0

Według sędziego Mpaypal walczył o piłkę. Ciekawa interpretacja.

1

Arouca zrobiła psikusa Benfice. Ajajaj

2

@FcPortoFan1999 xd. Ciekawe czy będzie w ogóle o coś ten mecz

3

Oczywista pora. Pierwszy Klasyk był w sobotę wieczorem, to teraz musieli zrobić pod Azję

0

@Gibbon_FCB jakby doznał kontuzji gracz Alaves to by dostał więcej. Tak to tylko3 mecze max

5

@MesQueUnClub96 a w mokrych poznajesz prawdziwego kierowcę więc słabo

2

Amica Wronki wraca do gry o MP. Mniejsze zło niż X-komowcy, to oczywiste.

2

@mekston niedobrze

0

@VegetaPolska EA FC też pewnie wyjdzie w sierpniu

2

@Comentateiro "Oracz" w 2025 xd

1

@Tridente2015 no tak, ale pojawia się info że dopiero od 4 meczów zawieszenia kara dotyczy też rozgrywek RFEF, tutaj Puchar Króla

0

@FcPortoFan1999 Tylko albo aż 59 pkt straty Kamila do Hubiego...

6

Duży sukces Kamila Majchrzaka. W finale pokonany Marin Cilić


0

@VeB 1899 4+ jest za takie zachowanie gdy piłka jest daleko od zawodników, a tutaj starcie było o piłkę. Poza tym gość faulowany bez kontuzji. Dostanie 3 i zagra i w PK, i w Klasyku w maju

0

3 mecze zawieszenia mają też już skutek w Pucharze Króla?

0

@KrwawiaceoczyVEB oczywiście 3 mecze w LL żeby być dostępnym na Klasyk w maju

0

@BorzyKrzys Ola pewnie zadowolona...

1

Antonelli o wiele ciekawszy talent niż Beraman

6

2 mecze zawieszenia to będzie skandal, zobaczymy... Brak Mbappe w finale wyrównałby ew. absencję Balde.

0

@Andi18 nie oglądałem, Śląska nie lubię, Cracovii szkoda. @FcPortoFan1999

1

@KamQiX ja postawie coś na awans Realu, nie będą mnie tu denerwować bez zarobku

1

Jak pomyślę o tym wczorajszym meczu to mam odruch wymiotny

1

Girona i LM to był Probierzowy pocałunek śmierci

1

@mekston ta wygrana w Madrycie po takim runie chyba prędko nie zostanie pobita

0

Eeeem, co tam się wydarzyło w 3. Secie? Xd

1

@mekston Piwko nie można wraz z innymi kierowcami twierdzą, że Uber/Bolt nie dzielą się sprawiedliwie swoimi przychodami z kierowcami

0

Jutro kolejny wielki strajk kierowców Uber/Bolt w całej Polsce. Utrudnienia są spodziewane od godziny 4:00 14 kwietnia, do godziny 4:00 15 kwietnia.

1

@arasz1819 ja współczuję tym którzy muszą głosować na telekomunikację

16

Prawidłowo, ale żeby nie przegiąć. To co się działo za Xaviego, te przecieki, to była przesada

5

@Eklerek Komorowski 2.0, ale bardziej europejski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?