barcajordialba18
Dołączył/a: lipiec 2013
Rybnik
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Help mee kto ma jakiś link do meczu ? ;/
0
tak tak ale mi chodzilo o transmisje internetową link :)
0
Ma ktoś dobrą transmisjee?
0
Tak, tak też prawda ;) ja też licze na Bartre od 1'
0
Bartra wczoraj całkiem nieźle jak na niego :D oby tak dalej i byleby sie ogrywal
0
ma ktoś powtórke meczu?
0
..MA KTOŚ POWTÓRKE CAŁEGO MECZU SEWILLA- BARCA ?? JAK TAK TO MOŻE JAKIŚ LINK ? ;D
0
Napisz komentarz...MA KTOŚ POWTÓRKE CAŁEGO MECZU ?? JAK TAK TO MOŻE JAKIŚ LINK ? ;D
0
świetny wywiad! Najbardziej rozwaliła mnie odpowiedź na pytanie o bramke w dzisiejszym meczu. Haha xD
0
tak tak Zubi... Już widze te transfery...
0
aż się wzruszyłam... Szkoda że odszedł...
0
Dokładnie!
0
haha kolejni hejterzy Alby? No jasne jak chłopak słabiej gra i symuluje to zaraz jest "pierd*lony Alba" a jak pokazuje klase , jest w znakomitej formie to wszyscy go kochają, rzeczywiście mądra logika. A no fakt co poniektórzy każdego tak hejtują dajmy np Valdesa, znienawidzony, chcecie go sprzedać, ale jak uratuje spotkanie to zostaje, to samo z Alexisem...
0
MA KTOŚ NIE ZACINAJĄCE TRANSMISJE?
0
Ma któs transmisje do meczu, tylko bez przerywania ? :)
0
Jakieś linki do transmisji ?
0
jak nie kupia obroncy to po LM, puyol juz mlody nie jest no i jego problemy z kolanem ;/
0
dorze że trenerem Barcy został Martinio ;) wypowiedzi Eusebio to porażka
0
MA KTOŚ MOŻE LINK DO TEJ PREZENTACJI ZAWODNIKÓW PRZED MECZEM ?????
0
Piękny mecz sie zapowiada :3
0
Ha! Oby dostawał wiele minut, żeby się wykazał :) Trzymie za niego kciuki! Oby Martinio wykorzystał jego potencjał
0
No i dobrze ! Nasza defensywa potrzebuje nowej krwi , a Luiz by sie nadawał ^^
0
Też jestem nim mile zaskoczona! Oby tak dalej :D Wierze w niego, to nasza przyszłość
0
i Sergi Roberto :D
0
O taaak :3 oby tak dalej :D
0
Pięknie dzisiaj czaruje masz racje
0
4:0 dla Barcy ;) Alexis, Tello, Messi i Dos Santos ;) miły meczyk ;d
0
MILE ZASKOCZYŁ MNIE SERGI I MONTOYA :D ALEXIS TEŻ WIDAĆ NIEZŁA FORMA :3 NO I MESSI CZARODZIEJ *.*
0
MA KTOŚ LINK DO TRANSMISJI MECZU ???????!!!!!!
0
Świetny felieton! Sama prawda!