barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam Zobaczymy ;)
0
Wlatują powoli wyniki z pow. oświęcimskiego.
1
@Criss18Barca OGB jeszcze czeka
3
@olejtm na razie w części dużych miast RT wykręca gorszy wynik niż w 2020. 30% komisji w Krakowie i RT -3,7 p.p względem 2020. Może ostatecznie wyjść na delikatny plus ale to będzie za mało
2
gm. Lipinki Łużyckie #pdk
RT - 51,17% (-1,84% względem 2020)
KN - 48,84% (+1,84%)
5
W zdecydowanej większości gmin wiejskich KN wykręca lepsze wyniki niż PAD w 2020
0
@kosmos91 Tusk ma -12 jeżeli chodzi o (nie)poparcie rządu. Do tej pory żaden kandydat formacji rządzącej nie wygrał wyborów prezydenckich przy ujemnym poparciu dla rządu w tym samym czasie
0
@olejtm jak KN będzie miał przewagę 500-600 tys. na 90% komisji to game over
8
@Aragorn33 a te radiowozy na niemieckich blachach wjeżdżające do Polski to niby część jakiego planu? :)
0
praktycznie żaden sondaż nie dawał RT czy KN powyżej 50%, to dopiero wyłączanie niezdecydowanych sprawiało że w wielu sondażach RT miał powyżej 50%. Ale wiadomo historycznie jak to jest z tymi niezdecydowanymi...
1
@Criss18Barca z tymi komisjami jest tak, że w wielu miastach już policzyli i IPSOS ma wyniki, ale więcej czasu zajmuje wrzucenie tych wyników do systemu
0
@olejtm nie wygrywał, licząc łącznie wszystkie sondaże II tury RT miał 50,1 więc nic
5
Gm. Przytuły (Podlasie)
2020:
PAD - 91,18
RT - 8,82
2025:
KN - 92,72
RT - 7,28
Ważne w kontekście mobilizacji wsi w II turze
2
@KamQiX większość wyborców KN zagłosowała przeciw rządowi Tuska, a nie za KN. Taki mamy system III RP że prezydent może być najszybszą drogą do upadku rządu.
0
@mekston jeżeli o 1:00 znowu się nie wywróci to raczej tak
0
@sergio5 mówię tylko że już exit wskazywał błędnego zwycięzce:)
1
W 1995 Wałęsa wygrał w exit, Kwaśniewski w late.
0
@kamiVeB zobaczymy o 1:00, jak KN się jeszcze umocni to jest pozamiatane
1
@Tabaluga37 to też, ale były wersje że te odmowy były wliczane w exit.
1
@Criss18Barca ten late poll przewiduje błąd 1 p.p, następny ma 0.5 p.p. Na razie podobny trend jak w 2020
2
To jest bomba, nawet jeżeli większość komisji z Polski B to aż taka zmiana? Możliwy powód? Exity nie jest na 21:00, ale 19:00, a młodzi od Mentzena i Brauna mogli pójść tłumnie
0
Kołobrzeg
2020: 63,15-36,85 RT
2025: 64,01-35,99 RT
1
@Sulimo Magierowski byłby dobrym wyborem; żaden Czarnek, Bocheński umoczony w PiSie jednak, chociaż nie stricte w Sejmie/rządzie
1
@gumaz posiedzę jeszcze kilka godzin - zobaczymy co wyjdzie w late
0
@BorzyKrzys Staram się jak mogę
0
Warto trzymać oko na powiecie oświęcimskim - od 2005 powiat wskazywał zwycięzcę II tury. Na razie brak wyników.
2
Late poll z 50% komisji - czyli tych gdzie byli ankieterzy. Jeżeli RT nie straci to to będzie bardzo dobry znak dla niego - bo na logikę powinna być przewaga komisji z Polski powiatowej i wsi
3
@Szmulek nie, młodzież w Polsce jest anty każdy rząd.
0
@Encore nie, Tusk powie że nie ma pieniędzy i będą jeszcze grać jakiś sztuczną linię podziału między PDT a PRT
1
Przewagę kobiet nad mężczyznami można tłumaczyć albo dużą mobilizacją wyborców 15 X albo sporą (może nawet większą niż zakładano) demobilizacją wyborców Mentzena i Brauna. W przepływach dowieźli Nawrockiemu, ale pytanie ilu nie poszło? Nigdy się nie dowiemy