1

Nowy trener w przypadku drużyn którym słabo idzie praktycznie zawsze daje przynajmniej na początku dużo lepszą grę (prawdopodobnie spowodowane jest to atmosferą). Więc myślę, że powinno być dobrze

0

wykrakaliśmy XD

6

okej jeżeli ściągnie Bielse to naprawdę, ale naprawdę wierzę w MŚ Argentyny. Ależ mi poprawiłeś humor tą informacją na koniec dnia. Piona

Ps podlinkowałbyś stronę gdzie można po ang poczytać (chyba że to wszytsko) bo w google wyskakują mi tylko hiszpańskie nagłówki

0

jakieś źródło gdzie można o nim (badz o zmianach ktore chce wprowadzic) poczytać ?
Mimo wszytko świetna decyzja, bo gorzej już być nie może

2



Jeżeli mógłbym zagiąć czasoprzestrzeń i zmienić jedną rzecz w moim życiu, to przesunąłbym okres Pepa na okolice mojej 30. Bardziej bym docenił, może emocje mniejsze, ale tak pięknej piłki zapewne już długo nie zobaczę

0

Z tgeo co pamiętam co roku 60mln na transfery. Gomes kosztował 40 więc nie wiem skąd takie przypuszczenia, dyrek tak mówił ?

0

skąd info o 25mln?

1

Woleliście aby Arda grał, utrudniając tym samym Neymarowi powrót do formy. Ciekawe, czy jak Messi jest pod formą to też Arda wskakuje za niego

0

też mi się nasuwają podobieństwa z PZPN chociaż aż tak dobrze się nie orientuje jak to u nich wygląda, to podejrzewam, że jest sporo analogii

1

Ale tu nie tylko prysznic jest potrzebny, ale też trener. Polska na Euro2012 też najgorszego składu nie miała, a grała jak grała. Porównaj sobie ich grę wtedy z grą teraz. Nowy, porządny trener może dać Argentynie jakieś zgranie lub właśnie prysznic.

0

Grać na takiej wysokości, to trochę jak grać w piłkę po pół litra, dlatego nie uważam, że z takiej porażki można wyciągnąć jakieś wnioski, ale może chociaż pozytywem będzie to, że zmienią trenera na jakiegoś kompetentnego, który będzie potrafił wykorzystać ten zabójczy potencjał.

0

1. Przegrywanie z Realem, byliśmy drużyną słabszą jak i z innymi lepszymi zespołami
2. padaka ze słabym Milanem, PSG
3. Gra nudna jak flaki z olejem
Teraz Przynajmniej wiem, że Barcelona jest w stanie pokonać każdą drużynę na świecie, wtedy z Realem (po seoznie przecież Mou wyleciał) był wielki problem i niedowierzanie.

0

to co napisał kolega jest pojazdem po matce. W Polsce jednak z jakiegoś powodu się aż tak bezpośrednio tego nie odbiera

0

Totti w wieku Iniesty grał wiele więcej.
Puyol,Xavi, Scholes, Gerrard, Schweini to tylko niektórzy którym pasji nie odmówisz, a widać było, ze bliżej im do końca nic początku.
Gdzie np po Ibrze tego nie widać.

0

Wystarczy ze zaczniesz ogaldac więcej piłki. Będziesz w stanie wtedy ocenić kiedy piłkarz jest u schyłku swojej kariery, a Iniesta jest i nie jest to zgadywanka

0

Pierwszy raz oglądam nowych milionerów i na razie dużo słabszy poziom niż w poprzedniej edycji

2

Milionerzy nie lecą na żywo wiec podejrzewam, ze obiekt naszego zainteresowania w tv będzie za tydzień

0

Uwaga czas oznajmic, ze święty Mikołaj nie istnieje.

Tak, to są ostatnie sezony Iniesty

0

Ogólnie według mojej opinii pomysł bardzo słaby. Przyczyniłby się do powstania 2-3 hegemonów, którzy z racji tego ze mogą dodkonywac transfery odskakiwaliby coraz bardziej innym. Ja np jestem za wprowadzeniem limitu 100mln starty (np możemy kupić za 200 ale musimy sprzedać za 100).

1

Takie tam 2 LM w 3 lata

0

Ale nie objeżdżają go, w obronie jest solidny, nie najlepszym, ale biorąc pod uwagę to ze ma Najlepsze główki na świecie i jeżeli Real wygra ligę to jemu w pierwszej kolejności beda dziękować tak samo jak za 2LM można go uznać za najlepszego na swojej pozycji, bo oprócz solidnej obrony potrafi przesadzić o historii swojego klubu zdobywając bramki

0

Alves a Bellerin to jak Messi a Mbappe

0

Obrońca który wygrał swojej drużynie 2xLM może
Być uważany za najlepszego. Fakt w samej obronie nie jest najlepszy,ale nie tylko to charakteryzuje obrońcę.

1

Podobne starcie miał Alves z Pepe. Wtedy sędziowie się wypowiadali ze niezależnie od tego czy Alves symulował należała się czerwona

0

Chyba się nie dziwicie takiej serii zmyślonych artykułów po słowach Neymara o bpl?
Nie ma się co martwić, naprawdę. Na pewno nie teraz kiedy ta liga jest na takim poziomie sportowym

18

Błędy rażące działaczy Barcy to niezdecydowanie się na zakup

Kroosa w okolicach 20 mln

Isco w okolicach 30

Błędy których nie można wybaczyć

Thiago za 20 mln bo nie dograł parudziesięciu minut gdy mistrza mieliśmy już w kieszeni.

Kompromitacja, jeżeli go kupią za 90 powinni pójść siedzieć

0

Zgadzam się, ale ile ,,[...] błysku, jakiegos otwierajacego podania, dryblingu w srodku pola ktory skasuje 2 grajkow na raz" pamiętasz z tego sezonu w wykonaniu rakitica, ardy (pomijając mecze w CDr z ogórkami i ten jeden mecz z cleticiem? Tez zapewne niewiele. Ja nie twierdze ze Andre gra
dobrze wręcz przeciwnie jest na ten moment bezproduktywny i nie nadaje się do gry. Twierdze natomiast ze taka (sprzedać go itd) krytyka jest niesłuszna i przesadzona i tak jak już pisałeś trzeba dać mu czas

0

z 18 stycznia a więcej highlightow :D
Co do reszty się zgadzam. Nigdzie nie napisałem, ze gra dobrze i podobnie jak ty nie skreślam go, a to nas różni od ludzi którzy postawili już na nim krzyżyk jak na roberto jeszcze nie tak dawno temu.

0

Tylko ze jeżeli dochodzisz do wniosku ze ja nie znam się na piłce to enrique tez się na niej według ciebie nie zna i wcale to nie jest przesadzone, ba nie zna się jeszcze bardziej niż ja przecież ogląda go jeszcze na treningu

0

Widzisz, najpierw piszesz, ze czas pokaże, następnie znowu wydajesz osad, de facto sprzeczny z opinia sztabu szkoleniowego Fc Barcelony. W którym wyceniasz gomesa, twierdzisz ze jest niewypałem i wolniejszy od rakiety i Rafinha co nie jest do końca prawda. Nie do końca tez rozumiem, co maja do dyskusji o Gomesie wychowankowie z Lm. Podejrzewam, ze uważasz iż oni powinni dostawać szanse zamiast Gomesa. Uwierz mi, ze gdyby byli na tym poziomie dostawaliby. Nie ma dla klubów, oprócz sukcesów czegoś bardziej prestiżowego niż właśni wychowankowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?