barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore fajny Avek. Pozdrawiam
0
@Deathwing112 No ona to traktuje seks tylko jako okazja do prokreacji, nawet w małżeństwie. Seks oralny absolutnie nie, mimo, że w małżeństwie nie jest on zakazany przez KKK. Naturalne metody antykoncepcji też są ok
0
@gumaz długo nie było nic o dziewictwie Natalii.
1
@Eklerek Piastri jest lepszy, ale brytole oczywiście muszą robić swoje
1
Idę na bazarek. Zaraz się zacznie
1
@FcPortoFan1999 Cracovia!!!! Brawo
0
@FcPortoFan1999 o ludzie...
6
Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść.
Oczywiście dowiedziały się o tym zwierzęta z lasu i wpadły w panikę.
Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień.
Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwol mi żyć jeszcze jeden dzień, a ja pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień.
Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A nie mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.
2
Sparta Rotterdam nie istnieje. PSV idzie po mistrza. Koszmar Ajaxu.
2
Gaśnice idą w ruch w całej Polsce...
0
Najmłodsi zdobywcy ZP
https://scontent.fktw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/482343757_1184565053066471_3921552015124590893_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=qK1RbR819-MQ7kNvwHE3YOJ&_nc_oc=Adk3qoWDf61Z8MgQ6cMbfT457-DRrH9lKHrh5aCV0LGyCCrcvA2s3VsgOmNn_2nTojE&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw3-1.fna&_nc_gid=nyyFPTqqE0z3emGSNX8xNw&oh=00_AfL7pSxEjhw2kPwVk0ue3uMQ-wLWOZUaD20wo_JPMxMRyg&oe=682FAE2F
1
Zabiorę Cię na dziką plażę...
0
Teoria z wpływem pogody ma chyba sens tylko do miast, na Śląsku i w Małopolsce najwyższa frekwencja na południu tych województw gdzie od rana leje.
24
Czynny prokurator w III RP sugeruje dziennikarzowi śledczemu, że powinien zastopować z swoją pracą żeby nie zaszkodzić sobie i swojej rodzinie.
Chore.
5
Fenomenalny gol Cristiano Jr.
4
Mossad w wielu krajach Europy wynajmuje ludzi do wykupu kart SIM i potem dzieją się takie cuda przy głosowaniu widzów.
4
To jest po prostu hańba że ktoś w Polsce głosował na Izrael. Albo to robota Mossadu
1
Kolejna kompromitacja Polski, ale co się ponapinali to ich xd
0
Po północy, a Ci nawet nie zaczęli liczyć xdd
1
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce. Mecz o wszystko. Prawie jak finał Ligi Mistrzów.
0
@HarveySpecter no i dobrze, że pada, mogło być trochę cieplej, ale deszczu trzeba
0
Mogłeś mieć wszystko w Barcelonie
3
@Encore matury skończone, prime powraca
1
@Rhaan 24/25 ofc
0
@Sysia11 Saddam Huijsen i terrorball Alonso
17
Gamper w Szwajcarii by fajnie siadł. Ogólnie tęskno za presezonami w Europie, ale kasa nie ta.
1
Obejrzałem spoty wyborcze w TVP. Stanowskiego chyba najlepszy, Senyszyn też niezły, a główni kandydaci bez szału. Mentzen tylko z negatywnym przekazem antyPO. Trzaskowski z ciekawym pomysłem, ale wmawianie kitu o jakimś "Tanim prądzie" czy "Szczelnej granicy" to słaby żart. Zandberg zdecydowanie zbyt długi spot i bez odpowiedniej dynamiki.
3
@MOLESTA to jest w ogóle chore że tak ją zaatakowano. W koszulce Barcelony była czy co? Ale i tak tego nic nie tłumaczy
6
19 lat i 1 dzień temu doszło do szoku.
0
@Damiain myślę, że po presezonie znowu będzie mocny na jesień. Pytanie co z wiosną. Dla 37 letniego napastnika to normalne że całego sezonu nie da się przejechać na wysokim poziomie