transfery które przeprowadzimy
Coutinho
Bellerin
Sanchez
Deulofeu
Wrócę do tego komentarza jak już ostatni transfer będzie dopięty :)

0

Nie robi tego władza rm

1

Ale to kibice a nie florek Perez zrobił ten transparent. Tak jakbyś się czepiał ze na SB krzyczą puta Barca.

0

Trzeba być idota żeby nie znać jakiś podstaw fizyki.
http://m.fangol.pl/view/211067/nadepniecie-glika-z
Noga higuaina nie stawia oporu.
Wiec dam ci pewien eksperyment, zjedz sobie loda i weź patyk. Poproś kogoś żeby złapał za dwa końce (stawia opór) spróbuj go połamać. Następnie za jeden koniec (nie stawia oporu)
Wiec zanim zaczniesz wyzywać kogoś sam się dokształć.
Co do Messiego jest to odwołanie do poprzednich komentarzy

0

Widzę ze tutaj panuje przekonanie, ze cud uratował Higuaina. Bez przesady. Na powtórkach wszystko wygalda brutalnie. Nie ma praktycznie możliwości ,,złamania" przy tak ułożonym Higuainie i w tym miejscu.
Bolesne ? Tak
Chamskie ? Tak
Ale nie przesadzajcie z tymi porównaniami do niektórych fauli na Messim bo były one dużo groźniejsze w potencjalnych skutkach

0

Sportowym był bardzo dobrym wyborem, był starszy na końcu kariery. Alba był dużo lepszy.
Gdyby przyjął prozpocyje jaka mu dał zarząd wizerunek byłby zachowany.
Jednak on się nie zgodził i wolał (mając świadomość jak my wszyscy z jakiego powodu została mu złożona propozycja) ) wystartować z Laporta jako dyrek sportowo o ile się nie mylę

0

Abidal to akurat dobra decyzja

2

Przy obecnych realiach 300-350

1

Jeżeli drużyna jest zależna od tego gdzie jest rozgrywany pierwszy mecz to nie ma szans ze dojdzie daleko. Nie ma co gdybać jesteśmy słabsi od Juve

0

Brawo trener, brawo zarząd :)
Jedno słowo pokora

0

No widzisz tez bym wolał verrattiego z tym ze uważam iż jest nierealne aby go ściągnąć.
Jedyna opcja to ze verratti sam naciskałby publicznie na władze psg, co jest mało możliwe biorąc pod uwagę jego wypowiedzi.
Eriksen jest na równi w Cou. Ja wole Brazylijczyka, ale rozumiem ze inni mogą twierdzić inaczej jakość piłkarzy jest podobna.
Jednak denerwujące jest czytanie, ze ktoś będzie niewypałem jeszcze przed transferem.

0

Realny do ściągnięcia

0

A kto rozwiąże ? Tylko proszę o realne kandydatury.
A spisywanie na stratę transfer przed przyjściem nowego trenera to chyba lekka przesada.

0

Życie(rynek transferowy) to nie koncert życzeń.
Lepiej taki coutinho niż jakiś średniak co będzie się bal zagrać do przodu, a ze Verratti, Isco, thiago są na papierze lepsi to swoją droga

2

Śniło mi się ze w Real 0:0 z sevilla, a my w ostatniej kolejce 2/2( z Malaga z jakiegoś powodu) xd

0

Już za późno na jakieś podpowiedzi (a jest sporo możliwości)
Jedyne co możesz zrobić to idź teraz pobiegać, wróć weź prysznic idź spać.
Potwierdzone naukowo
Powodzenia

0

Widzisz, wierzysz w ,,fakty" które on podaje. Dam ci pewien przykład (których jest dużo więcej jeżeli prześledzisz jego karierę)

- komandosi wyważają drzwi założycielowi antykomor grozi mu kilka lat więzienia

- Stonoga znieważa wielokrotnie prezydenta, pokazuje nagie fotki jego córki- nic mu nie robią

Jak wspomniałem tego jest masa, a to ze nie był agentem za komuny nie oznacza ze nie był nim w późniejszych czasach

6

Gratuluje stopnia zmanipulowania przez agenta Stonoge

2

Tyle Samo punktow = mistrz Barcy, wiec wiele

1

Sory ze zawracam 4litery. Możesz krótko wyjaśnić o co chodziło ?
Z góry dzięki

0

Ma ktoś grafikę z 4 potencjalnymi składami Francuzow ?
Z góry dzięki

1

Adama to żart i to nieśmieszny.

Bawi mnie jednak ilu ludzi ocenia piłkarzy po wyglądzie

11

Niedobrze.
Musimy inwestować w młodych. Przy valverde to byłby świetny transfer.

0

Ale ten ramos mnie wkurza, nic nie gra, a w ważnych meczach zawsze strzeli

0

,,pogromcy" realu meldują się tez w finale od czasów Mou :)

0

Bez przesady, do Barcy Guardioli wiele im brakowało.

13

Może dlatego ze to się nazywa liceum ogólnokształcące? I z tego co wiem nie musisz wybierać interpretacji . Naprawdę zdać z polskiego maturę to łatwizna, na Politechnikę nie musisz przecież mieć jakiegoś dobrego wyniku z polskiego.

0

Nie wypisuj takich rzeczy jakoby matura z biolki była przypadkiem. Przyapdkiem to można 50% zdobyć każdy procent w górę to już nie przypadek. Jeżeli ktoś robi zadania to na kluczu straci Max 4pkt

0

Barca największym rywalem psg?
Verratti na ławę za karę ze będzie chciał przejść do Barcy?
Zejdź na ziemie, nie będzie łatwo, ale jest do wyciagnięcia, jednak sporo będzie zależało od Włocha

0

Taki Isco tez gra często na skrzydle. To ze aktualnie tam gra i tak pokazuje czasami grafika,
Nie znaczy ze nie gra na spo lub nie nadaje się na śpo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?