barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według sędziego Mpaypal walczył o piłkę. Ciekawa interpretacja.
1
Arouca zrobiła psikusa Benfice. Ajajaj
2
@FcPortoFan1999 xd. Ciekawe czy będzie w ogóle o coś ten mecz
3
Oczywista pora. Pierwszy Klasyk był w sobotę wieczorem, to teraz musieli zrobić pod Azję
0
@Gibbon_FCB jakby doznał kontuzji gracz Alaves to by dostał więcej. Tak to tylko3 mecze max
5
@MesQueUnClub96 a w mokrych poznajesz prawdziwego kierowcę więc słabo
2
Amica Wronki wraca do gry o MP. Mniejsze zło niż X-komowcy, to oczywiste.
2
@mekston niedobrze
0
@VegetaPolska EA FC też pewnie wyjdzie w sierpniu
2
@Comentateiro "Oracz" w 2025 xd
1
@Tridente2015 no tak, ale pojawia się info że dopiero od 4 meczów zawieszenia kara dotyczy też rozgrywek RFEF, tutaj Puchar Króla
0
@FcPortoFan1999 Tylko albo aż 59 pkt straty Kamila do Hubiego...
6
Duży sukces Kamila Majchrzaka. W finale pokonany Marin Cilić
0
@VeB 1899 4+ jest za takie zachowanie gdy piłka jest daleko od zawodników, a tutaj starcie było o piłkę. Poza tym gość faulowany bez kontuzji. Dostanie 3 i zagra i w PK, i w Klasyku w maju
0
3 mecze zawieszenia mają też już skutek w Pucharze Króla?
0
@KrwawiaceoczyVEB oczywiście 3 mecze w LL żeby być dostępnym na Klasyk w maju
0
@BorzyKrzys Ola pewnie zadowolona...
1
Antonelli o wiele ciekawszy talent niż Beraman
6
2 mecze zawieszenia to będzie skandal, zobaczymy... Brak Mbappe w finale wyrównałby ew. absencję Balde.
0
@Andi18 nie oglądałem, Śląska nie lubię, Cracovii szkoda. @FcPortoFan1999
1
@KamQiX ja postawie coś na awans Realu, nie będą mnie tu denerwować bez zarobku
1
Jak pomyślę o tym wczorajszym meczu to mam odruch wymiotny
1
Girona i LM to był Probierzowy pocałunek śmierci
1
@mekston ta wygrana w Madrycie po takim runie chyba prędko nie zostanie pobita
0
Eeeem, co tam się wydarzyło w 3. Secie? Xd
1
@mekston Piwko nie można wraz z innymi kierowcami twierdzą, że Uber/Bolt nie dzielą się sprawiedliwie swoimi przychodami z kierowcami
0
Jutro kolejny wielki strajk kierowców Uber/Bolt w całej Polsce. Utrudnienia są spodziewane od godziny 4:00 14 kwietnia, do godziny 4:00 15 kwietnia.
1
@arasz1819 ja współczuję tym którzy muszą głosować na telekomunikację
16
Prawidłowo, ale żeby nie przegiąć. To co się działo za Xaviego, te przecieki, to była przesada
5
@Eklerek Komorowski 2.0, ale bardziej europejski