1

3 ewidentne karne dla Liv,sędzia ślepiec?

3

Christo szacun ! La Ramblowe "płaczki" nigdy tego nie zrozumiecie.

0

Wiem że było ale mam prośbę .Poda ktoś linka do fety? Z góry dzieki

0

Sędzia to dno dna.Nie zmienia to faktu że komentarzyny z tego meczu to dno i trzy metry mułu.Wystarczy wspomnieć tą sytuację o której mowa.Widać bez żadnej łaski że Rakitic jest co najmniej na równi chociaż na żywo miałem wątpliwości.Pierwsza powtórka i widać jak na dłoni że "człapy"espaniolowca wystają co najmniej pół metra za linie Rakitica a komentatorzyny bez refleksji prawią że spalony.Pytanie dodatkowe co widział boczny bo trzeba być ślepcem żeby tego nie zauważyć.Główny popełnił tyle błędów że szkoda czasu na wymienianie.

0

Dzięki za potwierdzenie, gdzieś pisali że sobota 19? Zobaczymy

0

Wiem że ostatnia kolejka jest 14.05, nie jestem pewien godziny,?Obiło mi sie o uszy że 19? Potwierdzi ktoś, z góry dzięki

0

A Doda jak rozumiem kibicuje Wiśle i Legii? i do tego lubi bardzo Lecha? można? można mieć zryty czerep?

0

Panama Papers? hm....

0

To jest bardzo dobre określenie "patrzy się na mecz"Ja to nazywam "ogląda się" Baca gra kibicuje, resztę oglądam.Proste

0

Rozumiem, oglądasz TBB z Podbeskidziem i fajny jest Piesio z PBB.Wtedy kibicujesz PBB.Jak fajny jest Stano to wtedy rwiesz włosy z głowy za TBB.Okey

0

Jakaś definicja "normalnych" kolegów.

0

Ciekawi mnie jak "kibicuje" się w meczach w których nie gra Barca? Ktoś coś?

0

Może będziesz"ochraniał" mecze ligowe?

0

No tak w jedną stronę, to taki chwyt,"promocja".Lecisz w jedną stronę za 100, a wracasz za 500-700 lub za miesiąc taniej.

0

Nie ma żadnych okazji z "lotami" Musisz kupować dużo wcześniej jak chcesz w miarę dobrą cenę.Najlepiej planować na początku lipca tuż po pokazaniu sie kalendarza na nowy sezon.Jak faktycznie potrzebujesz porady to odezwij sie wtedy.

0

Dobrze napisałeś "fanów".To wiele tłumaczy.Bez urazy

0

Konkrety.Kiedy na jak długo , jaki mecz? Jak na ostatni mecz na camp nou to na pewno za pózno na "dobre koszta".Na przyszły sezon można tanio ogarnąć chociaż samoloty w ostatnich latach "oszalały"

1

Niestety taka prawda.Gra Barca to mecz.Reszta kopanina.Spytaj mojej żony to Ci wytłumaczy.Jak pyta czy mam mecz to wie że gra Barca.Dodam że jestem fanem futbolu i jest to przerysowane dla niezorientowanych.

0

No chyba sama nie jedziesz? Jak chcesz szczegółowe info to bardzo prosze o pytania?

0

jak nie trawie bayernu to zdziwisz się "bezradnością" w rewanżu

0

żadne ryzyko, proszą się żebyś kupił

1

Nie słuchaj bajek,pod stadionem na takie getafe kupisz za 30 eurasów.Na bardziej "renomowane" góra 50-70 euro.Nie liczę realu i lm.

0

Nie zostanę Prezesem Barcy ale tacy jak ja dopilnują żeby ktoś pokroju mou czy simeone nigdy nie był trenerem w naszym klubie.Tak z ciekawości? Ty jesteś barcelonista?

0

W takim razie cieszę się że nigdy nie będziesz Prezesem Barcy.

0

Jedni warci drugich,niczym się nie różnią.Pewnie że real wzbudza więcej negatywnych emocji ale simeone ze swoją bandą kosiarzy nie odstaje.

0

Jeżeli już to wielki prowokator co potwierdza wyrzucenie piłki a wcześniej "akcja" z Beckhamem

1

Jak zwał tak zwał.Jeden i drugi jest mordercą futbolu.Jak ktoś ma wątpliwości niech odpowie sobie na pytanie? Chciałbyś simeone czy mou w Barcy? Nie mam więcej pytań

0

manu gol ,gol, gol

0

tak będzie dogryeka

0

tak będzie dogrywka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?