barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczęśliwe zakończenie: Zajączek wreszcie dostał marsa.
1
@MessiForeverTheBest bo tworzy się polaryzacyjne narracje, że każde kolejne wybory są tymi najważniejszymi
2
@MesQueUnClub96 a Hubi potrafi tylko servebotować
1
Hurkacz leci z Garrosa. Bardzo trudny rywal jak na 1R. Z plusów spokojne przygotowanie na trawę
1
@wyrek na to nawet są dowody w postaci administratorów jego konta na FB xD
0
@CLS63AMG Niemcy są największym płatnikiem netto UE, a więc trzeba by było policzyć ile z ich pieniędzy zostało sfinansowanych rzeczy w Polsce po 2004r.
0
@Filipem to już jest od lat i pewnie się nie zmieni. Gorsze są błędy dot. komentarzy. Wiele lat temu jeszcze był przed długi czas myk, że można było sobie samemu herbować komentarze ;)
1
@CLS63AMG Niestety słowa Sikorskiego mają trochę sensu, sprawa Ziem Odzyskanych nie jest taka prosta. W 1947 RFN z Amerykanami kreślili jeszcze scenariusze rewizji granicy uznając sprawę jedynie za tymczasową...
1
@partymaker jeżeli chodzi o dostępność strony (serwery) to nastąpiła znacząca poprawa, ale widać, że od strony programistycznej strona się trochę sypie.
1
@Alex1995 momentami już osiągnęła
0
@Sheva77 ale ja podziwiam Cristiano...
1
Last Dance na 9tce i szósta LM do gabloty. Chodź do nas, Królu.
2
@mekston przygotowanie w Europie na Mundial.
33
Okazało się, że red. Rymanowski nie jest na telefon. Kłopoty, kłopoty...
5
@kamiVeB dlatego to świetny znak, że miejsce tego człowieka jest na emeryturze
7
@Sulimo w sprawie muru z Białorusią się zaorał. Ale ogólnie, tak, miałby większe szanse niż Trzaskowski
0
@Kazragore ba, głową Izrael jest zbrodniarz wojenny, a i tak wszyscy muszą się z nim liczyć i jeszcze płaszczyć przed nim nielegalnie uchylając stosowanie prawa międzynarodowego
1
@arasz1819 czyli Murański to wielki Polak
0
@maroon Dużo będzie zależeć też od Dudy w takim przypadku oraz od tego czy Tusk będzie mieć większość w Sejmie
0
@Michael24 ładnie ABW porcjuje materiały mediom:D
1
@partymaker jeżeli PO zacznie grzebać przy ordynacji wyborczej i okręgach by wygrać w 2027 to tak, to będzie Białoruś
2
@wyrek Gość Wydarzeń w Polsacie
0
Ciekawe jak będzie jutro wyglądać notatka obcych wywiadów nt. sytuacji w Polsce. Będzie wspomniane, że premier kraju uznaje za autorytet skrajnego patusa? Dlatego potem jeździmy w drugim wagonie, a Trump dzwoni do prezydenta Finlandii, a nie Polski.
4
@Chaoss o godz. 20:00 dnia 26 maja 2025? Porównywalnie z prime TVPiS.
7
@Alex1995 to jest kompletne dno i trudno już szukac symetryzmu do TVP Kurskiego. TVN przy tych propagandzistach jest czysta woda.
4
@Kondziu_FCB myślę, że jak przegrają to może wjechać scenariusz, który już kreślił Hołownia czyli próba blokowania zaprzysiężenia, powołując się na rzekomy brak ważności orzeczenia SN
42
Tusk cytuje Murańskiego przed milionami Polaków. To jest miara upadku tej władzy. A zostały im jeszcze 4 dni.
0
Zwycięzca wygra o 1 głos - kurs 5000.0. Brzmi jak dobry deal.
3
@michal26 trochę tak jest, Konfederacja, czy Braun po tych latach gnojenia przez PiS nie ma interesu by jej liderzy szli obok Kaczyńskiego na marszu. W ogóle mam wrażenie, że taka decyzja tylko napedziłaby mobilizację na Centrolewie, bo byłby kręcony spin, że koalicja PiSu z Konfederacją jest juz dogadana. Zresztą, czy taki Jakubiak był na tym marszu Nawrockiego?
4
@BorzyKrzys za chwilę to będą razempisfederaci. Wszyscy przeciwko Donaldowi.