barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moze mi ktos wytłumaczyć o co chodzi z Naymarem?
Nie ogladalem meczu a widze, ze cos was bardzo oburzyło. Komentator cos powiedział ?
Z góry dziekuje
1
Z levante zawsze nam sie grało trudno na wyjazdach
0
Plan doskonały
2
W koncu jakis droższy gracz sie u nich sprawdza
0
Mignolet
5
Sa ludzie ktorzy piszą o wymyślonymi raku i nie dostaną bana
Pisz śmiało
1
Presja jest mniejsza niz w Barcelonie i Realu, ale zgoda jest większa od presji w Niemczach.
Spacerki oczywscie tutaj sa u nas duzo bardziej powszechne. tam pierwsza drużyna straciła 22pkt, u nas 12.
Dodatkowo czołówka jest u nas mocniejsza dlatego te spacerki moim zdaniem sie wyrównują.
Zobaczymy jak to bedzie, ale Fergie sobie poradził na parenascie lat to myśle ze Pep tez ich poukłada na okres swojego trenowania
3
Tu panuje logika, ze jeżeli Barca jet pierwsza i ma 0pkt przewagi i dwa zaległe mecze to na 100% wygra ligę, to lepiej nawet ze Atleti wygrywa bo bedzie przed Realem...
Ja osobiście naprawde nie byłbym taki pewien, kontuzja jednego z MSN lub mniej szczęścia w meczach(ktore nam dopisuje) i moze sie sytaucja pokomplikowac
0
Dlatego nie rozumiem podsumowania wygranych Atleti
,,wygrali, nie fajnie ale w sumie dobrze ze zdobyli 3pkt beda przed realem (tymczasem siedzą nam na dupie)
0
Ogladam PL i jestem pewien ze Guardiola wygra juz ligę w pierwszym swoim sezonie, a w drugim rozniesie ja w pył
2
A skad wgl ta pewność ze wygramy ligę ?
6
Dzieciaczki z fcbarca.com podobno petycje w tej sprawie szykują
1
Kto ci wcisnal takie wały? PO w kampanii wyborczej ?
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/871313,stadion-narodowy-prawie-na-siebie-zarabia.html
Zgoda stadion zakończył ten rok z tego co czytam z lekkim zyskiem
ALE KOSZTOWAŁ 2MILIARDY!!!!
Jak pojdzie dobrze to za 100lat sie spłaci
1
Biali jedyneczek nie dają bo sprawdzałem sobie oceny po meczu.
Biorą sie z tego ze niektorzy chcą wystawić tylko jedna ocenę i idze 5
Ale sa tez tacy, bardzo szanowani użytkownicy (ktorych naprawde czesto chetnie czytam ) ktorzy dali Busiemu 7,5
10 jako srednia w tym systemie nie wyjdzie
1
Patrząc na to co sie dzieje po jego odejściu i jakim składem demolował Arsenal.
Chyba tak
Choc warto wspomnieć o Mou i Carlo A.
0
Busi ZM
Kocham was
Dobranoc
3
1. Suarez w liverpoolu jakosciowo byl bardzo dobrym pilkarzem, nie odstawal od tego Suareza teraz.
2. Skoro juz porownujesz staty Messiego i Cr z Neymarem, to czemu tlumaczysz Messiego po dwoch ,,enterach" a ronaldo jz nie ? :D
1
Bo tam nie marnuja tak bezsensownie pieniedy jak tu
4
Ostatnie 5 meczy z nimi w lidze na wyjeździe
3 wygrane (w tym jedna 1 bramka)
2 remisy
Rzeczywiście jak na mecze z dolna częścią tabeli bardzo łatwe
1
No tak, zabierają im polowe cieżko zarobionych pieniędzy i maja sie na to godzić, tam kazdy kombinuje, bo jakby mogli to wszystko by im zabrali, socjaliści.
