4

My to mamy pecha. Druga połowa nasza wyglądała jak pierwsza juve, z ta różnica ze zamiast 2-2, skończyło się 3-0.
Ale wyobraźcie sobie akcje, ze znów remontada się udaje i wygrywamy LM, chyba bym się popłakał ze szczęścia :p

0

Aż dziw ze strona nie padła :)

23

Ciekawe czy nasi piłkarze będąc takimi ,,optymistami" jak wy, w ogóle wygraliby coś kiedykolwiek.
Ciekaw jestem, czy mając tą mentalność ,,przegraną 2-1 biorę w ciemno" można cokolwiek osiągnąć.
Chcemy dziś wygrać, jak zawsze. Wierzymy w wygraną jak zawsze, a swoje typy 2-1 w ciemno możecie na stsach postawić jeżeli jesteście tacy pewni.
Visca el Barca

0

To właśnie polskie minimalistyczne myślenie, gdyby każdy się nim kierował nic by w życiu nie osiągnął.
Wyobraź sobie jak enrique mowi brońcie wyniku 2-1, stawia nas w komfortowej sytuacji, aż śmiać Mi się chce.

0

Wyobraź sobie, ze każdy ,,kibic" na świecie stawiałby na wygrana Juve, nawet na stadionie. Wiesz jaka by była atmosfera ? Kibic WIERZY w swoją drużynę.
Gdyby nikt na CN nie wierzył i byłoby 60kola ludzi to by się nie udało. Obserwator symapatyzujacy z drużyna to nie to samo co kibic

2

Pomylił się, decyzja w środę

0

Gdzie piszą ?

0

pozwolisz, że jutro/pojutrze odpiszę, bo nie mam teraz za bardzo czasu.
Pozdro i dobranoc :)

0

Ja ani razu nie oskarżyłem Ciebie o bycie sezonowcem, więc nie rozumiem czemu piszesz dwa razy, że nim nie jesteś :)
Zgadzam się z Tobą, że ze słabszymi drużynami słabo to wygląda, co zapewne jest brakiem motywacji.
Z ciekawości, kto według Ciebie nie gra na miarę swojego potencjału, bo ja patrzę na kadrę i widzę Inieste, który lepszy nie będzie, Rakiete który lepszy nie będzie, Arde i mogę tak bez końca. Jedyni w tej drużynie, co nie wykorzystują swoich umiejętnosci według mnie to Denis i Gomes. Wątpię, że resztę zawodników stać na DUŻO więcej.

0

Przepraszam, ale jakiej ty gry oczekujesz mając w pomocy: deniska/gomesa/rakiete/starego, już u schyłku kariery Iniestę? Jakiej gry oczekujesz obronnej skoro Masche ma podstawowy skład, skoro Pique to już nie ten sam Pique, gdzie wymieniasz Daniego Alvesa na roberto (niczego mu nie ujmując, ale Dani jest być może najlpeszym PO w historii). Bo moim zdaniem nawet 2 miejsce w lidze, w bardzo ciężkiej lidze dodajmy i reszta rzeczy których wymieniłem to rzeczywistość. Zrozum, że nie z każdej drużyny, da się wycisnąć sok w postaci seryjnych dubletów i trypletów (chociaż paradoksalnie to mamy :)

0

Bardzo fajny komentarz z większością się zgodzę, ale mam parę uwag, więc chętnie podyskutuje.
1. Nie uważam osobiście żeby Barca w sezonie 11/12 grała jakoś źle (jeżeli coś działa, to po co to zmieniać), pechowa porażka z Chelsea, bylibyśmy pierwszą drużyną, która zdobyłaby LM dwa razy pod rząd, ale neistety nie udało się. Jednak Guardiola i tak chciał coś zmienić i dać coś nowego, nie wiem czy pamiętasz te transformacje na 3-4-3 lub ploki, że chciał wymienić połowę szatni i to było jego warunkiem. Ja w to wierzę, nowy system po prostu kosztował nas punkty, przez które przegraliśmy ligę.
2. ,, To Barca Guardioli, ubogacona tym wspaniałym Tridente" Absolutnie się tutaj nie mogę zgodzić. Barcelona Pepa to być może najlepsza drużyna w historii, tej daleko do takiego tytułu. Iniesta nie jest w 1/5 tak dobry jak za tamtych czasów, nasza cała aktualna pomoc razem wzięta nie jest w 1/10 tak dobra jak Xavi. Z obroną byłoby tak samo, przy być może najlepszym PO na świecie Roberto wypada blado. Piqeunbauer bez Puyola obok utracił ten pseudonim nie bez powodu. Tak, atak jest lepszy, ale to jedynie on ciągnie naszą grę. Nie nazwałbym nas drużyną kompletną, mamy luki i to spore w przeciwieństwie do tamtego okresu, keidy na siłę się niekiedy kupowało piłakrzy np. Fabs.

