6

Franco się w grobie przewraca. Ja bym zmienił nazwę na Inter Madryt

1

@budel17 jeżeli w I turze obecnie będą spłaszczone wyniki to w 2030 będzie szansa na zakończenie duopolu. Zakończeniem duopolu już byłyby rządy PiSu (bardziej prawdopodobne) lub PO z Konfederacją. Pod warunkiem oczywiście, że Konfa nie podzieliłaby losów innych partii koalicyjnych III RP

1

@tbas jak on przepchnął już PSG rok temu. Jak znowu poprowadzi finał to będzie to znak jak żenująca instytucja jest UEFA

1

Araujo ma pewne predyspozycje by być TOPowym obrońcą, ale zbyt dużo błędów w ważnych momentach się nawarstwiło. Szkoda dla niego i klubu aby go trzymać tylko na ogórków w lidze. Powinien odejść.

9

@Astad Kowalczyk rywalizowała z systemowym dopingiem, Małysz nie miał aż tak pod górkę by osiągnąć sukces. Chociaż też mierzył się z jednymi z najlepszych w historii.

0

@OBSERWATOR2021 Bocheński byłby lepszym wyborem

4

Kotłownia jest obrzydliwy

8

@kuz dziadek ma już coraz mniejszy wpływ na klub, a wiewiórki na mieście mówią, że finanse Realu wcale nie są w tak dobrym stanie

14

4600 dni w serwisie. Ładny wynik. Pozdrawiam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

IMO KMŚ będzie mieć znaczenie większe niż się przewiduje.

0

Znowu pojawia się teorie spiskowe czy CIA nie maczało palców

1

@MesQueUnClub96 ekspert. Dziękuję

1

@Encore można bardziej rotować w lidze i pucharze aby mieć świeższy zespół na LM

2

@Coutinho007 No niby tak, ale oglądałem z kibicem Milanu i był mocno anty-Inter. Oni (Inter) tam chyba większą kosę mają z Juventusem, ale nie wiem.

4

Hahaha wchodzę na stronę kibiców Milanu a tam ludzie normalnie piszą, że kibicowali Interowi z nami albo będą im kibicować w finale.
Nieźle. Dobrze, że między nami, a rządowymi nie ma miejsca na takie porozumienia. Co to w ogóle za woke podejście xd

0

@mekston jestem przeciwny ZP dla Yamala w tym wieku. Lepiej Pedriego pchać

0

@norbi77 PSG może bardziej namieszać, Inter to raczej wypompowany będzie po sezonie.

2

Pogoń Londyn, Arsenal Szczecin.

0

Wygrana PSG to złota piłeczka dla Dembele. Wygrana Interu? Dla mnie wtedy duże znaczenie może mieć jeszcze KMŚ, a tam nie wiadomo co znowu wyczarują rządowi. Mbappe będzie mógł wrócić do gry

11

@michaleu Inter jest obrzydliwy od lat, 2010 i w ogóle. W Mediolanie tylko Milan

0

@FcPortoFan1999 Jeżeli będzie (a będzie) Spurs - MU to też dramat. W konferencji Chelsea - Betis. Może kowale uratują hiszpańską piłkę

0

@Nazio_87 dlaczego to zawsze są takiej jakości gówniane screeny przy takich sprawach

6

PSG - Inter. Zrzygam się. Gorszy byłby tylko PSG - Real. Drużynami gardzę, ale w PSG przynajmniej Lucho. Mniejsze zło 31 maja, mniejsze zło 1 czerwca. Takie jest życie

1

@VegetaPolska zdziałałby jeszcze mniej

14

Nassery zbutelkowały mecz i mistrza. To koniec.


0

@Walker no i teraz też będzie gówno z haram ball Interu

3

Dajesz Szczęsnego/MATSa zamiast Donnarumy i jest 0:1 i dwumecz zaczyna się na nowo.
Niestety Wojtek nie zrobił niczego ekstra, a Sommer zrobił. Widać, że był w lepszej formie w tym sezonie Tek, a obniżka przyszła z rozpoczęciem presji przez Niemca.

4

To jest ten rok PSG. Nie ma Mboppa, więc można przełknąć. Lucho się należy

0

@arasz1819 ale powiedz, jaki polityk PiS nie jest dla Ciebie tym szambem? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?