0
Kurczę boje sie troche tego Levante
Zawsze z nimi szło nam cieżko, mobilizują sie bardzo na mecze z czołówka Hiszpanii, szczególnie u siebie.
Mam jednak nadzieje, ze nie zwolnią naszego tempa i zdobędziemy 3 punkciory
0
Tez fajna miałem dylematy
Veratti czy Suarez
Busi czy suarez (wcisnalbym ramosa lub Pique w formie )
No i Neymar dzieki któremu mam 3-4-3którego najbardziej mi szkoda
Tak czy inaczej fajna zabawa
0
Moja 11 roznych narodowości
Neuer
Godin Silva (przepraszam z góry :D) Kompany
James(troche mu pozycje zmienimy:D) Busi Veratti Alaba
Messi lewy Ronaldo
3
Nie ma tam takich komentarzy pełno.
Cieszą sie bo ich drużyna gra lepiej i widać zmianę gry szybko co jest rzadkim zjawiskiem. A jeżeli znalazłeś pełno takich komentarzy to chyba masz jakis kompleks i musisz czytac kazdy jeden komentarz ja czytam pd czasu do czasu, bo aktualnie jest tam duzo większy poziom niz tu (co ty potwierdzasz) i nie przypominam sobie komentarza o fergusonie.
A teraz na koniec z tobą cytat twojego komentarza sprzed roku
,,Nie wiem ale wedlug mnie za te doprowadzenie do takiego nagannego stanu takiego zespolu jak nasza Kochana Barcelona ktos powinien wisiec za jaja a ja taki Luis Enrique za posadzenie Messiego i Neymara na lawce to niech wraca do Celty albo Romy baran."
0
Mimo wszystko widać u niego spadek formy, przede wszystkim strzeleckiej.
Ney miał najbardziej intensywna przerwę zimowa i nie przypomina tego z listopada
0
Zgadzam sie w pełni, dodałbym jeszcze neya. Pique az tak zajeżdżany nie jest
4
Kibice Barcy z fcbarca.com czy nie uważacie ze robicie z Zidana za wcześnie nieudacznika i drugiego Beniteza ?
Ps wymień mi 2 nicki ktore pisały ze zidane to drugi ferguson.
Gardzę
4
Barcelona Guardioli była chyba jednak mocniejsza.
Wnioskuje to po tym ze to zawsze przeciwnik ustalał taktykę pod nas, teraz to my tez czesto zmieniamy warianty gry w zależności od rywala.
Aby pokonać tamta Barcelonę dwoma bramkami trzeba było 2lat, kosmiczna statystyka. Tutaj były wieksze wpadki (z Celta i Bilbao)
Pep stworzył prawdziwe dzieło, ktore powinno wygrać LM 3 razy pod rząd przynajmniej (nadal mnie boli Chelsea), Enrique ma bardzo silny zespol i tez ich wszystkich poukładał dobrze, jednak nie ma moim zdaniem w tym tyle pasji co w Barxelonie Pepa, gdzie takie mecze jak ten z Valencia zdarzały sie częściej.
4
Powinno się stworzyć listę ,,nietykalnych"
Czy to 20 najlepszych piłkarzy na świecie czy to każdy klub by wybrał swojego, czy to na podstawie statystyk fauli, ale powinno coś takiego istnieć i wtedy gdy faul jest z premedytacją na czerwoną kartkę to roczne zawieszenie plus kara pieniężna. Nie może być tak, żę gdy Messi np wystąpi z 3 ligowcem w CDR i jakiś murzynek 16letni złamie mu nogę to nie ma większych konsekwencji.
8
"futbol opiera się na momentach, teraz mamy epokę Messiego, Neymara i Suáreza, chociaż w mojej epoce oni byliby rezerwowymi [śmiech]. Dobra, Messi nie, ale pozostali tak [jeszcze mocniejszy śmiech].
definicja karuzeli śmiechu :)
Mega pozytywny człowiek