0

VAR tylko przy spalonych make it happen

27

To żart oczywiście

11

Podobno Lyon odrzucił ofertę za Lacazzete'a. Kanonierzy oferowali 50mln i giroud. Lyon chce 50mln

0

Tylko pamiętaj ze Roberto wraca w takim wypadku na pomoc Wiec jest to bardzo opłacalne, ponieważ tam radzi sobie lepiej

1

Chyba należy wykonać 6/6 aby dostać tots

1

Śmieszy mnie to ze są tutaj tacy ludzie którzy bronią go tal, jakby tego nie zrobił (moim zdaniem to nic złego, ale to dłuższy temat)
Jeszcze bardziej śmieszy mnie komentarz który ma najwiecej poleceń, który twierdzi, ze to przez Ronaldo wyszedł ten artykuł.
Zdejmijcie klapki z oczu

0

Bjj, a jak masz możliwość to mma

2

Getafe to akurat nie takie leszcze jak espanyol pamietam ze kiedy Mou miał ostatni sezon urwali im punkty i to raczej na SB, sytuacja z pepem tez chyba vs getafe ale tu mnie pamięć może mylić

2

Wszystko z verrattim idzie w dobrym kierunku. Jak jest tyle newsow to jest coś na rzeczy. Dużym plusem jest presja wywierana przez Włocha na psg (o ile to prawda), nawet jestem w stanie uwierzyć w 80mln za tego cracka, psg az tak na zarobku nie zależy raczej będą się kierować przysłowiem z niewolnika nie ma pracownika. Nie dawałem zbytnio szans, a teraz naprawdę myśle ze przejdzie. Fajnie by było ściągnąć jeszcze dembele, uważam ze opłaca się to nawet kosztem sprzedaży np rakiety/gomesa (+munir Arda tello Mathieu Rafinha oczywiscie)
Wtedy gramy jak valverde lubi 4-2-3-1 Verratti-Busi zmiennik gomes/rakieta przy transferze PO roberto. Ney-Messi-dembele (zmiennik deulofeu)
Prawdopodobnie ponosi mnie optymizm, ale kto zabroni mi marzyć.
Miłego wieczorka wszystkim

0

Jeżeli myślisz nad gramatyką pisząc jakiś tekst w języku ojczystym to współczuje. Powtarzanie jakiegoś słowa co sekundę lub zła wymowa nie ma nic wspólnego z gramatyka. Być może całkowite olanie gramatyki nie jest najlepsza taktyka aby się nauczyć języka, nie wiem, ale wiem, ze ja ją olalem i jak już miałem 18 praktycznie nie popełniałem błędów.
Pozdrawiam

0

Powtarzam mając styczność z językiem nie musisz myśleć o gramatyce. Jak po Polsku piszesz/mówisz to myślisz nad czasem ? Tak samo będzie w angielskim jak już się oswoi

1

Nauka gramatyki to bezsens według mnie. On ma racje należy się oswoić z językiem, a nie uczyć się go w taki sposób jak robią to w szkołach. Nigdy nie uczyłem się gramatyki nie znam czasów, ale przez tl ze jestem oswojony i mam styczność z językiem codziennie, praktycznie nie popełniam żadnych błędów.

0

Oglądaj filmiki na yt o tym co ciebie interesuje
To moim zdaniem najlepszy sposób

0

Z levante akurat my mamy gorzej :p

7

Czasami mnie denerwują jego płytkie przemyślenia i wielkie ego.
Gada czasami bzdury (jak z ta wiara z PSG) i wyśmiewa absolutnie wsyztskich którzy nie myślą tak samo(zle)

0

To daj znać jak już kupisz, chociaż online to nie to samo co offline

0

No odezwij się bo to jednak gra zespołowa a i o Barcelonie można by było pogadać przy okazji

0

Witam
Czy ktoś gra w bf1 na Ps4? Mam trochę wolnego czasu i mógłbym z kimś pograć (przy skype czy tym podobne xd)

0

Ma 22 lata zna klub, zna język. Moim zdaniem brakuje nam młodych i trzeba brać takich bellerinow

1

Pomysł dobry
Straciłbym jedynie dziewczynę, a na nowej uczelni zdiagnozowaliby mi raka :D
Niestety stać mnie tylko na to aby się zgolić na łyso, może jednak ktoś inny się tego podejmie

1

Jeżeli ściągniemy verrattiego dembele i bellerina to gole się na łyso, a mam dość długie włosy xd
Takie transfery są idealne, młodzi zawodnicy którzy pograją co najmniej 5 lat

0

Powyżej sto milionów oznacza liczbę większa niż 100 milionów xd nie rozumiem po co ta rozkimna

6

No tak wam wystarczy prowokacja gliwicka żeby bombardować ludzi.

0

Z ta odległością kulturowa to poleciałeś jako główny minus.
Poza tym jego drybling nie jest taki zły

0

Bez przesady opera z cesciem trwała kilka lat a z verrattim jakieś 3 tygodnie na razie. Wątpię ze coś przebije cesca

0

myślisz, że na derby tylko 50? Bo to, że kupię to akurat wiem, a na stronie mogę kupić wcześniej?

0

Tak jak broniłem Gomesa, to jak przyjdzie Verratti i po
Gomes rafa arda out

0

A kiedy będzie można kupić bilet ?
Z góry dzięki

3

To pisał on Zielu był niesamowitym przygłupem wystarczy poczytać inne posty. Co nie zmienia faktu, ze może to usunąć trochę się pośmieją i na tym koniec. Wielu fanów Barcy grało w realu min Isco i na odwrót

0

Nie wiem czy ktoś z was ogląda konferencje Microsfotu, ale to na razie jest najgorsza prezentacja jaka widziałem w życiu na takim poziomie. Jeszcze kilka dni temu oglądałem Apple Wiec być może dlatego mam takie odczucia, ale jest naprawdę katastrofalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?