0

@Marusek przełącze się telewizja publiczna, w końcu powinna być obiektywna...a nie, czekaj

1

@mokrychlopiec następny rząd PiSu nie bedzie już samodzielny. Muszą wejść z kimś w koalicje. W 2020 oddałem glos nieważny

1

@Stinger_ nie potrzebowałem tych debat by wiedzieć co zrobić. Głos ważny przeciw Trzaskowskiemu. Sorry Tusk i Koalicja, trzeba było lepiej rządzić i się tak nie kompromitować przez ostatnie 1,5 roku

5

Piwka nie można

9

@AlwaysBlaugrana Niby każdy poseł ma wolny mandat, ale partyjna dyscyplina przy głosowaniach zabija ideę Sejmu. Jestem w stanie uwierzyć, że w każdej partii dałoby się znaleźć ogarniętych ludzi, ale są zakładnikami i dyscypliny i miejsc na listach w następnych wyborach.

0

@arasz1819 czemu brednie? Zakładasz że jak wygra KN to Lewica będzie zdychać, bo będzie wykluczona, to dlaczego Trzaskowski i ktokolwiek z PO miałby rozmawiać z Konfederacją? xD

0

@arasz1819 z tą logiką dla Konfederacji jest tylko jedna opcja - Nawrocki. Bo przecież Tusk wsadzi za kratki liderów Konfy, a sama partia zostanie rozwiązana ;p

5

Konfederacja: Civil War

W kinach w 2027.

0

@Gibbon_FCB Największą gównoburzę to akurat kręcą wyborcy Konfederacji

0

@arasz1819 Dla lewicy Czarzastego nie ma, bo i tak skończą jako przystawka PO. Dla Lewicy Zandberga myślę, że jest opcja.

1

@michal26 Sikorski bije na łeb Trzaskowskiego i taka jest prawda. Tak jak PiS mógłby być w strachu o II turę gdyby startował Bosak zamiast Mentzena, tak PiS miałby o wiele trudniej teraz gdyby był Sikorski

0

@arasz1819 a widziałeś co się dzieje na lewicy?



1

@mlodyg_ jakieś argumenty przeciw tej tezie?

2

@michal26 w sztabie Trzaskowskiego wiedzą, że ta mobilizacja to klucz do wygrania, stąd od wieczora 18 maja jest grana centrolewicowo światopoglądowa gadka. U Mentzena też grał na centrolew niż wyborców Mentzena. Piwo z kimś takim jak Mentzen to kłopot.

2

Spadek entuzjazmu na lewej stronie co do głosowania na Trzaskowskiego po piwie z Mentzenem ("koalicja libków") to czerwona linia dla szans Trzaskowskiego. Bez dużej mobilizacji i pozostaniu w domach wyborców ideowej lewicy to - it's over dla Trzaska

5

Piwo co do wyborów nie będzie mieć większego znaczenia, Trzaskowski znowu traci na części mobilizacji elektoratu lewicy (no jak to z faszystą siedzieć przy piwie), nie wiem czy w jakimś stopniu ta sytuacja przekona wahających się wyborców Mentzena do głosowania na Trzaskowskiego.
Większe konsekwencje ta akcja może mieć co do następnych wyborów parlamentarnych, gdzie PiS może z nieufnością podchodzić do Nowej Nadziei, a w konsekwencji grać do rozłam Konfederacji. Oczywiście zyskuje też środowisko Brauna.

Uważam, że samo w sobie piwo między politykami nie jest niczym złym, ale pytanie trochę o szacunek wobec samego siebie - i tyczy się to zarówno PO, jak i Mentzena. Nie można iść na piwo i zarazem w tygodniu mówić, że Mentzen ma poglądy faszystowskie i antysemickie, a Mentzen nie może pić z czlowiekiem, który próbuje go oczerniać kampaniami finansowymi przez organizacje z obcych państwa. Oczywiście, można mówić że to tylko polityka, ale dla mnie atakowanie kogoś i nazywanie go faszystą wychodzi już poza ramę walki politycznej i jest to atak osobisty.

0

@Tasde PiS musi siedzieć cicho i atakować Mentzena dopiero po 1 czerwca

3

@12Frost12 polecam sprawdzić Demagoga po wczorajszej debacie, tam widać gdzie Trzaskowski kłamie

1

@arasz1819 nie trzeba mówić nigdy, bo prezydentem nie będzie do końca świata, ani swojego życia. Wystarczy powiedzieć, że za swojej kadencji nie wyobrażam sobie czegoś tam

18

Jak słyszę od polityka słowa jak: "na ten moment", czy "w tej chwili" to zawsze zaświeca mi się czerwona lampka.
Teraz policzmy ile razy tak powiedział Trzaskowski. Taka narracja to idealna wymówka, by potem zrobić z wyborców idiotów i stwierdzić, że "czasy się zmieniły".

2

@GeraltzKatalonii lepszy nie jest, ale zablokuje kluczowe sprawy. I to wystarczy

3

Program Nawrockiego i Mentzena jest zbieżny, nie wiem czemu miałby Nawrocki sztucznie się kłócić z Mentzenem jak Trzaskowski. Jedynie mógł bardziej KN akcentować poparcie dla podatku katastralnego od 4 mieszkania (czyli ogólnie zapis odnośnie podatków), ale reszta, po co?
Trzaskowski ani wczoraj, ani dzisiaj nie poszedł walczyć o głosy Mentzena i Brauna, a o tych, którzy 15 X głosowali na Koalicję. Ryzykowna gra, zobaczymy za tydzień czy skończy się powodzeniem.

0

@Marusek cytaty i działania polityków PO i ich kumpli w Europie to haki?

4

Trzaskowski to mowa nienawiści, polskie wojsko na Ukrainie w przeciągu 10 lat oraz euro, bo czasy się zmienią.

W dodatku gość nie wie kto prowadzi jego oficjalne konto, próbując przez 5 minut kluczyć, że nie wie o co chodzi.

3

Ciekawe co Marciniok wyczaruje w II polowie

1

Ależ to Hubi oddał. Bardzo dobry mecz z wyjątkiem dwóch TB.
Obu będzie bolał ten mecz na RG, a Hubi gra jeszcze z nieobliczalnym Fonsecą

2

Żenada RSSS. Trzeba jutro wygrać, bo nie wiadomo co ten TAS z Osassuną jeszcze wyczaruje

4

@mekston czyli neoGrand Prix Moncao jutro

2

@BorzyKrzys próbują dorównać EA w kwestii jakości serwerów

2

@mekston Tak, Carlos Alcaraz już 2krotnie uratował tenis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?