barcajordialba18
Dołączył/a: lipiec 2013
Rybnik
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda że Roberto nie dał :/
0
Ta da da dam jak zwykle plotki i sie okaże że znowu zostaniemy na lodzie, przydzie Reina i żegnajcie -,-
0
co to znaczy ze nawiasie jest np +1 czy +2 ?
0
Martinio jaki mózg :o
0
mądre słowa ;)
0
uhuhuhu :D Pasjonujący tydzień!
0
Pechowy Braian: chciał zobaczyć mecz puścili teatr xD
0
czy to ważne? Ważne że Neymar jest nasz :D
0
oglądał ktoś mecz na sts.pl ? Jak to tam działa?
0
cii nie ma tak źle :D
0
Szacun jest moc! :D
0
wow calkiem rozsądna wypowiedz.
0
Można było się spodziewać......
0
Ma ktoś jakąś transmisje na Hiszpania-Białoruś ?? :D
0
tak tak gadu gadu o napastnikach i obroncach a w nastepnym sezonie tak na prawde potrzebujemy bramkarza, a co do śo to mają racje zalezy od puyola.
0
wie ktoś o co chodzi z tym : w orange sport od 23 przecierz mecz o 22 ?
0
wie ktoś o co chodzi z tym : w orange sport od 23 przecierz mecz o 22 ?
0
Tak dobry wybór! I panie Zubizarreti niech Pan to załatwi jak należy! :D
0
no taaaak, ale wiesz z Bayernem to on wszedł po prostu z ławy, rzucony od razu na głęboką wodę, nie ograny, teraz jest lepiej, jak będzie wchodził na takich beniaminków to się chłopak ogra i może coś z niego będzie mam nadzieje :)
0
Ups nie do tego komentarza xD
0
hahah Pique dziś coś nie mrawo
0
hyhyhy :D te dwa rajdy przez pół boiska :33
0
Taaak :D
0
no taaaak, ale wiesz z Bayernem to on wszedł po prostu z ławy, rzucony od razu na głęboką wodę, nie ograny, teraz jest lepiej, jak będzie wchodził na takich beniaminków to się chłopak ogra i może coś z niego będzie mam nadzieje :)
0
Nom :D
0
no cianko z golami mogło być lepiej. Ale Marc to dla mnie zawodnik meczu! :D
0
Bartra to ty? :D nom coś ta gra się im nie klei ;/
0
wow nawet link podali :o dzienks;p
0
hahaha zabawni jesteście, jeszcze niedawno wszyscy zaskoczeni Alexisem i wywalamy Pedro, a teraz hat trick Pedro, Alexis troche słabiej i wywalamy Sancheza. Weźcie się zdecydujcie ludzie....
0
szacun! Victor najlepszy! VeB!