barcelona1906
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wczorajsza porażka ma swoje podłoże kilka miesięcy wcześniej.Wtedy to Lucho zgodził się na wypchnięcie przez Niemca Bravo.Wczoraj po raz kolejny przekonaliśmy się jakim bramkarzem jest Niemiec.Nie chodzi nawet o 4 bramkę,jego pajacowanie od kilku spotkań do tego zmierzało.Niemiec nie wybronił nic, ale to absolutnie nic we wczorajszym meczu.Nie licząc 4 gola mógł co najmniej 2 razy pomóc drużynie.Bravo ratował nas nieraz i nie dwa z dużej opresji,Niemiec nie miał w tym sezonie jakiejkolwiek spektakularnej interwencji która można przytoczyć.Lucho wczoraj dał ciała jeszcze raz rotując składem przeciwko nieobliczalnej Celcie i to tuż przed przerwą na reprezentacyjną kopaninę.Ja wiem że swoje dołożył Busi ale to się zdarza najlepszym.Jak napisałem przyczyny wczorajszej wtopy zaczęły się dużo wcześniej i moim zdaniem będą rzutowały na obecny sezon.Obym się mylił.
0
K...a Iniesta i Rakitic odpoczywają przed Reprezentacją? Lucho rotacje k...a
0
Grześ chce likwidacji CBA,wiewiórki ćwierkają o grubej rybie na widelcu...Już wkrótce
0
Było 500 +,mieszkanie plus.Szykuje się cela + i to niedługo....
0
On też? mówili o Douglasie ,Sandro Munirze i Vidalu.Uff Lucho.... W sumie dobrze że nie Messi czy Neymar lub Piqe
0
To też ładnie brzmi,czas na fifkę....A co ma robić niby w tym jak to nazywasz więzieniu.Fifka jest jak znalazł....
5
Jakby to nie zabrzmiało......
0
Czyli bramka po dwóch wałach,popatrz gdzie stoi sędzia gdy kościelny strzela ręką.Ma to jak na dłoni
0
ok,ja mówię o sytuacji tuż po,strzela oxlade,przed nim obrońca który strzela ręką, za nim nie ma nikogo........
0
gdzie stoi ten co strzela ręką? Jak coś to było podanie,czyż nie?
0
Niezła bramka dla arsenalu.Strzelona ręką i ze spalonego.Dwa błędy w jednej akcji.
0
To tak jakby przy 10-cio stopniowym mrozie pasjonować sie siatkówką plażową w St.Moritz w połowie stycznia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Krystyna to ty?
5
Nie trawie realu ale mam do nich większy szacunek za grę niż do "wychowanków" cholo czy jak mu tam.Wersja 2.0 mou,zabójcy futbolu przez duże Z.
0
Nie tłumacz dzieciakom,daremny trud
0
masz dobrego linka to poproszę,jakby co to znam kim ir sena
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
12,13 lat zmienni jak panienki
0
Dla mnie jakość ważna,do tej pory nie wywalało.Tak czy tak dzięki.
0
dzieki ale tamten link to wypas zwłaszcza po rusku
0
Jak możesz podaj całego linka.Dalej nie mogę otworzyć?
0
Wie ktoś dlaczego to sie nie włącza? http://www.sport365.live/pl
1
Ma ktoś dobry link do obywateli?
0
Dobre,bardzo dobre,im bardziej nienawidzisz tym lepiej życzysz?
W takim razie idąc Twoim tokiem rozumowania ja ich "uwielbiam" i życzę w,,,u .Pasuje?
2
To jest nas dwóch
0
pamiętaj fantastyka piętro wyżej
1
Dzieciaki mają wakacje.Muszą coś robić.
1
Nie ma Kapustki,co oglądać? W sumie jest Pazdan,też przyszły barcelonista.
0
Jasne, ja to tak traktuję.Najpierw Kapustka teraz Pazdan.Co oni biorą? Problem w tym że wielu pisze śmiertelnie poważnie kosmiczne bzdury.