0

nikt z kluczowych graczy nie został sprzedany. Ok, odszedl Zlatan, Alexis, ale oni musieli zwolnić msc. innym, a mi chodzi o "pożegnanie na siłę "

6

PSG, Chelsea, Barca, Real to moim zdaniem jedyne kluby, których nie można trkatować jak sklepy. Reszta odda każdego za odpowiednią kwotę, co dopiero Wolfsburg :)

13

De Bruyne lepszy, a wolnych od Messiego to by nawet Juninho nie przejął znając hierarchie

0

atleti nie weszlo i 70 byebye

0

dobry z cb szpieg

2

Z tego co wiem, oficjalnie nie

3

jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze (czyt. bukmacherka)

3

oczywiście, że jesteś wazeliniarzem. Każdy obrazek z serii troll, który tu wrzucasz jest o Realu, chwalisz Barcelone bardziej niż my, nie wiem kiedy ci się to znudzi, ale jedno jest pewne to nie jest normalne

1

Uważam ze jest w tym troche racji czasami to jest troche sztuczne, bo zostaje tylko trio, a reszta zawodników nie podbiega

1

1

Ja nie byłbym taki pewien, wiadomo nie od dziś, że ZP=sukcesy klubowe/reprezentacyjne.
Gdzie Messi wygrał za 2009r. miał 473 głosy, różnica między Xavim a Cr to 66 głosów, można wnioskować, że większą ilość punktów zgarnąłby zawodnik drużyny z większymi sukcesami.
2010 nie był rokiem Ronaldo, Puyol miał więcej głosów od niego.

W 2011 roku moim zdaniem oglądaliśmy najlepszą Barcelone za Pepa
Messi 48%
Cr 22
xavi 10
Według mnie to już był rok gdzie zaczęto faworyzować Cr'a, bo Messi stał się nudny. Mimo, że wygrał LM i lige, Ronaldo został z PK.
2012- Ponownie Messi, podobny wynik jak w poprzedniej edycji, a wielu pisało, że ZP straciło dla nich sens. Messi strzelił kosmiczną ilość bramek w roku kalendarzowym, a mimo to zaczął przemawiać tłum, że ZP jest ustawiona itd.

I tak za 2013 r wygrał ją Ronaldo, jaja z przesuniętym terminem głosów właśnie wtedy gdy Cr miał bdb formę. Jeszcze te skargi FIFA do Blattera... Choć uważam, że za ten rok mu się należała, to media zdecydowanie chciały koniec hegemoni Messiego.
Osobiście uważam, że Cr wygrałby max 1 raz więcej gdyby nie było Leo.

1

Ronaldo jest wytworem mediów, nie twierdze ze jest słaby czy cos, ale miałby 3-4ZP. Nie byłoby Messiego byłby Iniesta, nie byłoby Ronaldo byłby ktos inny byle nie z Barcy

2

Moja mina to jeden wielki banan i to sie po klasyku zapewne nie zmieni :)

1

Pamietam ze nie była takim wielkim, bo pierwszy raz graliśmy z Realem Mou, gdzie pokonał nas Interem. Skończyło sie wiadomo jak :D

1

Podaj jakiś konkretny przykład, bo w ostatnich latach nie przypominam sobie tak wyraźnego faworyta

0

jeżeli chodzi o Lm to tak, ale wtedy nie pisz, że w niczym

1

na pewno Rayo by z nimi wygrało, zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz bo obejrzysz jeden mecz S04 i wypisujesz bzdury

0

w bramkach w europejskich pucharach ma 3 przewagi chyba

0

dorównuje

1

gimbaza to pisze ze S04 to poziom Levante albo Rayo

0

Jakby Bartomeu wygrał to dopiero by było! Ale myślę, że będzie miał szanse dopiero gdy wygra potrójną koronę i dogada się z Pogbą

1

według mnie to niemożliwe, dlatego Pogba, ale za Isco oddałbym każdego gracza na świecie prócz Neya i Messiego

0

Isco w marzeniach, to jest geniusz, sam ciągnie Real

2

to jest przeciętnie. Na litość boską, to jets Leo, powinien się przyłożyć. Tak jak trenował i strzela teraz z prawej jak z lewej, tak też powinien strzelać karne i uzyskąc np. 95% skutecznosci

0

myślę, że Hazard jest lepszy, chociaż Cr uderza też bardzo dobrze . Messi powinien też tak wykonywać 11, a niestety wychodzi mu to przeciętnie.

1

Media: ,,Zatsepca Zubiego chce sprzedać Messiego"

0

nie

0

Wolfsburg 4-1
Bayern przegra czy to z nami czy z Chelsea. Myślę, że Real również byłby w stanie ich pokonać

1

Dokładnie zawsze trzeba mieć plan B, we wszystkim, a Rayo ma tylko plan A, który NIGDY nie zadziała. Dziś spokojnie mogliby dostać 3 brameczki więcej, może wtedy by ich trener to zrozumiał

4

ja przyznam, że też nie jestem zwolennikiem komentowania w trakcie meczów, ale czasami mi się to zdarza, np. gdy mecz nie jest z jakimś arcytrudnym przeciwnikiem, a jest nudny. Kiedy się obejrzy 1000 meczów to już takim świętem mecz z Rayo (w innych okolicznościach) nie jest.
Ja osobiście jestem wielkim przeciwnikiem pubów, nie mogę się skupić na meczu i mało z niego pamiętam na następny tydzień. Jestem zwolennikiem własnej kanapy bez towarzystwa :d
Podsumowując, jak kto lubi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?