0

po co im kolejny pomocnik ? I tak bd na lawce siedział. Niby xavi juz stary, ale jest jeszcze cesc i sergi. Po pierwsze to potrzebujemy stopera!

0

Bardzo mnie ucieszyła odpowiedz na pytanie: pedro czy alexis ? Myślę że bd stawial tez na mlodych! Oby nie bylo takich sytuacji jak odejście Thiago.

0

Respekt dla Daniego :)

0

świetny artykuł! Zgadzam sie w stu procentach. Pora postawić na Cesca! :D

0

po tych wszystkich opiniach na jego temat co raz bardziej w niego wierze :) i mysle ze wszystko bd dobrze! Zapowiada sie ciekawy sezon :3

0

Trzymaj sie Tito ! Oby wrócił do zdrowia :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?