barcelona1906
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
3 ewidentne karne dla Liv,sędzia ślepiec?
3
Christo szacun ! La Ramblowe "płaczki" nigdy tego nie zrozumiecie.
0
Wiem że było ale mam prośbę .Poda ktoś linka do fety? Z góry dzieki
0
Sędzia to dno dna.Nie zmienia to faktu że komentarzyny z tego meczu to dno i trzy metry mułu.Wystarczy wspomnieć tą sytuację o której mowa.Widać bez żadnej łaski że Rakitic jest co najmniej na równi chociaż na żywo miałem wątpliwości.Pierwsza powtórka i widać jak na dłoni że "człapy"espaniolowca wystają co najmniej pół metra za linie Rakitica a komentatorzyny bez refleksji prawią że spalony.Pytanie dodatkowe co widział boczny bo trzeba być ślepcem żeby tego nie zauważyć.Główny popełnił tyle błędów że szkoda czasu na wymienianie.
0
Dzięki za potwierdzenie, gdzieś pisali że sobota 19? Zobaczymy
0
Wiem że ostatnia kolejka jest 14.05, nie jestem pewien godziny,?Obiło mi sie o uszy że 19? Potwierdzi ktoś, z góry dzięki
0
A Doda jak rozumiem kibicuje Wiśle i Legii? i do tego lubi bardzo Lecha? można? można mieć zryty czerep?
0
Panama Papers? hm....
0
To jest bardzo dobre określenie "patrzy się na mecz"Ja to nazywam "ogląda się" Baca gra kibicuje, resztę oglądam.Proste
0
Rozumiem, oglądasz TBB z Podbeskidziem i fajny jest Piesio z PBB.Wtedy kibicujesz PBB.Jak fajny jest Stano to wtedy rwiesz włosy z głowy za TBB.Okey
0
Jakaś definicja "normalnych" kolegów.
0
Ciekawi mnie jak "kibicuje" się w meczach w których nie gra Barca? Ktoś coś?
0
Może będziesz"ochraniał" mecze ligowe?
0
No tak w jedną stronę, to taki chwyt,"promocja".Lecisz w jedną stronę za 100, a wracasz za 500-700 lub za miesiąc taniej.
0
Nie ma żadnych okazji z "lotami" Musisz kupować dużo wcześniej jak chcesz w miarę dobrą cenę.Najlepiej planować na początku lipca tuż po pokazaniu sie kalendarza na nowy sezon.Jak faktycznie potrzebujesz porady to odezwij sie wtedy.
0
Dobrze napisałeś "fanów".To wiele tłumaczy.Bez urazy
0
Konkrety.Kiedy na jak długo , jaki mecz? Jak na ostatni mecz na camp nou to na pewno za pózno na "dobre koszta".Na przyszły sezon można tanio ogarnąć chociaż samoloty w ostatnich latach "oszalały"
1
Niestety taka prawda.Gra Barca to mecz.Reszta kopanina.Spytaj mojej żony to Ci wytłumaczy.Jak pyta czy mam mecz to wie że gra Barca.Dodam że jestem fanem futbolu i jest to przerysowane dla niezorientowanych.
0
No chyba sama nie jedziesz? Jak chcesz szczegółowe info to bardzo prosze o pytania?
0
jak nie trawie bayernu to zdziwisz się "bezradnością" w rewanżu
0
żadne ryzyko, proszą się żebyś kupił
1
Nie słuchaj bajek,pod stadionem na takie getafe kupisz za 30 eurasów.Na bardziej "renomowane" góra 50-70 euro.Nie liczę realu i lm.
0
Nie zostanę Prezesem Barcy ale tacy jak ja dopilnują żeby ktoś pokroju mou czy simeone nigdy nie był trenerem w naszym klubie.Tak z ciekawości? Ty jesteś barcelonista?
0
W takim razie cieszę się że nigdy nie będziesz Prezesem Barcy.
0
Jedni warci drugich,niczym się nie różnią.Pewnie że real wzbudza więcej negatywnych emocji ale simeone ze swoją bandą kosiarzy nie odstaje.
0
Jeżeli już to wielki prowokator co potwierdza wyrzucenie piłki a wcześniej "akcja" z Beckhamem
1
Jak zwał tak zwał.Jeden i drugi jest mordercą futbolu.Jak ktoś ma wątpliwości niech odpowie sobie na pytanie? Chciałbyś simeone czy mou w Barcy? Nie mam więcej pytań
0
manu gol ,gol, gol
0
tak będzie dogryeka
0
tak będzie dogrywka