barcaclue97
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2010
13 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zico ?
0
na podstawie jakiegoś rankingu statystyki czy jak?
0
wyczuwam żart :D
0
nie rozumiem po co to tutaj wstawiasz ....
0
dostał za faul
0
go nie zrozumiesz, sezonowiec ...
5
,, i wtedy nikt jakos nie mowil o przeplaconych zawodnikach czy beznadziejnej grze. "
W tym momencie przestałem czytać, przecież tu prawie roznieśli serwery
2
może to zabrzmi trochę śmiesznie. Nikt Ci nie zabrania być na naszym podwórku, ale nie poprawiaj nas tutaj :D
3
Kluczem do powalczenia o zwycięstwo będzie postawienie samolotu i fuksiarska bramka, znając Di Mateo jest to możliwe
1
,,Kihil" xd.
1
MAsz racje, ale jak stracą szybką bramkę, to zaczną panikować, bo 2-0 na wyjeździe to naprawdę fatalny wynik, na który nikt nie może sobie pozwolić
3
pelikan :c
0
a Ice men to nie pseudo Gudjohnsena?
0
Na dzien dzisiejszy
MSN = min 3 gole
1
Na dzień dzisiejszy każdy może się na takowe lanie szykować
0
to akurat może się niestety potwierdzić
0
jak już to 4, jestem pewien, że BVB nie da Juve wygrać :)
1
Zarra tez nie gral dla Madrytu więc kto wie ...
2
ma ktoś foto Suareza jak się składał do przewroty w konkretnej rozdzielczości (over full hd)?
0
ja czekam aż zjemy real, na dziś typowałbym 3:0
4
Tak jak pisałem, najlepszy futbol na świecie wrócił na CN oby został jak najdłużej :)
0
Najlepszy futbol na świecie po 3 latach znowu na CN
0
byś pomyślał zanim napiszesz
1
idź i im powiedz, na pewno wezmą Twoje wyliczenia pod uwagę. Od razu widać, że masz żyłkę biznesmena i pewno przytulasz ładny hajs :)
1
Pamięć Cie myli jeżeli chodziło Ci o mecz w ktorym było 2-0 ze słynnym Cannavaro odbijającym sie o słupek
2
mi też cały zespól się podobał, wyjątki to Ney i Alves, którzy potrzebują odpoczynku, bo niedawno grali naprawdę ładnie. No nic idę spać, bo jutro trzeba wcześniej wstać. Dobranoc :)
Pzdr :D
1
absolutnie się nie zgadzam. Suarez zagrał dobre zawody, symulki symulkami, ale jego podania są naprawdę imponujące. Jedyne co mnie irytuje u niego to ten zwód z przepuszczeniem piłki grając plecami do bramki. Jeżeli chodzi o ściąganie obrońców robi to lepiej niż Alexis bo gra na środku.
2
mi jest pierwszy raz tak trudno określić kto był ZM. Mam paru kandydatów tj. Messi, Masche, Suarez, Mathieu. Każdy z nich zagrał bardzo dobre zawody
0
MSN? jak już raczej MAT :D
1
Ja bym dał Neymatowi i Messiemu/Suarezowi odpocząć w następnym meczu. Teraz widać, że rotacje wyszły na dobre i myślę, że z uwagi na napięty terminarz przydałoby się zmienić coś w formacji ataku