1

Zico ?

0

na podstawie jakiegoś rankingu statystyki czy jak?

0

wyczuwam żart :D

0

nie rozumiem po co to tutaj wstawiasz ....

0

dostał za faul

0

go nie zrozumiesz, sezonowiec ...

5

,, i wtedy nikt jakos nie mowil o przeplaconych zawodnikach czy beznadziejnej grze. "
W tym momencie przestałem czytać, przecież tu prawie roznieśli serwery

2

może to zabrzmi trochę śmiesznie. Nikt Ci nie zabrania być na naszym podwórku, ale nie poprawiaj nas tutaj :D

3

Kluczem do powalczenia o zwycięstwo będzie postawienie samolotu i fuksiarska bramka, znając Di Mateo jest to możliwe

1

,,Kihil" xd.

1

MAsz racje, ale jak stracą szybką bramkę, to zaczną panikować, bo 2-0 na wyjeździe to naprawdę fatalny wynik, na który nikt nie może sobie pozwolić

3

pelikan :c

0

a Ice men to nie pseudo Gudjohnsena?

0

Na dzien dzisiejszy
MSN = min 3 gole

1

Na dzień dzisiejszy każdy może się na takowe lanie szykować

0

to akurat może się niestety potwierdzić

0

jak już to 4, jestem pewien, że BVB nie da Juve wygrać :)

1

Zarra tez nie gral dla Madrytu więc kto wie ...

2

ma ktoś foto Suareza jak się składał do przewroty w konkretnej rozdzielczości (over full hd)?

0

ja czekam aż zjemy real, na dziś typowałbym 3:0

4

Tak jak pisałem, najlepszy futbol na świecie wrócił na CN oby został jak najdłużej :)

0

Najlepszy futbol na świecie po 3 latach znowu na CN

0

byś pomyślał zanim napiszesz

1

idź i im powiedz, na pewno wezmą Twoje wyliczenia pod uwagę. Od razu widać, że masz żyłkę biznesmena i pewno przytulasz ładny hajs :)

1

Pamięć Cie myli jeżeli chodziło Ci o mecz w ktorym było 2-0 ze słynnym Cannavaro odbijającym sie o słupek

2

mi też cały zespól się podobał, wyjątki to Ney i Alves, którzy potrzebują odpoczynku, bo niedawno grali naprawdę ładnie. No nic idę spać, bo jutro trzeba wcześniej wstać. Dobranoc :)
Pzdr :D

1

absolutnie się nie zgadzam. Suarez zagrał dobre zawody, symulki symulkami, ale jego podania są naprawdę imponujące. Jedyne co mnie irytuje u niego to ten zwód z przepuszczeniem piłki grając plecami do bramki. Jeżeli chodzi o ściąganie obrońców robi to lepiej niż Alexis bo gra na środku.

2

mi jest pierwszy raz tak trudno określić kto był ZM. Mam paru kandydatów tj. Messi, Masche, Suarez, Mathieu. Każdy z nich zagrał bardzo dobre zawody

0

MSN? jak już raczej MAT :D

1

Ja bym dał Neymatowi i Messiemu/Suarezowi odpocząć w następnym meczu. Teraz widać, że rotacje wyszły na dobre i myślę, że z uwagi na napięty terminarz przydałoby się zmienić coś w formacji ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?