barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos oby chociaż 4R na RG
0
@MesQueUnClub96 nikt nawet nie wie jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, więc po co się tak przejmować opinia i trollingiem ludzi z Rambli? Opinia o Tobie tutaj nie implikuje jakim człowiekiem jesteś i jak powinieneś o sobie myśleć
1
@fart niestety najpewniej nawiązała kontakt z tym dziadem i pojechała do niego (widziano ją na nagraniach na jednym z peronów). Rodzice pewnie nic nie wiedzieli, bo gdzie by to dziecku zaglądać do telefonu. Cale szczęście że nic się nie stało
1
Take me back. Rome 2019
4
Systemy informatyczne Platformy Obywatelskiej. Czytaj jeden serwer z bazą danych członków PO. Rzekomy cyberatak. Od ponad miesiąca żadnego śledztwa.
1
@IAmLegend dla jednych najmniej prorosyjski może być Trzaskowski, bo walczy o Ukrainę, dla drugich Nawrocki, bo PiS od zawsze ostrzega przed imperializmem rosyjskim (słynne słowa śp. Lecha Kaczyńskiego w Tibilisi), a w tym samym czasie Tusk robił reset
24
Ci co obsrani bo afera wyszła. Teraz oczywiście jakieś SMS podszywające się pod PO haha :D
10
@Ojciec5tkidzieci i unieważni to SN którego nie uznaje władza :D i tak się to kręci
5
@Aragorn33 lepiej powiedzmy co za bigos się zrobił z NASKiem i Akcja Demokracja która jest podejrzana o kampanię dyskredytujące głównych kontrkandydatów za niewiadomego pochodzenia pieniądze?
0
Ponoć tylko na Mentzena chodzi dzieciarnia. Tutaj w sumie też.
1
@Sulimo Villarreal miał dobry terminarz, Celta ostatni rywal na poziomie i w cymbał dostali, poza tym ich styl gry nam siedzi. Bilbao będzie mieć pewne LM i wątpię że będą chcieli wręczać tytuł Madrytowi. Ale robimy to jutro
7
Barcelona i Real oddały w ostatnich meczach z Mallorcą łącznie 79 strzałów. Padły 3 bramki.
0
@kuz Real ma wyjazd na Sevillę więc nie wiem czy wygrają
1
@Romario87 Tak. 2 pkt w 3 meczach trzeba zdobyć
0
Nie było spalonego. Szkoda, ale dokopać Espanyolowi trzeba tak czy siak. Fajnie jakbyśmy wreszcie nie musieli gonić wyniku od początku
1
Bologna zasłużenie za wysiłki w ostatnich sezonach.
1
@MesQueUnClub96 Dobrze Cię widzieć.
2
@Bernard777 nie wiem czy to przebija BVB z Mainz ale mocny kandydat
0
@Faro gra z "kontuzjom"
1
Przez 5 sekund coś skandowano, naprawdę skandal xD
17
Oczywiście na notatniku cisza
1
Leo Roman już zaczyna i git
1
Nie zgadzam się z Mentzenem, że zwycięstwo Zandberga w wyborach byłoby o wiele gorsze niż wygrana Trzaskowskiego.
Byłoby lepsze, nie wiem czy o wiele, ale lepsze na pewno.
3
@GTBTP ściek ale ponoć ktoś to ogląda codziennie xd
1
Właśnie dowiedziałem się, że nie będzie Naserów na KMŚ. I humor zepsuty
1
@Bykunn Za Ziobry też był opór i to widoczny, dramy z zrywaniem koalicji. 5 dla zwierząt chociażby
1
@Roobo nic się chłopowi raczej nie stało sądząc po całym nagraniu. Niedźwiadek postraszył i oddalił się
7
@Bykunn a co Ci koalicjanci zrobili przez 1,5 roku by zaznaczyć swoją odrębność? Ostatecznie to Tusk podejmuje wszystkie decyzje w myśl zasady: car dobry, źli bojarzy. Hołownia mógłby dowolną ustawę na Sejm dać do głosowania i pokazać, że KO jest przeciw jakimś rozwiązaniom, to woli zrzucać winę na jakiś bliżej niezidentyfikowany opór w rządzie.
7
Sondaże IBRIS na kilka dni przed wyborami prezydenckimi w 2015
8.05: Duda - 28,3% Komorowski - 36,3%
7.05: Duda - 26,8% Komorowski - 40,9%
Wyniki I tury: Duda - 34,76% Komorowski - 33,77%
Daje do myślenia.
1
@michal26 frekwencja będzie ok. 60%. Niedoszacowanie TD w 2023 dot. ich wzrostu w ostatnim tygodniu gdzie wielu wyborców KO taktycznie zagłosowało na TD + jakiś odpływ centrowych z Konfy. Tego nie dało się uwzględnić w sondażu ulicznym. Myślę, że takie wyniki będą, być może Mentzen i Nawrocki nieznacznie lepiej, ale w 15% Mentzena wątpię. Jak zwykle aborcją i płatnymi studiami stracił tę szansę. Chociaż II tura nigdy tak naprawdę nie była w zasięgu