barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Oczywiście na notatniku cisza
1
Leo Roman już zaczyna i git
1
Nie zgadzam się z Mentzenem, że zwycięstwo Zandberga w wyborach byłoby o wiele gorsze niż wygrana Trzaskowskiego.
Byłoby lepsze, nie wiem czy o wiele, ale lepsze na pewno.
3
@GTBTP ściek ale ponoć ktoś to ogląda codziennie xd
1
Właśnie dowiedziałem się, że nie będzie Naserów na KMŚ. I humor zepsuty
1
@Bykunn Za Ziobry też był opór i to widoczny, dramy z zrywaniem koalicji. 5 dla zwierząt chociażby
1
@Roobo nic się chłopowi raczej nie stało sądząc po całym nagraniu. Niedźwiadek postraszył i oddalił się
7
@Bykunn a co Ci koalicjanci zrobili przez 1,5 roku by zaznaczyć swoją odrębność? Ostatecznie to Tusk podejmuje wszystkie decyzje w myśl zasady: car dobry, źli bojarzy. Hołownia mógłby dowolną ustawę na Sejm dać do głosowania i pokazać, że KO jest przeciw jakimś rozwiązaniom, to woli zrzucać winę na jakiś bliżej niezidentyfikowany opór w rządzie.
7
Sondaże IBRIS na kilka dni przed wyborami prezydenckimi w 2015
8.05: Duda - 28,3% Komorowski - 36,3%
7.05: Duda - 26,8% Komorowski - 40,9%
Wyniki I tury: Duda - 34,76% Komorowski - 33,77%
Daje do myślenia.
1
@michal26 frekwencja będzie ok. 60%. Niedoszacowanie TD w 2023 dot. ich wzrostu w ostatnim tygodniu gdzie wielu wyborców KO taktycznie zagłosowało na TD + jakiś odpływ centrowych z Konfy. Tego nie dało się uwzględnić w sondażu ulicznym. Myślę, że takie wyniki będą, być może Mentzen i Nawrocki nieznacznie lepiej, ale w 15% Mentzena wątpię. Jak zwykle aborcją i płatnymi studiami stracił tę szansę. Chociaż II tura nigdy tak naprawdę nie była w zasięgu
30
Dorota Wysocka-Schnepf zasili szeregi Real Madrid TV od następnego sezonu. Florentino Perez postrzega ten ruch jako strategiczny w walce o sprawiedliwe sędziowanie w Hiszpanii.
2
@GTBTP Trudno powiedzieć czy rozszerzenie wojny jest w interesie Izraela. Na pewno jest w interesie Netanjahu, który poprzez wojnę ucieka od politycznej odpowiedzialności i utraty władzy
2
Izrael zapowiada inwazję lądową do strefy Gazy "na pełną skalę" w najbliższych dniach.
0
@Ramon_Villaverde Był taki kandydat. Stanisław Żółtek.
1
@norbi77 dokładnie, kto tam w tym Realu będzie chciał zapieprzac i być zorganizowanym taktycznie, jak przecież czarna magia i siła przyjaźni też dają trofea. Benitez, Lopetegui odbili się od ściany, a sukcesy odnieśli wujkowie od atmosfery jak Zidane i Ancelotti.
0
Ciekawe czy Tusk z Schnepfową wezmą się za Kanał Zero jak wygrają wybory. Teoretycznie transmisje w internecie więc jakiejś koncesji zabrać mu nie mogą, ale dajcie człowieka, a kwit się znajdzie.
14
Marek Woch. Prosty chłop z Lubelszczyzny, hydraulik, doktor filozofii prawa. W wolnym czasie entuzjasta branży beauty. Self-made man.
6
Hahaha KO Biejat. Zandbi robi mijankę
4
Trzaskowski weź wyjdź, chłop nie wie co mówić i sapie że ktoś ma obsesję xd
17
Ta debata to duże zwycięstwo sił prawicowych
3
Braun pięknie hahaah
10
Nie ma zielonego ładu. Ciekawe.
2
Tymczasem Rosja odrzuca ultimatum ws. zawieszenia broni i rozmów w Stambule. I to by było na tyle
2
Problem narkotykowy w sztabie Trzaskowskiego. Dymy
6
@Hosh 4 ale jak wygra Trzaskowski to zmienię na 7 przed inżynierami
6
Takie podejście jak Jakubiaka do USA to też przesada. Co mnie obchodzi że USA też ma mieć prawo do zbijania kokosów? To oni stworzyli obecny kapitalizm. Jak nie potrafią grać w grę na własnych zasadach to ich problem
4
Trzaskowski co za jełop
5
Rafau zmień plyte, gadasz jakby Zandberg zrezygnował z bycia premierem xd
18
To jest kur. Jakiś skandal.
2
@Comentateiro Mentzen mówi o modelu niemieckim. Śląska Kasa Chorych dobrze działała