1

A ja się dowiedziałem ze Barca jest lepsza niż Juve

0

Nie będę się z tobą spierał, ale sam zobaczysz, ze to zmienia, bo obecnie są prawie bezużyteczni

0

Rynek jest inny, Dybala jest wart więcej niż 65mln.
Oni nie są od ustalania cen, ale od szacowania przy obecnych realiach.
Jest popyt jest podaż, 10 lat temu tez tak pisali

2

Transfermarkt lepiej niech ogarnie ceny do realiów obecnie panujących, bo z super strony stali się kompletnie bezużyteczi

1

To pierwsze

0

Czy ktoś wybiera się na superpuchar ?
I wiecie może czy sprzedaż biletów na oficjalnej stronie już miała miejsce ?

0

Dzięki wielkie.

0

Ma ktoś link do ekstraklasy ? Z góry dzięki

1

Hajto to prostak. Na początku było śmiesznie, ale teraz już zdecydowanie nie jest do śmiechu jak on te swoje złote senstencje wypowiada. Gdyby jeszcze nie był taki zarozumiały...

0

Przecież Real większość bramek zdobywa z wrzutek Wiec nie wiem skąd zdziwienie.
Poza tym to zabójcza broń i nie jest łatwo bronić, ponieważ
1 obrońca nie wie co się dzieje za jego plecami
2 zawodnicy wbiegają w pole karne mając przewagę startu przez co ciężko ich dogonić
3 jeżeli wrzutki są trenowane to naprawdę łatwo zmylić obrońców i dostarczyć piłkę do zawodnika który zdobędzie bramkę.
Wrzutki i ławka to są elementy w których obecny Real jest najelpszy w nowszej historii futbolu

0

na razie jako jedyny :D. Jestem ciekaw kiedy zobaczymy coś podobnego ponownie. Najgorsze jest to, że oni teoretycznie się nie skończyli i za rok będą pewno zacięcie bronić trofeum, a warunki mają dobre aby je zdobyć. Choć czuje, że następny sezon należy do nas, ale czekam jeszcze na transfery

2

od wtedy kiedy pada argument ,,a oglądałeś pierwszy mecz z chelsea?".
Błędy były też na korzysć Bayernu, np. brama ze spalonego na 2-1 lub karny w pierwszym meczu. Na szczęście nie noszę klapek na oczach żeby twierdzić iż sytuacja Realu z Bayernem jest inna niż Barcy z Chelsea

0

a co to ma do rzeczy?

0

A oglądałeś pierwszy mecz z Bayernem?

1

W pierwszym meczu mogli spokojnie wygrać 4-1, więc zasłużyli. To takie gadanie jak to że my nie zasłużyliśmy w 2009, bo sędzia nam wygrał z Chelsea, ale wtedy to było częścią futbolu. Hipokryci

10

Ktoś się musi wziąć za tych ,,dziecięcych" youtuberow, bo to jakaś maskara

5

Valverde daje nam teraz duży luz na rynku transferowym zakładając ze będziemy grali 4-2-3-1
1)kupić skrzydło Messi na 10
2) kupić ofensywnego pomocnika i Cou będzie miał teraz większy sens
Praktycznie każdy skrzydłowy/pomocnik będzie mógł wskoczyć do pierwszego składu.
Jednak oznacza to tez
1) pewne odejście turana i kogoś z dwójki rafa/gomes
2) mniej pewne odejście pozostałego z tej dwójki (przy transferze Po roberto wskakuje na ta pozycje
Jestem arcyciekawy okienka
Moje typy
Bellerin
Cou
Sanches

0

Mniej niż 100

0

Co w tym złego ? Wypuszczają je na koniec sezonu, gdzie większość nawet nie powącha tych lepszych totsow. To jest taka wisienka na torcie. Lewy dostał 98 bo był najlepszy w Bundeslidze i nie ma W tym nic złego bo na tym polega właśnie tots aby na koniec gry moc teoretycznie grać najlepszymi piłkarzami sezonu

0

Ja tez.

0

Co ma tryplet do tego ze 3 z 4 sezonów mieli lepsze? Nigdzie nawet nie przeczytałem ze to jest najlepszy Real w historii.

2

Szkoda tylko ze ostatnie 3 z 4 sezonów to Real ma lepsze

8

Barca dawala 3 mln całej celcie. Perez dał 3mln sędziemu.
Ma łeb na karku nie ma co

8

Aha, czyli my bezsprzecznie zasługujemy na tytuł a Real nie ma prawa powąchać xd

4

Jak Messi tak strzelił atleti to pewno skakałes z radości

1

> Arda
> alternatywa na spo
Wybierz jedno
Arda to obecnie powienien się znaleźć najwyżej na liście transferowej (sprzedaży) naszego klubu

0

Iniesta jakoś dostaje.
Z całym szacunkiem do jubilanta oczywiście, ale to Alves był do dyspozycji przez cały sezon, a jego wpływ na grę tez był bardzo duży.

0

Nie chcieli mu dać hajsu na który zasługiwał- wyrzucili go

2

10 lat temu tryplet ale skoro już mamy, to jak najbardziej obrona. Wierzę ze się uda

0

Takie które ci nie będą pasowały :D
Ale ogólnie powodzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?