0

ho ho! Widze ze niektorz już chcą trenera zmieniać,ale no tak 2 porażki w CAŁYM sezonie to doprawdy istny kryzys! Nie mówiąc już o tym że niektórzy chcą wywalić Pinto a jeszcze nie dawno było "stary niezawodny"... Kurde aż szkoda że to wy nie jesteście władzą klubu.

0

Dobrze prawi :D

0

co to sie stanelo? Sergi

0

co tam wgl xavi robi? Potrzebujemy checi do zwyciestwa! Veb!

0

no to Barca brac sie w garsc i po 3 pkt!

0

co tam wgl xavi robi? Potrzebujemy checi do zwyciestwa! Veb!

0

po co wystawial neya ? Przecierz gra wszedzie

0

no sory dla mnie puyi za wolny na te pozycje

0

Messidependencja? Była ale myślę w zeszłym sezonie

0

co tu duzo mowic, przykro mi xavi, twoj czas sie powoli konczy, czas przekazac paleczke fabsowi

0

Pinto,Adriano,Bartra,Puyol,Montoya,Sergi Roberto,Song,Fabregas,Ney,Donguo,Sanchez mmm... Marzenie

0

jaka szkoda, życiowa forma a tu kontuzja :c wracaj szybko mistrzuniu!

0

osz ty! Cwaniaki :D

0

o ktorej mecze hiszpani?

0

so proud :')

0

KURDE!

0

wow :D

0

nie ma co normalnie fart na kontuzje -,-

0

stary dobry Pique :D

0

jeju chce Roberto i Cesca

0

chciałabym zobaczyć Roberto chociarz na 20 min...

0

haha :D

0

no to Roberto sobie pogra bo u nas to marne 22 min pobiegał...

0

no tak syn Gerarda nazywa się Milan...

0

to sie Leo odblokowała :D

0

jasne trybuny jak zwykle dla Roberto...

0

ostatnia odpowiedź---> przekaż Roberto!

0

MA KTOŚ DOBRY STREAM?

0

no ba! To przecierz Barca :D

0

no to po 3 pkt! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?