22

Ci odkryli ze jest cos takiego jak Piquenbauer

3

Masche ... Aż mi stanął.

1

DON ANDRES !!!

5

Brawo stegen

0

Ney w następnym meczu powinien odpoczywać

1

STEGEN!

1

To prawda z tego co wiem 20mln euro na rok + pewno kasa z reklam

1

niech zgadnę, przeczytane dziś na blaugrana.pl ? :D

0

jeszcze taki Isco by się przydał :)

0

Pogba czy Verratti, wolałbym pierwszego, ale obaj są geniuszami i przyszłością.

1

Oczywiście ze lepszy, ale wydaje sie ze zaklepany przez Real. Na razie wszystkie moje marzenia transferowe odkąd kibicuje Barcelonoe sie spełniły tj. Neymar, Ibra, Fabs, Henry. Pogba raczej bedzie pierwszym ktory jest na mojej liście, a w koszulce Barcelony nigdy nie zagra

3

Mam serio nadzieje, że Reus przedłuży kontrakt. Oczywiście pewności nie mam, ale może to być robione pod Barcelone. Reus będzie zgarniał więcej kasy, a Barca po zakończeniu bana go sprowadzi, nawet w zimowym okienku można ponieważ BVB raczej w LM sobie nie pogra :D. BVB za to zgarnęłoby większą kasę i wszyscy zadowoleni :)

0

Suarez w przecenie o prosze cos nowego

1

Ktos chce jeszcze innego trenera ?

1

W sensie czy jak kopiesz pilke to przypadkiem nie kopiesz herbu Barcelony (robiąc zle :D)

3

Odwieczny dylemat dzieciństwa, kupić piłkę Barcelony czy Realu :D

1

Real nic nie gra

0

0

to prawda, nie wiem jak jest na świecie (pewno też są nieźli), ale w Polsce według mnie ustępował tylko klocuchowi :)

0

Myśle ze Miki był 4 razy bardziej rozpoznawalny niż LOLLOL

0

Z sevilla im zle wychodzi u siebie? To co nowego

1

De bruyne do Barcy ;DDD

3

Dzieki, połowa użytkowników juz to wkleiła...

0

no tak, ale Sevilla na wyjazdach jest do niczego, kompletnie inna drużyna (jak dziś np. :D )

1

to była ironia, ale zgadza się ! :D
Sevilla taką grą to by się nawet w top10 nie utrzymała, Emry musi coś wymyślić

1

ja bym go nawet przerósł tak beznadziejnie je bije, pod publiczkę żeby pokazać, że on ma tomahawk, a Messi tylko obsrane gacie wszyskich brmakarzy, którzy wiedzą, że Leo jest w tym najlepszy

0

skąd taki wniosek?

0

sevilla, ale przerwa

0

Jońca chyba popił przed meczem, dlatego mam pytanie, czy Laskowski już nie pracuje dla tvp?

1

Raczej sie zmieni, a wiesz dlaczego ? Bo prezes robi wszystko zeby wygrać wybory. Przedwczesne wybory, zwolnienie Zubiego. Niedługo news o tym ze zerwaliy umowę z Katarem. Zobaczymy jak to bedzie. ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?