0

Pozwolę sobie wkleić skład tych tytanów których zmiażdżyliśmy.Ktoś coś?
Bramkarze: Roy Carroll (Notts County), Michael McGovern (Hamilton), Alan Mannus (St. Johnstone).

Obrońcy: Craig Cathcart (Watford), Jonny Evans (West Bromwich Albion), Gareth McAuley (West Bromwich Albion), Luke McCullough (Doncaster Rovers), Conor McLaughlin (Fleetwood Town), Aaron Hughes (Melbourne City), Daniel Lafferty (Burnley), Michael Smith (Peterborough United), Lee Hodson (Milton Keynes Dons), Chris Baird (Derby County), Paddy McNair (Manchester United).

Pomocnicy: Steven Davis (Southampton), Oliver Norwood (Reading), Corry Evans (Blackburn Rovers), Jamie Ward (Nottingham Forest), Stuart Dallas (Leeds United), Niall McGinn (Aberdeen), Shane Ferguson (Millwall), Ben Reeves (Milton Keynes Dons).

Napastnicy: Will Grigg (Wigan Athletic), Kyle Lafferty (Birmingham City), Conor Washington (Queens Park Rangers), Billy McKay (Dundee United), Liam Boyce (Ross County), Josh Magennis (Kilmarnock).

0

Doczekam się jakiegoś merytorycznego uzasadnienia czy nie potraficie? Chętnie podyskutuję

0

Chłopie mniej piwa więcej rozumu.Jutro przeczytasz i zonk.

1

Koledzy prosiłem merytorycznie a tu takie teksty.Euforia was ogarnęła? To coś podobnego jak w Pucharze Anglii Arsenal czy Manu męczy sie z ogórkami trzecioligowymi i wygrywa 1 do zera

1

Jak ktoś może to bardzo proszę o merytoryczne uzasadnienie "świetnej" gry naszych i bożyszcza tłumów niejakiego kapustki? Oglądałem i nie zauważyłem tej olśniewającej gry z ogórkami trzecioligowymi?

1

Janusze twierdzą w tv że gramy dobrze? Wy też jesteście januszami?

0

Tak jak napisałem 359 nie bodajże a na pewno

0

Na NC erste to kanał 359, na CP już pisali gdzieś poniżej , poszukaj

1

ARD Erste albo szukasz na CP albo na C+

1

Próbowałem eksperymentalnie ZDF i komentarz PR1 w tym czasie ale nie daje rady.Komentarz wyprzedza znacznie obraz.

1

Wielkie dzięki, jest

0

Niestety szukam i nie znajduję, ani 309 ani 300?

0

Prosze o numer ARD na C+

0

Kojarzysz na nc ? kanał ARD?

1

Dzisiaj jeszcze na ZDF o 21 Anglia-Rosja, ale jutro i pojutrze nie widzę nic? Ktoś coś?

0

Ta Papua to Górna Nowa Gwinea czy Dolna Nowa Gwinea? Bo wybieram się tam i chciałbym jednak uczcić ten sukces z finalistami a nie z jakimiś ogórkami.

0

Rozwiń myśl ? Co masz na myśli pisząc że takie są przepisy?

0

Dlaczego większość komentując faul ramosa z uporem maniaka wspomina o tym że nie był ostatnim obrońcą.Zapytam grzecznie a co to ma do rzeczy ? Wyciął przeciwnika w chamski i niebezpieczny sposób bezpośrednio na czerwoną.

2

Płaczki z bólem dupy zapamiętajcie raz na zawsze .Taki mecz jak wczoraj to typowy wybór między dżumą i cholerą.Wygrała dżuma a mogła cholera.Bez różnicy.Zapamiętajcie także i nie dajcie sie nabierać na pijar skorumpowanej i zdegenerowanej LM.Dla mnie najważniejszym trofeum jest wygranie LIGI,reszta to dodatki.Trzeba wykazać sie regularnością przez cały sezon, 38 meczy a nie 13 czy 7 w LM czy Pucharze Krajowym.Mistrz Krajowy to prawdziwy mistrz.

2

Nie trawie realu ale jak dzisiaj można wspierać "kosynierów" i "zabójców futbolu".Dżuma czy cholera? Pajace czy klauni? Macie wybór!

0

Gimbaz coś czai poza "kopaną" Polecam poszerzenie horyzontów.

0

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to special null-six prowadził białych w wydrukowanym meczu przez turka cakira na old trafford? "Słynna z d..y czerwień naniego przesądziła o awansie......

32

No fakt mógł powiedzieć Ty geju ale się dowiedział że sędzia nie używa perfum chanel,nie nosi garnituru od armaniego czy koszul hugo bossa.No to nie gej tylko zwykły pedał.

0

No fakt,puenta jak najbardziej.

1

Jakie to sytuacje miała Sevilla? Może masz na myśli "sytuację" sędziowania?

1

Zgoda, tylko jak chroni klejnoty to rękę ma przy ciele.Od stu lat było to jasne, ręką przy ciele brak karnego czy wolnego.Reka "odstająca" karny czy wolny.Durna interpretacja typu "celowości" czy " odległości" powodują nadużycia a to skorumpowanej fifa czy uefa jest na rękę ( ha, ha ale wyszło)

0

Błysnąłeś, faktycznie roma,wolfsburg czy inne wynalazki z LM to potentaci.W LE nie doszli by do ćwierćfinału.

2

Wkleiłeś stek bzdur tzw "międlacza"Zapytaj go w takim razie po co obrońcy chowają odruchowo ręce przy dośrodkowaniu przeciwnika.A po to żeby nie dostać w rękę, problem ma obrońca a nie napastnik.Tylko durne interpretacje celowości powodują problemy.

2

Przytocz przepis o ręce w polu karnym.Durne interpretacje powodują problemy i pole do nadużyć.Koleś robił wiatrak i dotknął piłkę w polu karnym.Karny bezdyskusyjny,od dawna tak było tylko teraz "międlacze" telewizyjni popisują się swoją interpretacją.Jak pisałem stwarza to pole do nadużyć, nie mówie że w tym meczu ale ten sędzia to regularny ślepiec.

2

Dlaczego 2 a nie 3 karne? Też większość z was myśli że"smyrnięcie" piłki ręką to nie ręka i nie karny? Ciekawe, to może za takie coś dawać pół karnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?