6

@Goralkov no bez przesady że ten mecz przerwy zaburzy formę Wojtka. Niech się zregeneruje, popracuje na treningach i zagra z Interem oraz Realem.

2

@Commando dzisiaj wylosował się nacjonalistyczny Tusk snujący wizję imperium polskiego. Ziew dla idiotów

1

@Mezocyklon87 ale jakiego? Inakiego, Nico?

2

Nadal: Debel z Alcarazem? Nie zdobyliśmy medalu, ale spróbujemy w Los Angeles (śmiech)

12

Wierny żołnierz Fiorentino na ostatnią bitwę w sezonie

1

@xVENUMx Bilbao luźno

0

Typowa Iga w 2025. Coś tam pogra i w decydującej fazie turnieju odcięcie prądu. Trzeba szykować się na spadek w rankingu i sezon przejściowy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Striker przy likwidacji zasady goli na wyjazdach rewanże u siebie trochę straciły swoje znaczenie. Ale nadal posiadanie momentum u siebie jest łatwiejsze niż na wyjeździe, a to jest istotne w kontekście rewanżu i awansu.

4

Dla mnie oczywistym powinno być, że zespół z wyższym rozstawieniem w parze gra rewanż u siebie. Ale dodałbym zasadę, że w przypadku wyeliminowania drużyny z wyższym rozstawieniem w parze, to w następnej fazie ta drużyna, która gra dalej przejmuje od drużyny wyeliminowanej rozstawienie. I tak np. PSG, które pokonało Liverpool, w 1/4 i 1/2 gra z [1] i tym samym ma rewanże u siebie.
https://x.com/thexdeaf/status/1917687829385118006

4

A te Kawasaki to co zrobiło?

0

Teraz trzeba obserwować kogo dadzą do sędziowania rewanżu. Jak Marciniaka, to lipa.

1

Rewanż musimy zagrać jak z Atletico. Nie stracić szybko gola, niżej dupą i czekać na swoje okazje. Remis z tego punktu widzenia jest dobry. Przy 2-3, 3-4 byłoby ciężko

0

@esem91 zresztą raz już wygraliśmy 4:0 a i tak było drżenie o wynik w rewanżu.

2

Największy plus tego meczu to dyspozycja fizyczna. Zero oznak zmęczenia. Może to ta motywacja. Jakbyśmy byli padnięci to nie ma szans że wracamy z 0:2

1

@Fcbclub123 Zdążą spokojnie

1

Duma po tym meczu. Po 0:2 znowu wydawało się że jest pozamiatane, ale wróciliśmy pięknie.
Przegrupować siły przez weekend i jedziemy do Mediolanu po swoje!

8

@barcanawieki ciekawe co na to ich partnerki, chyba że to klub incelow xD

1

@Eklerek to jest niemożliwe ze poważny (rzekomo) polityk łapie się na takiego fejka

1

@Kgorecki2500 żadnych atomówek nie będzie, postrzelają trochę i tyle

3

Zdrowia Ousmane

10

@KamQiX nie wymagaj od niego aż tyle

0

@FcPortoFan1999 ależ będzie szoł. Szkoda tylko że chyba bez zadymy z wejściem na stadion jak w ostatnich latach

0

@FcPortoFan1999 a łysy Szymon znowu dostał finał PP? No to Legia już to ma. Poza tym chyba tego meczu nie obejrzę

0

@FcPortoFan1999 już widzę jak Tusk się na to zgodzi

0

@FcPortoFan1999 można się spodziewać wału na rzecz jednej z drużyn

3

1:1 powinno być. Wszystko otwarte, tu gen frajerstwa PSG może wyjść w każdej chwili.

0

@draxidox typowy Tuskaszenko

3

@Szczepanbog1 kanalia to jest Rudiger, Ramos fachowiec

7

Jutro półfinał LM, a u naszych dalej wstawianie fotek z celebry po wygraniu finału.
Pany, pora zmienić płytę, bo nie wygląda to dobrze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?