barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jestem dumny z tej drużyny, jest poczucie rozczarowania, ale ten sezon i te powroty w wielu meczach budują świetny mental młodych na przyszłość. To na 100% zaowocuje. Czasami lepiej dla takich jak Yamal by nie wygrywać wszystkiego od razu.
22
No ludzie jakie frajerstwo. Frajerstwem byłoby oddanie awansu przy prowadzeniu 0-3 dzisiaj, a nie po to jak wróciliśmy do gry. Zrobiliśmy i tak cud szczerze mówiąc.
Mi jest tylko żal Lewego i Szczęsnego, czy Inigo. Reszta kadry jest jeszcze młoda i będą mieć wiele okazji.
4
Dziękuję Panowie. To nie czas na wyzwiska.
Przegraliśmy ten dwumecz słabością rezerwy. To o czym było mówione od początku sezonu - zbyt krótka kołdra. I tak udało się zrobić wiele, a jest jeszcze liga i krajowy tryplet na horyzoncie.
Podnieśmy się i jedziemy dalej!
8
@D10SLEO zawsze tak jest. To jest POPiSowska Polska. Zawsze muszą Cię zaliczyć do jednego z dwóch obozów.
8
@Bzyczekk cienkie od Maciaka
7
Hadaj: 5000 zł na trzecie i kolejne dziecko. JEst moc
0
@FcPortoFan1999
3
Czas na debatę sztabów. Dawaj łogień Hadaj
0
@DeXt3rVeB kapiszon nic nie znaczący dla wyników wyborów xD
29
Jeżeli znowu mamy wygrać mistrza na stadionie Espanyolu to w sumie może i lepiej. W 2023 było niebezpiecznie po meczu
0
Won z McLarenami!!
0
Jedziesz Max!!!
1
@MysticCat 5,59 na Crabie, Śląskie. Nie jest to Orlen, ale paliwo niezłe.
BP u mnie 5,79 ON, z rabatem majówkowym 5,49zł
0
@Chucky To pewnie też, ale tutaj cena baryłki robi swoje. Cena mogłaby się zakręcić w pobliżu 5,19 gdyby Tusk zaczął sprzedawać zapasy paliwa jak robił PiS w 2023
1
OPEC+ zwiększa wydobycie od czerwca, ceny na stacjach będą dalej spadać.
5,19 coraz bliżej, u mnie już 95tka po 5,59
1
@Swistus172 remis nam wystarczy
0
@SeWo77 interes wypicia z okazji awansu
0
@meteo100 w Polsce raczej też powinno iść szybko, najprostsze do liczenia wybory
3
Mateusz i Jakub Borek byli dzisiaj na stadionie w Gdynii. Jak widać, przenieśli szczęście.
0
@Tasde Izrael. POlecam
0
@Piotrek1993 albo są pewni że i tak wygrają, w ten czy inny sposób
0
@FcPortoFan1999 otóż to
1
Wiele klątw się kończy, ale szczecińska jeszcze trwa.
0
Koniec. Celta eleganck rozłożone nogi
4
Araujo na LO i niech się ściga z Dumfriesem
2
@tbas tak, to ten sam
33
Madryt wzywa posiłki....
3
@VeVoS pod warunkiem, że RM jutro wygra. Jeżeli stracą punkty to wtedy wystarczy wygrana w Klasyku
0
6 i 11 maja.
Endgame.
0
@BorzyKrzys Karol Leclerc i jego gust *klękam*