barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tego co czytałem mniej więcej 2 miesiące temu jest jeszcze 3 kandydat i ma przy jakiejś kombinacji (np druga tura z Laprota) by wygrał. Tak więc jest 3, 2 na naszym forum :D
5
http://sport.tvp.pl/20557436/skandaliczne-zachowanie-jamesa-i-cuadrado?source_id=20557436
Ciekawe czy będzie jak z Neymarem hehe
113
Pod publiczkę zagranie z Abidalem, duży minus dla Laporty
1
ja tam po moim stażu mam was dość hehe
0
a jakie pieniądze oferują ?
1
z Zp to jest tak, że liczy się kilka rzeczy
1. Wygrane trofea, od najważniejszego MS,ME,LM,Liga,CA,Puchar ligowy (tak to się mniej więcej moim zdaniem układa)
2. Statystyki
3. forma krótko przed głosowaniem na ZP
4. Nazwisko
Oczywiście wkład w wygrane trofea i sama gra jest najważneisjza, ale o tym chyba każdy wie.
Nie ma innego kandydata jak Naymar do uzupełnienia podium z Cr i Messim.
Czy będzie 2? Wątpię, gdyby nie indiwidualne nagrody Cr'a pewno miałby szanse, a tak to srednio to widzę, tym bardziej, że odpadł z CA.
1
Dajcie mi Verrattiego, błagam
5
Rafinhie i kogo ? Sergio ? Serio? Za duzo pytań mi sie nasuwa.
Dobry zart, szkolić Sergio
0
jak już mówiłem usunęli moje wszystkie filmy (w sumie miałem ich 4). Najwięcej wyświetleń (bo aż 70k) i najdłuzej utrzymał się filmik o panie, którego masz w nicku :)
Się spytam jeszcze z ciekawości, jakim programem montowałeś ?
1
Gratuluję! Sam robię/robiłem filmy i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to najlepszy film na jaki się tutaj natknąłem (ale tak szczerze, to jedyny dobry:). Zachowałeś cykl zdarzeń, nie przesadziłeś z efektami, muzyka też dobra. Mam nadzieje, że nie skończysz jak ja, czyli prawa autorskie.
Sub poleciał !
1
Nie przesadzajmy, że jest lepsza od Barcelony Guardioli. Dużo jej jeszcze brakuje. Myślę, że jest to drużyna porównywalna do Bayernu z 2013roku
3
norlamnie nie lubię takich trolli, ale ten tekst z doliczonym czasem dobry hahaha
0
teraz pytanie całkiem serio, czy ktoś uważa, że powinno się dać zarządowi nową szanse ?
2
ale głupie porównanie, chyba jedyne czym się kierowałeś (bo takie porównanie to pewno nawet na onecie by się nie pojawiło) to nazwisko
0
Ok, o co sie zakładamy ?
0
Tez mi sie marzy Verratti, ale cos czuje ze on Real a Pogba do nas
0
Zubi wie, a raczej wiedział
0
okej mam jedno zasadnicze pytanie, jak to mozliwe ze oglosilismy transfer ?
3
Nie, tylko w necie
0
HSV leci w tv?
2
Katolem nie jestem, ale odwołuje do przypowieści o robotnikach w winnicy :)
11
Czyli przyznali MS Katarowi za pieniadze?
#NIEMOZLIWE
1
To sie dowiedziałes xd
0
Paco jest niereformowalny
2
Czytałem tu gdzieś wątek Pogba v Verratti
Dla mnie to jest tak samo śmieszne jak porównywanie Ronaldo z Messim
Teraz jak ich nie oglądacie zgadnijcie kto jest kim, a jak ich oglądacie nie macie co zgadywać, bo to proste :)
2
co jak co, ale jesteśmy w dużym stopniu uzależnieni od tria. Oczywiście tego komentarza nie da się brać na poważnie, ale średnio bym widział ten sezon gdyby jeden z MSN wypadł na 1-2 miesiące
9
Darujcie sobie te teksty ze Pogba jest słaby. Na palcach jednej ręki mozna policzyć ile jego meczow obejrzeliscie (ten moze jest nawet 1). Wiec zamknijcie sie gimby
0
Tak po finał wszechczasow
5
Cytat roku
0
Możesz mi przypomnieć jaki jest rekord ?