Dochodzę do tego samego wniosku, brak motywacji połączony z brakiem jakości. Messiemu się zwyczajnie już nie chce z ,,ogórkami", jedyny kreatywny (może oprócz Denisa) pomocnik ma już ponad 700 meczów i dla niego to też nie są te same emocje. Dlatego tracimy punkty ze słabszymi drużynami, a wygrywamy z lepszymi, jest większa motywacja. Niestety, nasza aktualna pomoc, która pod względem kreatywności znalazłaby sie decydowanie poza top5 w Europie, połączona z średnią obroną (sory ale Masche już powoli nie daje rady, widać, że mu cięzko), NIE POZWALA nam wymagać więcej niż mamy teraz. Czasy Guardioli wrócą może za 20/50lat, musi się po prostu trafić pokolenie i odpowiedni trener, teraz trzeba uznawać taki sezon jak ten jako dobry

1

Gramy słabo ? Przepraszam, ale to nie jest konstruktywna krytyka.
Nasz zespół w tym sezonie
- historyczna remontada, która udowadnia, że zespół może pokonać KAŻDĄ drużynę na świecie.
- finał cdr
- gramy dalej w LM, jesteśmy jednym z faworytów
- dalsza szansa na mistrza ligi, pewny wicemistrz
- wszystko razem daje szanse na potrójną koronę
Więc przperaszma bardzo, ale o jakiej słabej grze tutaj mówimy ?
I komu ty chcesz dawać ,,10000" szansę? Bo, chyba nie Enrique, który wygrał tryplet, dublet i ma szasne na tryplet ?
Kolega właśnie pisze o takich jak ty, którym jest zawsze za mało, brak potrójnej korony lub LM i ligi i sezon jest do niczego, ale to trzeba się przyzwyczaić, że nie można wszystkiego wygrywać, wtedy się doceni, co się ma :)

0

A przed kim ma mi być wstyd geniuszu ?

1

Bardzo ładnie napisane i wyjaśnione.
Ja myśle ze 1 punkt jest zdecydowanie trafiony.
Jednak jak widzisz po odpowiedziach niepotrzebnie się produkujesz, bo oni już wiedza wszystko, tak samo jak z psg wiedzieli.

1

Co tutaj się dzieje to się nawet nie mieści w głowie. Częściowo jednak to rozumiem, Barca to najlepszy klub na świecie i sporo tutaj osób kibicuje tylko z tego powodu. Jak Czytam komentarze o tym, ze Neymar jest fe i już na nic nie zasługuje, ba są nawet tacy artyści, którzy piszą o tym, ze dobrze, ze dostanie karę nauczy się, to mnie krew zalewa. Jeszcze tydzień temu był najlepszy i przejmował po Messim pałeczkę, gość ciągnie nasza grę z przodu jest najcenniejszym zawodnikiem na świecie, a niektórzy są takimi niewdzięcznikami, ze zamiast stanąć za swoim to plujecie na niego.
Wstyd mi przed kolegami przez takich ,,kibiców"

0

super, Arda jest bezużyteczny, a Bellerin( jeżeli nowy trener będzie go widział w skłądzie) razem z Albą może być świetnie wykorzystany. Jeżeli się sprawdzi to mamy obrońcę wychowanka na lata
Ps to że były plotki iż chinczycy wykładają 50mln nie znaczy, że Arda jest tyle wart. W takich warunkach Bellerin jest wart 100mln

0

Oczywiście.
W naszym społeczeństwie wytworzyła się niebezpieczna moda, która stawia siłownię na pierwszym miejscu, a raczej efekty, która ona powoduje. Jakoby wygląd (młodego)człowieka decydował o tym czy jest czegoś warty. Efekty przychodzą tak szybko, że ludziom zaczyna się to podobać i coraz bardziej się w to ,,wkręcają". Żaden inny sport, aktywność (np nauka, biznes) nie dadzą takich szybkich,a przede wszytykim obeicanych efektów jak siłownia.
Ilość ludzi, którzy przechodzą pozytywną przemianę jest tak duża, że powstała pewna grupa społeczna, chwaląca się efektami na portalach społecznościowych. Z twojego porfilu wynika, że nie łapiesz się do pokolenia y, więc być może nie zauważyłeś jak dziewczyny, czy chłopacy pokazują swoje ciało, a wręcz bombardują zdjęciami portale społecznościowe, wstawiając opisy motywacyjne, jakby robili coś wielkiego lub osiągnęli jedyny sukces jaki można osiągnąć, a przecież oni nic takiego nie robią, jedyny sport w którym nie trzeba myśleć. Podsumowując ludzie są narcyzami po siłowni, dostają coś, co w tych czasach się liczy i dochodzi do sytuacji, że zaniedbują swój mózg, po prostu nie korzystają z niego, ani się nie uczą, bo ciało staje się ich priorytetem, ani nie wykonują kreatywnych prac, ani nawet nei uprawiają sportu który wymaga myślenia i to bardzo szybkiego. Dochodzi do sytaucji w której dziewczyny publikują zdjęcia swojej dupencji i spotukają się z pozytywną reakcją! Co jeszcze pare lat temu byłoby nie do pomyślenia.
To oczywiście moją subiektywna opinia(mocno skrócona) na podstawie moich spostrzeżeń.
Pozdrawiam

0

siłownia ogłupia według mnie :) wytrwałości życzę

0

W środę trzeba wygrać. Real w następnych 2 meczach powinien coś zgubić, w końcu mają natłok meczów, po przerwie reprezenatcyjnej, słaby mecz ostatnio no i LM z arcywymagającym rywalem. Jeżeli jednak uda im się przejść przez te mecze to szacun. Swoją drogą przypominają mi naszą drużynę z 12/13 dużo szczęścia, wiele wygranych, słaba gra.

