0

Jprdl ten komentator na Polsacie gada jak najęty.

0

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że nie chcę. Obrzydliwy klub

0

@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze

0

Większy wstyd być kibicem legii czy wisły kraków?

0

Hej legio jazda z... i gol :D

0

3

I pomyśleć, że są ludzie, którzy cały weekend oglądają E-klapę...

6

1.50 na Chelsea to był żart xd

0

@Encore Chore. Altmaier też top

2

Ale Carlitos jedzie. Brawo

1

Przypadek? Nie sądzę.


1

@BlazquezFont: Zmiana Yamala była celowa, 17 latek chciał dać szansę Fatiemu

1

@mordini123 wtedy było inaczej, teraz oddanie meczu walkoverem to odpadnięcie z rozgrywek. I mądrze

2

@DTMisTheBest mógł wprowadzić Martina i Balde przesunąć wyżej

1

Cztery strzelone, czyste konto, czy można prosić o coś więcej na tym etapie LM?
Myślę, że i tak wyjdzie once de gala na rewanż, ale mamy komfort. Teraz przepchać to Leganes.

0

@barteq Trzaskowski przez to przegrał II turę w 2020

2

@BorzyKrzys ciekawe komu kibicuje Ana de Arnas

0

@barteq jest obowiązkiem telewizji ale czy kandydat przyjdzie to inna sprawa

0

@barteq Nawrocki ma dziwny sposób wypowiadania się, gadaj jakby był nadęty, Trzaskowski samym luzem mógłby go pokonać. Podobnie Mentzen Nawrockiego. Przed II turą też pewnie żadnej debaty nie będzie, bo Nawrocki musi walczyć o obecność Republiki

1

Żadnej debaty nie będzie, ale cyrk, który umocni duopol Trzaskowski-Nawrocki pozostanie. PiS musi w to grać, bo nie ma wyjścia. A PO woli Nawrockiego w II turze, niż Mentzena.

1

@esem91 musiałby powstać serwer, na którym przechowywane byłyby te screeny, co pewnie dodałoby kosztów. Bo te linki z X i YT to po prostu tylko skorzystanie z gotowych rozwiązań do osadzania linków

13

@MesQueUnClub96 jakie usunięcie konta, jak miesiąc i po maturach będzie i będzie nas czekał Twój prime na tej stronie. Bez jaj

2

@Encore jestem ciekaw czy jakby odpadł wcześnie z RG to czy nie zagra w Halle/Queens

0

@RosjaninBut Ta pycha amerykańska może rozpętać III WŚ

5

Tabilo niczym Rafa w prime

2

@Kondziubarca niech nakładają idioci

4

@BorzyKrzys POPiS znowu się dogaduje by sobie zapewnić II turę. Dla Kaczyńskiego ważniejsze jest przetrwanie partii niż zwycięstwo kogoś z opozycji. Partyjne interesy rozsadzą III RP.

1

@tbas Pierwszy gol dla Realu padnie przed meczem jeżeli wyznaczą Marcianiaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?