1

my nie dostaliśmy karniaka
-2 bramka, raz na 30 strzałów
- 3 bramka głupio po rożnym
- zmranowana sytaucja Iniesty jeden na jeden
- zmarnowana sytuacja Suareza 1 na 1
- możliwe czerwo dla Mandzu
A nieuznana bramka wynika prawdopodobnie z tego, że Umtiti usłyszał gwizdek i odpuścił

0

PROSTUJE.
Drudzy ( w sensie wygrania LM DWA RAZY Z RZĘDU)
Wskaż mi gdzie napisałem, że obrona LM jest lepsza od dwóch trypletów, nigdzie. Jednak jeżeli miałbym wybrać między trypletem i w następnym seoznie nic, a dwa razy LM z rzędu wybrałbym to drugie

0

Oznacza, real peirwszy tego dokona.
Niektórzy mnie tu chyba nie do końca rozumieją.
Ja traktuje obronione LM jako truniej, którego jeszcze nikt nie wygrał, więc będzie mi przykro jeżeli w tym sezonie poznamy zwycięzce, a jeszcze bardziej gdy będzie to odwieczny rywal

0

strata motywacji to nie mit
nasze starty punktów (kilka przykładów)
alaves (na CN)
malaga (na CN)
betis
depor
malaga
Dlaczego chciał Messi grać ? Bo chłopaki potrafią się zmotywować na ważne mecze i jak bardzo wielu osobom się teraz narażę, wczoraj mieliśmy po prostu dużego pecha.
Zmiana trenera może przywrócić motywacje, pod warunkiem, że pojawi się kilak nowych twarzy

1

tryplety nie są tak prestiżowe jak obrona LM. Remontada sprawiła, że ten sezon zaliczam do udanych :)))

8

Dla mnie to jest bardzo istotne.
Dlaczego? Bo przejdą do historii, my co najwyżej zawsze będziemy drudzy.
Obonione LM to na dzień dzisiejszy najcenniejsze osiągnięcie w piłce nożnej, cenniejsze od trypletu

9

Jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy śmiać się, płakać, czy utracić wiarę w ludzkość

0

Poczekaj na szpaler. Walka o wicemistrza, finał pk i (potencjalna) odpadka w lm w 1/4 to level easy :)

2

Mam deja vu
Tak jakbym gdzieś czytał już po spektakularnej porażce jednego klubu, a wygranej drugiego, ze ten pierwszy wszystko wygra, jest super poukładany, a drugi to słaby, trzeba wszystko zmienić i przykro się na to patrzy.
Tylko szata graficzna strony była trochę inna, ale zaskakujące podobieństwo, nieprawdaż ?

2

No nie dziwie się ze wolisz vidala skoro to twoj pierwszy mecz Bayernu w tym sezonie. Śmiesznie by było gdyby ktoś po jednym nieudanym meczu nie chciał transferu zawodnika

0

KTo zasługuje na lm ?

9

Żałosne jest pisanie o szczęściu realu w tym meczu.
- niesprawiedliwy karny
- tona sytuacji zmarnowanych, mogło być spokojnie 4-1

0

Ależ szczęście Bayernu ze jest tylko 2-1 :)

0

Marnuje karnego którego nie było
Są farciarzami bo piłkarz przeciwnej drużyny faulował 2 razy na żółta
Bramkarz rozgrywa mecz na 10
Wiec nie rozumiem na czym polega fart

0

4-4-1.

0

No rzeczywiście grają tylko z liderem la liga, powinni tutaj wygrywac 3-0

0

OK przestaje ogaldac
A jednak ci się nie udało cóż za zaskoczenie

0

La liga tez pokazuje moc ;)

0

Obejrzyj jeszcze raz mecz. Pierwsza połowa pique-umtiti-mathieu
Druga połowa roberto-masche-pique-umtiti

0

Animacja od uefa nie potwierdza jak faktycznie wyszliśmy.
Wyszliśmy 3-4-3, druga połowa 4-3-3 .

0

Ja osobiście uważam ze nic tak nie boli jak niezasłużona porażka.
Ta z Chelsea zdecydowanie była najgorsza, jedyny raz płakałem wtedy przez piłkę. Osobiście tez uważam ze tamta Barca o której piszesz była najgorsza od czasów Pepa

1

Dobrze pamiętasz, to człowiek honoru i zlasuzony dla klubu. Zarząd jednak jak i trener nie rozumieją, ze jak piłkarz tak mówi to może warto poszukać następcy

3

Dopiero teraz widać ilu ludzi tutaj nie widziało Barcy przegrywającej w taki sposób. Większość jest zdecydowanie za bardzo rozpieszczona. Jak czytam komentarze ze dziś komuś serce krwawiło i ze to dla niego wstyd (kompromitacja nie wracajcie do domu hehe) to mi się śmiać chce.
Bo ten mecz zdecydowanie nie był na 3-0, mieliśmy swoje szanse, zlekcewalizylismy w pierwszej połowie Dybale i stad się to bierze. Jednak nie przesadzajcie ze zagraliśmy aż tak tragicznie

0

Trzeba wierzyć tyle nam zostaje.
Spójrzcie na pozytywy, jak się uda to przed śmiercią każdy z was przypomni sobie ta lm i stwierdzi, ze może umierać bo widział wszystko

0

Jesteś definicja antykinica.

0

Łomot od city, gdy mieliśmy pewny awans.
To niezły łomot

0

Masche powinien odjeść i tyle. Jest za stary

0

Nie porównuj tego meczu do tego z Paryża, ochłoń trochę chłopie :)

2

Dwa mecze, a Ty go wysyłasz na wakacje...
W rewanżu będzie bezcenny

13

Gomes dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?