barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowy trener w przypadku drużyn którym słabo idzie praktycznie zawsze daje przynajmniej na początku dużo lepszą grę (prawdopodobnie spowodowane jest to atmosferą). Więc myślę, że powinno być dobrze
0
wykrakaliśmy XD
6
okej jeżeli ściągnie Bielse to naprawdę, ale naprawdę wierzę w MŚ Argentyny. Ależ mi poprawiłeś humor tą informacją na koniec dnia. Piona
Ps podlinkowałbyś stronę gdzie można po ang poczytać (chyba że to wszytsko) bo w google wyskakują mi tylko hiszpańskie nagłówki
0
jakieś źródło gdzie można o nim (badz o zmianach ktore chce wprowadzic) poczytać ?
Mimo wszytko świetna decyzja, bo gorzej już być nie może
2
Jeżeli mógłbym zagiąć czasoprzestrzeń i zmienić jedną rzecz w moim życiu, to przesunąłbym okres Pepa na okolice mojej 30. Bardziej bym docenił, może emocje mniejsze, ale tak pięknej piłki zapewne już długo nie zobaczę
0
Z tgeo co pamiętam co roku 60mln na transfery. Gomes kosztował 40 więc nie wiem skąd takie przypuszczenia, dyrek tak mówił ?
0
skąd info o 25mln?
1
Woleliście aby Arda grał, utrudniając tym samym Neymarowi powrót do formy. Ciekawe, czy jak Messi jest pod formą to też Arda wskakuje za niego
0
też mi się nasuwają podobieństwa z PZPN chociaż aż tak dobrze się nie orientuje jak to u nich wygląda, to podejrzewam, że jest sporo analogii
1
Ale tu nie tylko prysznic jest potrzebny, ale też trener. Polska na Euro2012 też najgorszego składu nie miała, a grała jak grała. Porównaj sobie ich grę wtedy z grą teraz. Nowy, porządny trener może dać Argentynie jakieś zgranie lub właśnie prysznic.
0
Grać na takiej wysokości, to trochę jak grać w piłkę po pół litra, dlatego nie uważam, że z takiej porażki można wyciągnąć jakieś wnioski, ale może chociaż pozytywem będzie to, że zmienią trenera na jakiegoś kompetentnego, który będzie potrafił wykorzystać ten zabójczy potencjał.
0
1. Przegrywanie z Realem, byliśmy drużyną słabszą jak i z innymi lepszymi zespołami
2. padaka ze słabym Milanem, PSG
3. Gra nudna jak flaki z olejem
Teraz Przynajmniej wiem, że Barcelona jest w stanie pokonać każdą drużynę na świecie, wtedy z Realem (po seoznie przecież Mou wyleciał) był wielki problem i niedowierzanie.
0
to co napisał kolega jest pojazdem po matce. W Polsce jednak z jakiegoś powodu się aż tak bezpośrednio tego nie odbiera
0
Totti w wieku Iniesty grał wiele więcej.
Puyol,Xavi, Scholes, Gerrard, Schweini to tylko niektórzy którym pasji nie odmówisz, a widać było, ze bliżej im do końca nic początku.
Gdzie np po Ibrze tego nie widać.
0
Wystarczy ze zaczniesz ogaldac więcej piłki. Będziesz w stanie wtedy ocenić kiedy piłkarz jest u schyłku swojej kariery, a Iniesta jest i nie jest to zgadywanka
0
Pierwszy raz oglądam nowych milionerów i na razie dużo słabszy poziom niż w poprzedniej edycji
2
Milionerzy nie lecą na żywo wiec podejrzewam, ze obiekt naszego zainteresowania w tv będzie za tydzień
0
Uwaga czas oznajmic, ze święty Mikołaj nie istnieje.
Tak, to są ostatnie sezony Iniesty
0
Ogólnie według mojej opinii pomysł bardzo słaby. Przyczyniłby się do powstania 2-3 hegemonów, którzy z racji tego ze mogą dodkonywac transfery odskakiwaliby coraz bardziej innym. Ja np jestem za wprowadzeniem limitu 100mln starty (np możemy kupić za 200 ale musimy sprzedać za 100).
1
Takie tam 2 LM w 3 lata
0
Ale nie objeżdżają go, w obronie jest solidny, nie najlepszym, ale biorąc pod uwagę to ze ma Najlepsze główki na świecie i jeżeli Real wygra ligę to jemu w pierwszej kolejności beda dziękować tak samo jak za 2LM można go uznać za najlepszego na swojej pozycji, bo oprócz solidnej obrony potrafi przesadzić o historii swojego klubu zdobywając bramki
0
Alves a Bellerin to jak Messi a Mbappe
0
Obrońca który wygrał swojej drużynie 2xLM może
Być uważany za najlepszego. Fakt w samej obronie nie jest najlepszy,ale nie tylko to charakteryzuje obrońcę.
1
Podobne starcie miał Alves z Pepe. Wtedy sędziowie się wypowiadali ze niezależnie od tego czy Alves symulował należała się czerwona
0
Chyba się nie dziwicie takiej serii zmyślonych artykułów po słowach Neymara o bpl?
Nie ma się co martwić, naprawdę. Na pewno nie teraz kiedy ta liga jest na takim poziomie sportowym
18
Błędy rażące działaczy Barcy to niezdecydowanie się na zakup
Kroosa w okolicach 20 mln
Isco w okolicach 30
Błędy których nie można wybaczyć
Thiago za 20 mln bo nie dograł parudziesięciu minut gdy mistrza mieliśmy już w kieszeni.
Kompromitacja, jeżeli go kupią za 90 powinni pójść siedzieć
0
Zgadzam się, ale ile ,,[...] błysku, jakiegos otwierajacego podania, dryblingu w srodku pola ktory skasuje 2 grajkow na raz" pamiętasz z tego sezonu w wykonaniu rakitica, ardy (pomijając mecze w CDr z ogórkami i ten jeden mecz z cleticiem? Tez zapewne niewiele. Ja nie twierdze ze Andre gra
dobrze wręcz przeciwnie jest na ten moment bezproduktywny i nie nadaje się do gry. Twierdze natomiast ze taka (sprzedać go itd) krytyka jest niesłuszna i przesadzona i tak jak już pisałeś trzeba dać mu czas
0
Co do reszty się zgadzam. Nigdzie nie napisałem, ze gra dobrze i podobnie jak ty nie skreślam go, a to nas różni od ludzi którzy postawili już na nim krzyżyk jak na roberto jeszcze nie tak dawno temu.
0
Tylko ze jeżeli dochodzisz do wniosku ze ja nie znam się na piłce to enrique tez się na niej według ciebie nie zna i wcale to nie jest przesadzone, ba nie zna się jeszcze bardziej niż ja przecież ogląda go jeszcze na treningu
0
Widzisz, najpierw piszesz, ze czas pokaże, następnie znowu wydajesz osad, de facto sprzeczny z opinia sztabu szkoleniowego Fc Barcelony. W którym wyceniasz gomesa, twierdzisz ze jest niewypałem i wolniejszy od rakiety i Rafinha co nie jest do końca prawda. Nie do końca tez rozumiem, co maja do dyskusji o Gomesie wychowankowie z Lm. Podejrzewam, ze uważasz iż oni powinni dostawać szanse zamiast Gomesa. Uwierz mi, ze gdyby byli na tym poziomie dostawaliby. Nie ma dla klubów, oprócz sukcesów czegoś bardziej prestiżowego niż właśni wychowankowie.