barcajordialba18
Dołączył/a: lipiec 2013
Rybnik
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
po co im kolejny pomocnik ? I tak bd na lawce siedział. Niby xavi juz stary, ale jest jeszcze cesc i sergi. Po pierwsze to potrzebujemy stopera!
0
Bardzo mnie ucieszyła odpowiedz na pytanie: pedro czy alexis ? Myślę że bd stawial tez na mlodych! Oby nie bylo takich sytuacji jak odejście Thiago.
0
Respekt dla Daniego :)
0
świetny artykuł! Zgadzam sie w stu procentach. Pora postawić na Cesca! :D
0
po tych wszystkich opiniach na jego temat co raz bardziej w niego wierze :) i mysle ze wszystko bd dobrze! Zapowiada sie ciekawy sezon :3
0
Trzymaj sie Tito ! Oby wrócił do zdrowia :/