barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Goralkov no bez przesady że ten mecz przerwy zaburzy formę Wojtka. Niech się zregeneruje, popracuje na treningach i zagra z Interem oraz Realem.
2
@Commando dzisiaj wylosował się nacjonalistyczny Tusk snujący wizję imperium polskiego. Ziew dla idiotów
1
@Mezocyklon87 ale jakiego? Inakiego, Nico?
2
Nadal: Debel z Alcarazem? Nie zdobyliśmy medalu, ale spróbujemy w Los Angeles (śmiech)
12
Wierny żołnierz Fiorentino na ostatnią bitwę w sezonie
1
@xVENUMx Bilbao luźno
0
Typowa Iga w 2025. Coś tam pogra i w decydującej fazie turnieju odcięcie prądu. Trzeba szykować się na spadek w rankingu i sezon przejściowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Striker przy likwidacji zasady goli na wyjazdach rewanże u siebie trochę straciły swoje znaczenie. Ale nadal posiadanie momentum u siebie jest łatwiejsze niż na wyjeździe, a to jest istotne w kontekście rewanżu i awansu.
4
Dla mnie oczywistym powinno być, że zespół z wyższym rozstawieniem w parze gra rewanż u siebie. Ale dodałbym zasadę, że w przypadku wyeliminowania drużyny z wyższym rozstawieniem w parze, to w następnej fazie ta drużyna, która gra dalej przejmuje od drużyny wyeliminowanej rozstawienie. I tak np. PSG, które pokonało Liverpool, w 1/4 i 1/2 gra z [1] i tym samym ma rewanże u siebie.
https://x.com/thexdeaf/status/1917687829385118006
4
A te Kawasaki to co zrobiło?
0
Teraz trzeba obserwować kogo dadzą do sędziowania rewanżu. Jak Marciniaka, to lipa.
1
Rewanż musimy zagrać jak z Atletico. Nie stracić szybko gola, niżej dupą i czekać na swoje okazje. Remis z tego punktu widzenia jest dobry. Przy 2-3, 3-4 byłoby ciężko
0
@esem91 zresztą raz już wygraliśmy 4:0 a i tak było drżenie o wynik w rewanżu.
2
Największy plus tego meczu to dyspozycja fizyczna. Zero oznak zmęczenia. Może to ta motywacja. Jakbyśmy byli padnięci to nie ma szans że wracamy z 0:2
1
@Fcbclub123 Zdążą spokojnie
1
Duma po tym meczu. Po 0:2 znowu wydawało się że jest pozamiatane, ale wróciliśmy pięknie.
Przegrupować siły przez weekend i jedziemy do Mediolanu po swoje!
8
@barcanawieki ciekawe co na to ich partnerki, chyba że to klub incelow xD
1
@Eklerek to jest niemożliwe ze poważny (rzekomo) polityk łapie się na takiego fejka
1
@Kgorecki2500 żadnych atomówek nie będzie, postrzelają trochę i tyle
3
Zdrowia Ousmane
10
@KamQiX nie wymagaj od niego aż tyle
0
@FcPortoFan1999 ależ będzie szoł. Szkoda tylko że chyba bez zadymy z wejściem na stadion jak w ostatnich latach
0
@FcPortoFan1999 a łysy Szymon znowu dostał finał PP? No to Legia już to ma. Poza tym chyba tego meczu nie obejrzę
0
@FcPortoFan1999 już widzę jak Tusk się na to zgodzi
0
@FcPortoFan1999 można się spodziewać wału na rzecz jednej z drużyn
3
1:1 powinno być. Wszystko otwarte, tu gen frajerstwa PSG może wyjść w każdej chwili.
0
@draxidox typowy Tuskaszenko
3
@Szczepanbog1 kanalia to jest Rudiger, Ramos fachowiec
7
Jutro półfinał LM, a u naszych dalej wstawianie fotek z celebry po wygraniu finału.
Pany, pora zmienić płytę, bo nie wygląda to dobrze!