1

@Ilka zakochałem się w hiszpańskiej reprezentacji w 2008 roku, a jako, że za sukcesami tamtej Hiszpanii stali w większości gracze Barcelony to zainteresowanie Barceloną stało się naturalne. I tak poszło ;)

4

Dwumecz Barcelony z Gironą w sezonie 23/24: 8-4 dla Girony
Dwumecz Barcelony z Gironą w sezonie 24/25: 8-2 dla Barcelony

2

@GeneralXavi jak trzeba siedzieć z dupą w polu karnym to jest dobrym obrońcą. Wydawało się, że ze swoimi warunkami fizycznymi będzie idealnie pasował do gry w wysokiej obronie, ale po prostu inteligencją nie dojeżdża do Inigo czy Cubarsiego. Przerasta go ta koncepcja.

0

Tak długo jak Flick będzie w Barcelonie to dla Lewego będzie miejsce.

0

@FcPortoFan1999 tak samo z Kruczkiem. Mam wrażenie, że wszystko osiągnięte przeciw trenerom i prezesom. Niewiarygodne talenty takie jak Małysz i Stoch dały walidację działaniom Tajnera

3

Kubacki, Zniszczoł, śliskie typy. Na ostatnie lata kariery chcą mieć przytakiwacza jako trenera, który nic nie będzie od nich wymagał, a tylko będzie dobrym kolegą. Wydawało się, że Tajner to katastrofa, ale to co wyprawia Małysz to ultrakatastrofa. Emeryci sportowi będą rozsadzać polskie skoki dla własnych korzyści.

1

@tadzik447 Nie jest kibicem Realu Madryt więc nie będę uszlachetniony

0

Cierpienie uszlachetnia.

0

@FcPortoFan1999 mecz przyjaźni na otwarcie nowego stadionu w Katowicach. Kible powinny przetrwać w przeciwieństwie do Opola.

2

Rekord wraca do rodziny Prevców

3

Ale pięknie żona przyszła pogratulować Nikaido

0

LeBron x Doncić


4

Łysy żołnierz został wyznaczony i dowiózł wynik rządowym. Obrzydliwy klub.

0

Spokojnie wygrają ten mecz

4

@GTBTP debata Mentzen vs Trzaskowski przed I turą jest bezsensowna. Ale przynajmniej w mediach sztab Mentzena chce stworzyć atmosferę, że to Sławek, a nie Nawrocki jest prawdziwym konkurentem dla Rafała.

Najlepsza byłaby debata Nawrocki vs Mentzen. Ale Karol nigdy się na to nie zgodzi

2

Ostatni moment w którym kibice Cristiano byli naprawdę szczęśliwi


0

@FcPortoFan1999 Nowe KMŚ burzą to było do tej pory i to jest problem.

0

@FcPortoFan1999 robiłem już research na ten temat i wyszło bardzo podobnie. Przerw reprezentacyjnych jest tyle samo. W LM jest więcej spotkań ale w Hiszpanii nie ma dwumeczów w PK przez co wychodzi na zero. SPH 2 mecze tak jak było zawsze. W KMŚ (teraz puchar interkontynentalny) zmniejszyło się nawet dla Europy do 1 spotkania. Ligi wyglądają tak samo

0

Hahaha, co to za pogrzebowy jingiel puszcza FIS, gdzie jest Planica Slow Motion

0

@FcPortoFan1999 15 lat temu grano podobną liczbę spotkań, różnica jest w intensywności. Konieczne jest posiadanie szerokich kadr.

0

Ciekawe czy tego GOATa puszczą przez weekend


1

Dwumecz z Arsenalem powinni spędzić na trybunach

1

@BorzyKrzys Studia mogą być bezpłatne, ale jeżeli po ich ukończeniu absolwent ucieka od razu za granicę żeby płacić podatki w innym państwie, no to przez 5 lat państwo tylko traci na edukacji takiego człowieka. Szczególnie jeżeli chodzi o studia specjalistyczne jak medycyna, czy studia inżynierskie, gdzie np. utrzymanie laboratoriów jest drogie.

4

@Tasde Nigdy nie masz pewności że urzędnik uzna Ci za poprawny podpis, który naprawdę taki jest.

1

@agaFCB zarówno w IW jak i w Miami pokonywała rywalki, które są na wyższej półce niż bardzo słabe.

0

@FcPortoFan1999 4000 pkt do obrony. Ciężko.

0

@tbas To Ige coś blokuje mentalnie że w późnych etapach turniejów traci swoją grę

1

@agaFCB Iga ma już tak, że wchodzi w turnieju dobrze, pokonuje do 0 rywalki i w 4-5 meczu turnieju całkowicie ją odcina. Coś jest nie tak z głową.

3

Filipiny 2 piłki meczowd
Koniec.

Zarówno dla Alcaraza jak i Igi mączka wyznaczy czy ten rok jeszcze można uratować.

5

@Kondziubarca Nawrocki koncertowo przerżnie II turę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?