0

@michaleu oczywiście licząc tylko Open Era

2

@Encore niekalendarzowego może zrobić już na Wimbledonie

2

Tenisiści w Open Era, którzy wygrali RG bez straty seta:
Nadal - 4x: 2008, 2010, 2017, 2020
Borg - 2x: 1978, 1980
Nastase - 1x: 1973

0

@FcPortoFan1999 i Alcaraz wrócił z 2:1

0

To będzie długi mecz. Calma.

0

@Stinger_ Tak, a teraz Brazylia w ostatniej kolejce gra wyjazd w Boliwii, gdzie dobrze wiadomo jak się gra.

1

FC Barcelona: Civil War. Tylko kto stanie za MATSem?

0

Ależ Brazylię ratują nowe zasady kwalifikacji do MŚ, przy starych już byłby czerwony alarm.

3

@DeXt3rVeB Oby Cristiano dzisiaj uratował futbol.

4

Czas Michała Probierza na stanowisku selekcjonera dobiega końca.

0

Hahaha na wojnę

0

Prime Cristiano Ronaldo 2008

0

@sciahoo jakoś nie przeszkadzał mu swój wiek by wyrzucić stosunkowo łatwo Zvereva. Dużo robi głowa, a z pokoleniem lat 90. Djoković czuje się jak ryba w wodzie.

1

@RozowaPantera Sinner w 4 setach, niestety

0

A tutaj ciekawa historyczna statystyka szlemowa. Federer z największym % wygranych TB, przed Djokoviciem.


0

@regatta52 mało jest zawodników którzy mają pozytywny H2H na Djokoviciu i zagrali więcej niż 3 mecze między sobą. Roddick z tego co wiem ma, ale prawie wszystkie mecze rozegrali przed 2011.

0

Nie oglądałem 3. seta i nawet nie zauważyłem, że Djoković miał 2 piłki setowe. Nie przy swoim serwisie, ale jednak dwie szanse. Siedzi mocno w głowie Nole Włoch i dlatego ma tak trudny matchup przeciwko niemu. Z Alcarazem jest odwrotnie (oprócz Wimbledonu)
https://x.com/SelvaPr007/status/1931142040366235794

10

Dawno nie widziałem tak uwłaczającej ludzkiej inteligencji afery jak ta dot. rzekomego sfałszowania wyborów. Współczuję ludziom, którzy w to wierzą.

4

Sinner jest obecnie w trybie Federer 2005-06, >90% wygranych, ale na drodze do jego totalnej dominacji stoi jeden człowiek. Chichot losu sprawił, że znowu jest to Hiszpan.

1

@FcPortoFan1999 wszystko zależy od drabinki :) Liczę na mecz Hurkacz - Djoković w głębszej fazie turnieju

7

Big 3 na Wielkim Szlemie w wieku 38 lat (rocznikowo):
Federer:
AO - 4R
RG - SF
Wimbledon - F
USO - QF

Nadal:
AO - DNS
RG - 1R
Wimbledon - DNS
USO - DNS

Djoković:
AO - SF
RG - SF
Wimbledon - ???
USO - ???

0

@FcPortoFan1999 myślę, że Djoković chce tylko wygrywać, a jak już widzi Sinner i Alcaraz mu odjeżdżają. Może przyjechać za rok, zrobić QF/SF, ale to tyle

3

Mateusz Borek? Fachowość, rzetelność, asertywność.

12

Koniec. Wygrywamy trójmecz z Mołdawia 5:4.

0

@Barca_Big_Moment No ale dla Alcaraza lepszy Sinner niż Djoković

1

Djoković rzucił wszystko co ma by nie było 2-0 a znowu Sinner serwuje po seta

29

Borek gangster dopóki Lewandowski nie był obok

0

A więc set prawdy przed Djoko

1

@mekston niesamowite jak w ostatnich latach kariery serwis ratuje mu mecze

3

W półfinałach RG w tym roku mamy trzech medalistów ostatnich igrzysk na mączce i nr 1 rankingu. TOP skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?