2

Jestem dumny z tej drużyny, jest poczucie rozczarowania, ale ten sezon i te powroty w wielu meczach budują świetny mental młodych na przyszłość. To na 100% zaowocuje. Czasami lepiej dla takich jak Yamal by nie wygrywać wszystkiego od razu.

22

No ludzie jakie frajerstwo. Frajerstwem byłoby oddanie awansu przy prowadzeniu 0-3 dzisiaj, a nie po to jak wróciliśmy do gry. Zrobiliśmy i tak cud szczerze mówiąc.

Mi jest tylko żal Lewego i Szczęsnego, czy Inigo. Reszta kadry jest jeszcze młoda i będą mieć wiele okazji.

4

Dziękuję Panowie. To nie czas na wyzwiska.
Przegraliśmy ten dwumecz słabością rezerwy. To o czym było mówione od początku sezonu - zbyt krótka kołdra. I tak udało się zrobić wiele, a jest jeszcze liga i krajowy tryplet na horyzoncie.

Podnieśmy się i jedziemy dalej!

8

@D10SLEO zawsze tak jest. To jest POPiSowska Polska. Zawsze muszą Cię zaliczyć do jednego z dwóch obozów.

8

@Bzyczekk cienkie od Maciaka

7

Hadaj: 5000 zł na trzecie i kolejne dziecko. JEst moc

0

3

Czas na debatę sztabów. Dawaj łogień Hadaj

0

@DeXt3rVeB kapiszon nic nie znaczący dla wyników wyborów xD

29

Jeżeli znowu mamy wygrać mistrza na stadionie Espanyolu to w sumie może i lepiej. W 2023 było niebezpiecznie po meczu

0

Won z McLarenami!!

0

Jedziesz Max!!!

1

@MysticCat 5,59 na Crabie, Śląskie. Nie jest to Orlen, ale paliwo niezłe.
BP u mnie 5,79 ON, z rabatem majówkowym 5,49zł

0

@Chucky To pewnie też, ale tutaj cena baryłki robi swoje. Cena mogłaby się zakręcić w pobliżu 5,19 gdyby Tusk zaczął sprzedawać zapasy paliwa jak robił PiS w 2023

1

OPEC+ zwiększa wydobycie od czerwca, ceny na stacjach będą dalej spadać.
5,19 coraz bliżej, u mnie już 95tka po 5,59

1

@Swistus172 remis nam wystarczy

0

@SeWo77 interes wypicia z okazji awansu

0

@meteo100 w Polsce raczej też powinno iść szybko, najprostsze do liczenia wybory

3

Mateusz i Jakub Borek byli dzisiaj na stadionie w Gdynii. Jak widać, przenieśli szczęście.

0

@Tasde Izrael. POlecam

0

@Piotrek1993 albo są pewni że i tak wygrają, w ten czy inny sposób

0

@FcPortoFan1999 otóż to

1

Wiele klątw się kończy, ale szczecińska jeszcze trwa.

0

Koniec. Celta eleganck rozłożone nogi

4

Araujo na LO i niech się ściga z Dumfriesem

2

@tbas tak, to ten sam

33

Madryt wzywa posiłki....

3

@VeVoS pod warunkiem, że RM jutro wygra. Jeżeli stracą punkty to wtedy wystarczy wygrana w Klasyku

0

6 i 11 maja.
Endgame.

0

@BorzyKrzys Karol Leclerc i jego gust *klękam*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?