0

Pogba jest w 11 całego sezonu whoscored, a oni są rzetelni. Jest jedynym graczem obok Alexisa z PL. Z Barcelony znalazło się miejsce dla Messiego i Neymara, który jest na razie zawodnikiem sezonu

1

Nie oglądam już tego długo, ale wstyd, że tak traktują ludzi, którzy im oddają całe życie. Takiej historyjki nie napiszą już nigdy, a oddali serię Brockowi, który jak soatanie więcej hajsu to hops to UFC

1

Prawdziwa geneza tych memów/hejtu jest taka, że na ludzi to działa jak płachta na byka. Wypisując/wstawiając coś o JPII masz 100% pewności, że w komentarzach się rozpęta burza i że ludzie będą na to odpisywać i wylewać żale, a nwet grozić ci śmiercią. Po prostu jest to bardzo skuteczna prowokacja na która każdy odpowie
Nie popeiram oczywiście

0

no przeczytałem ze zrozumieniem to ty chyba błędnie rozumujesz to co napisałeś. W słabej Valencii nic nie grał = nie grał fizycznie (co już obaliłem) lub grał słabo, co jest logiczne, bo jak klub cały gra słabo to i poszczególne jednostki.
Twój sposób wypowiedzi mnie przekonuje do tego, że jednak nie warto z tobą prowadzić dyskusji więc to będzie mój ostatni koemnatrz w twoja strone

1

Czemu wprowadzasz ludzi w błąd? To, że go hejtujesz ok, ale według Ciebie 30 meczów w LL (2300min) to nie jest łapanie się? (chyba, że chodzi Tobie o to, że grał słabo, jak piszesz w słabym zepsole, co jest logiczne

0

Nic dodać nic ująć. Najśmieszniejsze jest jak worki do bicia nagle odpalają i wszyscy zaczynają ich wielbić

1

Racja, choć nie ma co z góry oceniać, to ja osobiście uważam, że zmiana trenerów pozytywnie wpływa na drużynę. Tym bardziej, że za nami przykre doświadczenia z Tito. Co więcej uważam, ze zmiana trenera po wygranej LM będzie kluczowa do wygrania następnej, tyczy się to każdego zespołu, który nie utraci elementu zaskoczenia. No, ale cóż pożyjemy zobaczymy.

0

Tylko, że ja właśnie nie kieruję się to fifą. Dlaczego Gomes dostaje więcej szans od Aleina (hipotezy)
1. Jest lepszy na treningach
2. Pasuje lepiej do koncepcji Lucho
3. Jest ograny w LL
4. Patrząc na jego grę w Valnecii Lucho czeka na jego odblokowanie się, a potem rozwój.
5. Jest lepszym piłkarzem według naszgeo trenera
Prawdziwa piłka to nie Fifa, tu ktoś się może zablokować na nawet cały sezon, a potem wystrzelić. Ten tok rozumiewania hejterów Gomesa Można porównać do tego że byś zdjął Neymara poniewąz np. znajdowałby się w słabszej dyspozycji (mając na uwadze, że w formie jest dużo lepszy od ardy) w zamian za to grałby Ardy w formie która by była równomierna przez cały sezon (gra w tej fromie Ardy byłaby lepsza od gry Neya bez formy) w efekcie Ney siedzi na ławce przez cały sezon.

0

Łatwo napisać, chcę wychowanków, z resztą jak każdy, ja, Ty i zarząd FCB. Nie zmienia to faktu, że bawienie się w trenera, ustając koncepcje wychowywania młodych piłkarzy jest lekko mówiąc śmieszne. Wystawienie prawego obrońcy, który w ogólne nie jest ograny w drużynie, mając na uwadze to, że o lidze zdecydują prawdopodobnie 3 punkty i to jak ofensywnie gra Barcelona nie jest dobrym pomysłem. To nie jest Fifa żeby wpuszczać jednego zawodnika młodego na boisko, żeby trochę ovrl mu poszedł w górę. Widocznie Lucho ma powód, że wystawia takich a nie innych graczy w pierwszej 11. To on obserwuje tych zawodników codziennie. Ja też tęsknię za Guardiolą i jego (chyba najlepszej) cesze czyli wprowadzaniu młodych do świata piłki, ale taki Pep jest jeden i długo sobie poczekamy na trenera z taką umiejętnością.

0

zmiana prezydenta AFA, który jest jawnym przeciwnikiem obecnego trenera i mówił o zakontaktowaniu Bielsy i Sampaoliego. Pierwsza zmiana prezydenta AFA od ponad 20 lat

0

haha może masz rację i wypluję te słowa, oby nie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?