barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koniec imprezy, finał się odbędzie, ale w RMTV poszczekali, Pedrerol porobił jako pożyteczny idiota Pereza, na sędziów wywarto jeszcze większą presję.
0
@BorzyKrzys ! PILNE !
0
Jedyny termin na rozegranie finału z RSSS to środek tygodnia między przedostatnią, a ostatnią kolejką lub środek tygodnia po ostatniej kolejce gdy awansujemy do finału LM.
0
@FcPortoFan1999 czarny papież, Pogoń z tituli i można kończyć ten świat
2
Pogoń 5-4. To się musiało tak skończyć
4-2 to niebezpieczny wynik
33
Perez pomógł przy dzwigniach, pomógł przy rejestracji Olmo, teraz chce dać więcej odpoczynku Barcelonie przy walce o potrójna koronę.
Cule.
0
@FcPortoFan1999 niech się utrzymają jakimś cudem
1
@Kondziubarca zabrakło "zawsze modlę się o silna Barcę"
1
Obrzydliwe naciski na sędziów rządowego klubu.
0
Weryfikacja nie powiodła się...
7
@Pedri16Future kiedy w 2013 Real grał z Liverpoolem?
6
@Andi18 ja mam 10 + pół litra się schładza. Kto przebije?
3
@Dzieniu jedyne zagrożenie to to, że nie złapiemy raz-dwa razy na spalone zawodników Realu i tak wygrają ten mecz. Bo z normalnej gry to nie wiem jak mieliby nas pokonać.
1
Celta w gazie, zobaczymy co pokażą w następnej kolejce na SB. Bardzo przydałoby się to 6+ pkt przewagi przed Klasykiem
7
@Kamiloza91 spokojnie, nadal to będzie ciężki dwumecz
1
@Andi18 matematycznie nie jeszcze
0
Conceincao umie w puchary.
1
Nic nie przegrają. 11 maja o mistrzostwo
1
@DragonxNF nie pokażą...
18
Kwiatkowski i Sygut powinni wyjść i publicznie przeprosić Polaków za wynegocjowanie tak słabej umowy z C+. Francuz pluje nam w twarz, że w telewizji publicznej nie będzie można zobaczyć półfinału z potencjalnie kilkoma Polakami w składzie, bo tak sobie żąda.
Tak, piekło zamarzło i w TVP nie będzie środowego meczu Barcelony, ale wtorkowy Arsenalu.
64
Rządowi stworzyli sobie alternatywną rzeczywistość gdzie Olmo gra "nielegalnie". Po prostu nielegalnie i tyle.
Czy następnym krokiem będzie mowa o neoLaLiga i nielegalnym mistrzostwie Hiszpanii?
0
@partymaker Araujo na LO...
0
@KmN Trudno się wykartkować jak rywal ma 20% piłkę w czasie meczu
0
@VeB 1899 jeżeli ten skład zagra tak samo z Valladolid to wygramy. Eric bardzo pozytywnie, Fati też może zagrać
5
Biały Kameni się zrespił w Mallorce. Z jednej strony bardzo fajny mecz, z drugiej obrzydliwy na swój sposób. Najważniejsze że 3 pkt
0
Z Lewym nie wiem czy ta gra by chodziła aż tak szybko, ale może wykończyłby golem jedna z tych akcji w polu karnym.
0
Fati będzie latał
0
@smieszek jest to dość ciekawa konstrukcja wiary, bo wiara w Jezusa, jak rozumiem wynikająca z Nowego Testamentu, dziwnie żeby nie implikowała wiary w Ducha Świętego, który pojawia się w Ewangeliach obok Chrystusa.
Albo wszystko zapisane w Ewangeliach jest prawdą i w to wierzysz, albo to nie ma sensu.
0
@RichardWinters Też nie masz gwarancji, ale jeżeli dziecko jest zdrowe po urodzeniu to z zwykłego chłopskiego rozumu można wywnioskować, że dożycie chrztu miesiąc po urodzinach jest bardziej prawdopodobne niż czekanie 18 lat czy więcej.
Co do drugiego, w sytuacjach pilnych chrztu może dokonać nawet rodzic. Gdyby jednak nie było takiej możliwości (np. śmiertelny wypadek samochodowy) to zgodnie z stanowiskiem Rady Naukowej Konferencji Episkopatu Polski:
„dzieci umierające bez Chrztu zostają uwolnione od grzechu pierworodnego za pośrednictwem pragnienia Chrztu, zawartego w akcie wiary Kościoła, wyrażonego w jego modlitwie wstawienniczej o zbawienie wszystkich […] nie widać rozumnych podstaw dla wyłączenia dzieci nieochrzczonych z powszechnej zbawczej woli Boga”.,
Jeżeli rodzice są wierzącymi i planowali chrzest, to nie ma przesłanek by dziecko było potępione.
4
@Starrk Jest chrześcijaninem, jeżeli wierzy w Trójcę Święta i zmartwychwstanie Chrystusa. No i oczywiście jeżeli jest ochrzczony. Jeżeli jeszcze np. bezpośrednio stosuje się do Pisma Świętego (np. Nowego Testamentu) to mógłby podchodzić pod jakieś zrzeszenie protestanckie/ewangelickie.
Ale katolikiem nie jest.
P.S.: Oczywiście same deklarowanie wiary to jedno, przydałoby się żeby też szły za tym czyny - tutaj nie mówimy o chodzeniu do kościoła, ale chociażby przykłady miłości do bliźniego