barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Specjalność zakładu
0
O ludzie, co tu się stało
1
@mekston jest zamknięty
0
Ależ dominacja Alcaraz teraz
1
Mamy to, już nie można tego oddać.
0
Typowy Muset: dzisiaj wszystko wchodzi, a w niedzielę oklep od Sinner/Djokovicia do zera
0
Kłopoty, kłopoty Alcaraza...
6
Znamy już banger władzy na wybory 2027
0
Czaicie być rządowym i być zmuszonym do kibicowania Francji. Obrzydliwe
0
Francja jest skończona.
0
A więc: Yamal vs Cristiano.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Guapo przede wszystkim jest ponad 2 lata starszy od Yamala (ma już 20 skończone) a robią z niego rówieśnika Yamala xd
0
@arasz1819 Nie kojarzę.
0
@directedbyfcb ale Nawrocki zły bo zamiast naparzać się na X to jak mężczyzna wyjaśniał sprawę w lesie, bez kamer
0
@directedbyfcb Naszym odpowiednik Epsteina są taśmy podkarpackie
0
@arasz1819 Federaci nie klaskali z tego co mi wiadomo
0
Musk z Trumpem podpalą USA?
21
Wymyślili sobie że czyta się Hałsen i zadowoleni :D
0
@BorzyKrzys Piotr Stog to klasa sama w sobie
0
@mekston biorąc pod uwagę ten sezon? Sukces
9
To mógłby odwrócić tylko Rafa Nadal
2
Kursy Sinner - Djoković
0
@Encore Silni już są na tropie, że doszło do sfałszowania wyborów.
5
@BorzyKrzys co ciekawe wychodzi na to, że najbardziej KO stawia się PL2050 i pojedynczy politycy PSL jak Sawicki, a nie Lewica, która teoretycznie ma najdalej program od KO. Ale czego się nie zrobi dla stołka marszałka dla Czarzastego
1
Novak Djoković jest niepokonany na kortach RG od ćwierćfinałowego meczu RG 2022, gdzie przegrał z Rafaelem Nadalem.
2023 - wygrany RG
2024 - wycofanie się przed 1/4 (nie przegrał na korcie)
2024 IO - złoty medal
2025 - co najmniej półfinał
Biorąc pod uwagę okres od 2019 to Djokovicia na RG pokonywali tylko Thiem (SF 2019) oraz Nadal (F 2020, QF 2022).
2
Zverev po finale AO jest słabiutki. Djoković w SF.
3
@Encore Na pewno nie z Tuskiem u władzy. Z Trzaskowskim zresztą też.
9
1890 dni do końca kadencji Karola Nawrockiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika