0

@Barcanajlepszyteam Zobaczymy ;)

0

Wlatują powoli wyniki z pow. oświęcimskiego.

1

@Criss18Barca OGB jeszcze czeka

3

@olejtm na razie w części dużych miast RT wykręca gorszy wynik niż w 2020. 30% komisji w Krakowie i RT -3,7 p.p względem 2020. Może ostatecznie wyjść na delikatny plus ale to będzie za mało

2

gm. Lipinki Łużyckie #pdk
RT - 51,17% (-1,84% względem 2020)
KN - 48,84% (+1,84%)

5

W zdecydowanej większości gmin wiejskich KN wykręca lepsze wyniki niż PAD w 2020

0

@kosmos91 Tusk ma -12 jeżeli chodzi o (nie)poparcie rządu. Do tej pory żaden kandydat formacji rządzącej nie wygrał wyborów prezydenckich przy ujemnym poparciu dla rządu w tym samym czasie

0

@olejtm jak KN będzie miał przewagę 500-600 tys. na 90% komisji to game over

8

@Aragorn33 a te radiowozy na niemieckich blachach wjeżdżające do Polski to niby część jakiego planu? :)

0

praktycznie żaden sondaż nie dawał RT czy KN powyżej 50%, to dopiero wyłączanie niezdecydowanych sprawiało że w wielu sondażach RT miał powyżej 50%. Ale wiadomo historycznie jak to jest z tymi niezdecydowanymi...

1

@Criss18Barca z tymi komisjami jest tak, że w wielu miastach już policzyli i IPSOS ma wyniki, ale więcej czasu zajmuje wrzucenie tych wyników do systemu

0

@olejtm nie wygrywał, licząc łącznie wszystkie sondaże II tury RT miał 50,1 więc nic

5

Gm. Przytuły (Podlasie)
2020:
PAD - 91,18
RT - 8,82

2025:
KN - 92,72
RT - 7,28

Ważne w kontekście mobilizacji wsi w II turze

2

@KamQiX większość wyborców KN zagłosowała przeciw rządowi Tuska, a nie za KN. Taki mamy system III RP że prezydent może być najszybszą drogą do upadku rządu.

0

@mekston jeżeli o 1:00 znowu się nie wywróci to raczej tak

0

@sergio5 mówię tylko że już exit wskazywał błędnego zwycięzce:)

1

W 1995 Wałęsa wygrał w exit, Kwaśniewski w late.

0

@kamiVeB zobaczymy o 1:00, jak KN się jeszcze umocni to jest pozamiatane

1

@Tabaluga37 to też, ale były wersje że te odmowy były wliczane w exit.

1

@Criss18Barca ten late poll przewiduje błąd 1 p.p, następny ma 0.5 p.p. Na razie podobny trend jak w 2020

2

To jest bomba, nawet jeżeli większość komisji z Polski B to aż taka zmiana? Możliwy powód? Exity nie jest na 21:00, ale 19:00, a młodzi od Mentzena i Brauna mogli pójść tłumnie

0

Kołobrzeg
2020: 63,15-36,85 RT
2025: 64,01-35,99 RT

1

@Sulimo Magierowski byłby dobrym wyborem; żaden Czarnek, Bocheński umoczony w PiSie jednak, chociaż nie stricte w Sejmie/rządzie

1

@gumaz posiedzę jeszcze kilka godzin - zobaczymy co wyjdzie w late

0

@BorzyKrzys Staram się jak mogę

0

Warto trzymać oko na powiecie oświęcimskim - od 2005 powiat wskazywał zwycięzcę II tury. Na razie brak wyników.

2

Late poll z 50% komisji - czyli tych gdzie byli ankieterzy. Jeżeli RT nie straci to to będzie bardzo dobry znak dla niego - bo na logikę powinna być przewaga komisji z Polski powiatowej i wsi

3

@Szmulek nie, młodzież w Polsce jest anty każdy rząd.

0

@Encore nie, Tusk powie że nie ma pieniędzy i będą jeszcze grać jakiś sztuczną linię podziału między PDT a PRT

1

Przewagę kobiet nad mężczyznami można tłumaczyć albo dużą mobilizacją wyborców 15 X albo sporą (może nawet większą niż zakładano) demobilizacją wyborców Mentzena i Brauna. W przepływach dowieźli Nawrockiemu, ale pytanie ilu nie poszło? Nigdy się nie dowiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?