1

,,Ronaldo to zgasł jak Ronaldinho w Barcy, może jak pójdzie do tego PSG to się trochę przebudzi bo prócz strzelania goli stracił chyba wszystkie swoje atuty."
Oboje odnosimy sie do tego samego komentarza. Wiec temat jest narzucony z góry, a brzmi on następująco: przyczyny spadku formy Ronaldinho i Ronaldo.

4

Po czym mozna stwierdzić, ze to jest o obronie Wizny ? No wlasnie.
Kolega nad tobą ma całkowita racje, słuchać sie tego nie da, a tekst jest na poziomie dzieciaka z podstawówki, ktory chce zostac raperem

2

oczywiście masz racje, ale Messi też miał setkę (jak dla siebie) i do dziś mnie (i pewno jego) to boli. Mam wielką nadzieje, że Messi za 2 lata wygra MS i stanie sie (prawie, jak to bywa)bezsprzecznie najlepszym w historii

0

dzięki wielkie

0

Poratuje ktoś linkiem do meczu juve-inter

3

15/20 twoich ostatnich komentarz jest o Realu.
Gimbusiarski el jarek na la rambli taki powinieneś mieć nick.
A teraz szybko myśl nad odpowiedzią hehe

8

Nie rozumiem waszego kompleksu ligi angielskiej. Co kolejkę człowiek naczyta się x komentarzy, że jest słaba.
I wszyscy mają rację. Nie rozumiem tylko na co liczą ludzie, którzy to tydzień w tydzień piszą? Chyba tylko na odpowiedź, że to prawda i nie mają podejścia do PD

0

Czy my tutaj piszemy o ,,talencie, grze, radości z gry, cudów jakie wyprawiali na boisku" ? Czy może też o tym jak się wypalili ?
No właśnie i kto tu jest śmieszny ...

1

Ty tak na serio, czy to troll?

0

Chyba przez to, że obraża Ronaldo.
Ronaldinho zgasł na własne życzenie, a Cristian z powodów naturalnych

1

brakuje tutaj kluczowej statystyki.
% meczów w których Barca przegrywała,a w których przegrywał Real.
Myślę, że my częściej zmieniamy wynik, ale mogę się mylić

4

Co się dziwić jak durnie w połowie sezonu ogłaszają zatrudnienie nowego trenera

1

A jaki jest sens czytania jakichkolwiek portali jeżeli one daną osobę irytują ?

2

Nimiecki koncern żadnej taktyki nie obrał, po prostu użytkownicy tej strony myślą, że przeciętnego czytelnika onetu interesuje bardziej trio MSN niż Lewandowski.
Oczywiście do reszty się zgadzam, ludzie którzy nie życzą dobrze naszemu snajperowi, powołując się na ,,artykuły" z onetu są po prostu żałośni

1

Cóż, w ich wypadku jest to nieuniknione. Myślę ze maksymalnie wytrzymaja w tym systemie 15lat

7

Rzeczywiście stereotyp o tym, ze Polak lubi pic i spać to najpiękniejszy opis jaki mogl sie nam trafić

0

Skromniacha, teraz rozwiaz zagadkę Einsteina :)

2

Powtórzę jeszcze raz, że Rayo to najpewniejsze 6pkt w sezonie. Zawsze grają jak równy z równym i są wierni swojej filozofii, przez co (prawie) zawsze kończy to się goleadą

3

To trochę tak jakby na wojnie jedna ze stron konfliktu dała broń drugiej mając nadzieje na ciekawszy przebieg wojny.
Gdyby Atleti było 15pkt za nami, a Real 18 to niech sobie wygrywają, ale teraz nie ma miejsca na fory. Ja właśnie nie rozumiem ludzi, którzy mają się za kibiców Barcelony, a prędko im do czasów w których to ich totalna dominacja zostaje zniwelowana. Cieszmy się tą dominacją tak długo jak to możliwe, bo nie zawsze będzie tak kolorowo.

1

Cóż, sprawa nie wygląda tak łatwo. Otóż palacze mają lekko przyspieszony metabolizm, który może oczywiście zwiększyć szybkość spalania kalorii. Dodatkowo nikotyna działa jak inhibitor na układ sterujący apetytem, przez co paląc człowiek ma mniejszą ochotę na jedzenie *
Po paleniu metabolizm powraca do normy (a więc tempo przemian metabolicznych zwalnia**), dodatkowo zwiększa się znacznie apetyt jak i smak, które sprzyjają oczywiście jedzeniu i człowiek tyje.
Odpowiadając teraz na twoje pytanie, tak. Zmniejszenie apetytu oczywiście znacznie ułatwia powiedzenie nie, babci/żonie etc. i tym samym łatwiej jest zrzucić parę kilo.

*moim zdaniem przy zmniejszeniu ilości jedzenia, metabolizm zwalnia, a więc jest niższy niż pierwotny.
** skutkowałoby tym, że po rzuceniu palenia metabolizm jest jeszcze niższy niż w trakcie nałogu, nie mówiąc już o tym jaki był przed paleniem (musisz jednak wziąć poprawkę na to co piszę ponieważ do lekarza mi jeszcze trochę brakuje, a nigdzie nie spotkałem się z taką teorią)

0

Ale za to jakiej urody !

1

Napisanie, ze to jedyny plus jest duża przesada.

1

Rac
Mimo, ze nie rozumiem ani jednego słowa .
,,Kaiseslautern" po bramce Iniesty przeszło do historii

0

możesz mi podać kilka z nich, na priv czy tutaj ? Bardzo bym był wdzięczny.

1

Nie do końca rozumiem nawiązanie pytania do naszej dyskusji i mam nadzieje, że jest na serio :D
Szturchanie można porównać z budzikiem, jeżeli szturchanie/budzik trafi w sen głęboki możesz być przez pierwsze 3 sekundy zaskoczony lub nawet wystraszony (jeżeli na co dzień Cb nikt gwałtownie nie szturcha), jeżeli trafisz jednak w ,,płytki" sen to wybudzenie jest całkiem przyjemne i nie różni się bardzo od naturalnego.
Istnieją budziki, które kładziesz na swój materac i wyznaczasz im przedział czasowy w którym mają Ciebie obudzić. Po Twoich ruchach i w efekcie ruchach materaca program jest w stanie określić kiedy jesteś na granicy wybudzenia (sam z niego korzystałem i nawet nie wiedziałem, że co noc budzę się 1-3 razy)
Z kolei dowodem na to, że może być ekstremalnie niech będą filmiki na yt, gdzie ludzie reagują w przeróżny sposób

2

eh układ odpornościowy miał być dziś w jednym paluszku, a przez was będę musiał siedzieć do 2 i znów zaśpię.
Cóż przynajmniej człowiek podyskutował o porażeniu przysennym, religii i edukacji.

Zadam więc ostanie pytanie na dziś, czy ktoś zna może serię książek opisujących obszernie historię świata (tak do 5000stron) ? Dziedzina mnie bardzo zainteresowała i chciałbym w wakacje mocno rozszerzyć swoje horyzonty jeżeli chodzi o przeszłość.
Z góry dziękuje

2

Błąd, na górze są trzy komentarze, które to wyjaśniają.
Co innego jak doświadczyłeś, że ktoś miał halucynacje po dopkach lub maryśce, a co innego jest się zapytać osoby, czy podczas snu miała halucynacje

3

Nie jestem do końca pewien, ale podejrzewam, że mózg w fazie snu, generuje podświadomie (słowo klucz) różne wspomnienia, obrazy (co my nazywamy snem). Reakcja opisana powyżej następuje, gdy odzyskamy świadomość (przebudzimy się), a mózg nadal w podświadomości generuje różne obrazy i przenosi je na świat rzeczywisty

1

Mylisz się bardzo.
Halucynacje są wytwarzane wbrew woli i człowiek nie ma na nie wpływu. I nie ma się co nad tym zastanawiać. Nie rozumiem jednak po co opisujesz ten stan mając wyraźną niewiedzę w tym zakresie

3

wszystkie horrory to pikuś w porównaniu z halucynacjami. Jako dziecko(3-6 lat) przeżyłem 3 razy takowe po przebudzeniu i doszło do absurdalnej sytuacji w której modliłem się żeby nic mi się nie śniło :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?