1

@Encore fajny Avek. Pozdrawiam

0

@Deathwing112 No ona to traktuje seks tylko jako okazja do prokreacji, nawet w małżeństwie. Seks oralny absolutnie nie, mimo, że w małżeństwie nie jest on zakazany przez KKK. Naturalne metody antykoncepcji też są ok

0

@gumaz długo nie było nic o dziewictwie Natalii.

1

@Eklerek Piastri jest lepszy, ale brytole oczywiście muszą robić swoje

1

Idę na bazarek. Zaraz się zacznie

1

@FcPortoFan1999 Cracovia!!!! Brawo

0

@FcPortoFan1999 o ludzie...

6

Niedźwiedź sporządził listę zwierząt, które chce zjeść.
Oczywiście dowiedziały się o tym zwierzęta z lasu i wpadły w panikę.
Nazajutrz do niedźwiedzia przyszedł jeleń i pyta:
- Niedźwiedziu, jestem na liście?
- Tak.
- No tak, rozumiem. Słuchaj, daj mi jeden dzień, żebym pożegnał się z rodziną. A potem mnie zjesz.
Niedźwiedź się zgodził i zjadł jelenia dopiero na drugi dzień.

Jako następny przyszedł wilk i pyta:
- Niedźwiedziu, czy jestem na liście?
- Jak najbardziej.
- Ojej, straszne. Słuchaj, pozwol mi żyć jeszcze jeden dzień, a ja pożegnam się z najbliższymi. A potem mnie zjesz.
I znowu ugodowy niedźwiedź zjadł swoją ofiarę dopiero na drugi dzień.


Potem do niedźwiedzia przyszedł zajączek i pyta:
- Słuchaj, czy jestem na liście?
- Tak, jesteś.
- A nie mógłbyś mnie skreślić?
- Nie ma sprawy.

2

Sparta Rotterdam nie istnieje. PSV idzie po mistrza. Koszmar Ajaxu.

2

Gaśnice idą w ruch w całej Polsce...

1

Zabiorę Cię na dziką plażę...

0

Teoria z wpływem pogody ma chyba sens tylko do miast, na Śląsku i w Małopolsce najwyższa frekwencja na południu tych województw gdzie od rana leje.

24

Czynny prokurator w III RP sugeruje dziennikarzowi śledczemu, że powinien zastopować z swoją pracą żeby nie zaszkodzić sobie i swojej rodzinie.
Chore.


5

Fenomenalny gol Cristiano Jr.


4

Mossad w wielu krajach Europy wynajmuje ludzi do wykupu kart SIM i potem dzieją się takie cuda przy głosowaniu widzów.

4

To jest po prostu hańba że ktoś w Polsce głosował na Izrael. Albo to robota Mossadu

1

Kolejna kompromitacja Polski, ale co się ponapinali to ich xd

0

Po północy, a Ci nawet nie zaczęli liczyć xdd

1

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce. Mecz o wszystko. Prawie jak finał Ligi Mistrzów.

0

@HarveySpecter no i dobrze, że pada, mogło być trochę cieplej, ale deszczu trzeba

0

Mogłeś mieć wszystko w Barcelonie

3

@Encore matury skończone, prime powraca

1

@Rhaan 24/25 ofc

0

@Sysia11 Saddam Huijsen i terrorball Alonso

17

Gamper w Szwajcarii by fajnie siadł. Ogólnie tęskno za presezonami w Europie, ale kasa nie ta.

1

Obejrzałem spoty wyborcze w TVP. Stanowskiego chyba najlepszy, Senyszyn też niezły, a główni kandydaci bez szału. Mentzen tylko z negatywnym przekazem antyPO. Trzaskowski z ciekawym pomysłem, ale wmawianie kitu o jakimś "Tanim prądzie" czy "Szczelnej granicy" to słaby żart. Zandberg zdecydowanie zbyt długi spot i bez odpowiedniej dynamiki.

3

@MOLESTA to jest w ogóle chore że tak ją zaatakowano. W koszulce Barcelony była czy co? Ale i tak tego nic nie tłumaczy

6

19 lat i 1 dzień temu doszło do szoku.


0

@Damiain myślę, że po presezonie znowu będzie mocny na jesień. Pytanie co z wiosną. Dla 37 letniego napastnika to normalne że całego sezonu nie da się przejechać na wysokim poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?