0

Help mee kto ma jakiś link do meczu ? ;/

0

tak tak ale mi chodzilo o transmisje internetową link :)

0

Ma ktoś dobrą transmisjee?

0

Tak, tak też prawda ;) ja też licze na Bartre od 1'

0

Bartra wczoraj całkiem nieźle jak na niego :D oby tak dalej i byleby sie ogrywal

0

ma ktoś powtórke meczu?

0

..MA KTOŚ POWTÓRKE CAŁEGO MECZU SEWILLA- BARCA ?? JAK TAK TO MOŻE JAKIŚ LINK ? ;D

0

Napisz komentarz...MA KTOŚ POWTÓRKE CAŁEGO MECZU ?? JAK TAK TO MOŻE JAKIŚ LINK ? ;D

0

świetny wywiad! Najbardziej rozwaliła mnie odpowiedź na pytanie o bramke w dzisiejszym meczu. Haha xD

0

tak tak Zubi... Już widze te transfery...

0

aż się wzruszyłam... Szkoda że odszedł...

0

Dokładnie!

0

haha kolejni hejterzy Alby? No jasne jak chłopak słabiej gra i symuluje to zaraz jest "pierd*lony Alba" a jak pokazuje klase , jest w znakomitej formie to wszyscy go kochają, rzeczywiście mądra logika. A no fakt co poniektórzy każdego tak hejtują dajmy np Valdesa, znienawidzony, chcecie go sprzedać, ale jak uratuje spotkanie to zostaje, to samo z Alexisem...

0

MA KTOŚ NIE ZACINAJĄCE TRANSMISJE?

0

Ma któs transmisje do meczu, tylko bez przerywania ? :)

0

Jakieś linki do transmisji ?

0

jak nie kupia obroncy to po LM, puyol juz mlody nie jest no i jego problemy z kolanem ;/

0

dorze że trenerem Barcy został Martinio ;) wypowiedzi Eusebio to porażka

0

MA KTOŚ MOŻE LINK DO TEJ PREZENTACJI ZAWODNIKÓW PRZED MECZEM ?????

0

Piękny mecz sie zapowiada :3

0

Ha! Oby dostawał wiele minut, żeby się wykazał :) Trzymie za niego kciuki! Oby Martinio wykorzystał jego potencjał

0

No i dobrze ! Nasza defensywa potrzebuje nowej krwi , a Luiz by sie nadawał ^^

0

Też jestem nim mile zaskoczona! Oby tak dalej :D Wierze w niego, to nasza przyszłość

0

i Sergi Roberto :D

0

O taaak :3 oby tak dalej :D

0

Pięknie dzisiaj czaruje masz racje

0

4:0 dla Barcy ;) Alexis, Tello, Messi i Dos Santos ;) miły meczyk ;d

0

MILE ZASKOCZYŁ MNIE SERGI I MONTOYA :D ALEXIS TEŻ WIDAĆ NIEZŁA FORMA :3 NO I MESSI CZARODZIEJ *.*

0

MA KTOŚ LINK DO TRANSMISJI MECZU ???????!!!!!!

0

Świetny felieton! Sama prawda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?