barcajordialba18
Dołączył/a: lipiec 2013
Rybnik
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ho ho! Widze ze niektorz już chcą trenera zmieniać,ale no tak 2 porażki w CAŁYM sezonie to doprawdy istny kryzys! Nie mówiąc już o tym że niektórzy chcą wywalić Pinto a jeszcze nie dawno było "stary niezawodny"... Kurde aż szkoda że to wy nie jesteście władzą klubu.
0
Dobrze prawi :D
0
co to sie stanelo? Sergi
0
co tam wgl xavi robi? Potrzebujemy checi do zwyciestwa! Veb!
0
no to Barca brac sie w garsc i po 3 pkt!
0
co tam wgl xavi robi? Potrzebujemy checi do zwyciestwa! Veb!
0
po co wystawial neya ? Przecierz gra wszedzie
0
no sory dla mnie puyi za wolny na te pozycje
0
Messidependencja? Była ale myślę w zeszłym sezonie
0
co tu duzo mowic, przykro mi xavi, twoj czas sie powoli konczy, czas przekazac paleczke fabsowi
0
Pinto,Adriano,Bartra,Puyol,Montoya,Sergi Roberto,Song,Fabregas,Ney,Donguo,Sanchez mmm... Marzenie
0
jaka szkoda, życiowa forma a tu kontuzja :c wracaj szybko mistrzuniu!
0
osz ty! Cwaniaki :D
0
o ktorej mecze hiszpani?
0
so proud :')
0
KURDE!
0
wow :D
0
nie ma co normalnie fart na kontuzje -,-
0
stary dobry Pique :D
0
jeju chce Roberto i Cesca
0
chciałabym zobaczyć Roberto chociarz na 20 min...
0
haha :D
0
no to Roberto sobie pogra bo u nas to marne 22 min pobiegał...
0
no tak syn Gerarda nazywa się Milan...
0
to sie Leo odblokowała :D
0
jasne trybuny jak zwykle dla Roberto...
0
ostatnia odpowiedź---> przekaż Roberto!
0
MA KTOŚ DOBRY STREAM?
0
no ba! To przecierz Barca :D
0
no to po 3 pkt! :D