barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka zakochałem się w hiszpańskiej reprezentacji w 2008 roku, a jako, że za sukcesami tamtej Hiszpanii stali w większości gracze Barcelony to zainteresowanie Barceloną stało się naturalne. I tak poszło ;)
4
Dwumecz Barcelony z Gironą w sezonie 23/24: 8-4 dla Girony
Dwumecz Barcelony z Gironą w sezonie 24/25: 8-2 dla Barcelony
2
@GeneralXavi jak trzeba siedzieć z dupą w polu karnym to jest dobrym obrońcą. Wydawało się, że ze swoimi warunkami fizycznymi będzie idealnie pasował do gry w wysokiej obronie, ale po prostu inteligencją nie dojeżdża do Inigo czy Cubarsiego. Przerasta go ta koncepcja.
0
Tak długo jak Flick będzie w Barcelonie to dla Lewego będzie miejsce.
0
@FcPortoFan1999 tak samo z Kruczkiem. Mam wrażenie, że wszystko osiągnięte przeciw trenerom i prezesom. Niewiarygodne talenty takie jak Małysz i Stoch dały walidację działaniom Tajnera
3
Kubacki, Zniszczoł, śliskie typy. Na ostatnie lata kariery chcą mieć przytakiwacza jako trenera, który nic nie będzie od nich wymagał, a tylko będzie dobrym kolegą. Wydawało się, że Tajner to katastrofa, ale to co wyprawia Małysz to ultrakatastrofa. Emeryci sportowi będą rozsadzać polskie skoki dla własnych korzyści.
1
@tadzik447 Nie jest kibicem Realu Madryt więc nie będę uszlachetniony
0
Cierpienie uszlachetnia.
0
@FcPortoFan1999 mecz przyjaźni na otwarcie nowego stadionu w Katowicach. Kible powinny przetrwać w przeciwieństwie do Opola.
2
Rekord wraca do rodziny Prevców
3
Ale pięknie żona przyszła pogratulować Nikaido
0
LeBron x Doncić
4
Łysy żołnierz został wyznaczony i dowiózł wynik rządowym. Obrzydliwy klub.
0
Spokojnie wygrają ten mecz
4
@GTBTP debata Mentzen vs Trzaskowski przed I turą jest bezsensowna. Ale przynajmniej w mediach sztab Mentzena chce stworzyć atmosferę, że to Sławek, a nie Nawrocki jest prawdziwym konkurentem dla Rafała.
Najlepsza byłaby debata Nawrocki vs Mentzen. Ale Karol nigdy się na to nie zgodzi
2
Ostatni moment w którym kibice Cristiano byli naprawdę szczęśliwi
0
@FcPortoFan1999 Nowe KMŚ burzą to było do tej pory i to jest problem.
0
@FcPortoFan1999 robiłem już research na ten temat i wyszło bardzo podobnie. Przerw reprezentacyjnych jest tyle samo. W LM jest więcej spotkań ale w Hiszpanii nie ma dwumeczów w PK przez co wychodzi na zero. SPH 2 mecze tak jak było zawsze. W KMŚ (teraz puchar interkontynentalny) zmniejszyło się nawet dla Europy do 1 spotkania. Ligi wyglądają tak samo
0
Hahaha, co to za pogrzebowy jingiel puszcza FIS, gdzie jest Planica Slow Motion
0
@FcPortoFan1999 15 lat temu grano podobną liczbę spotkań, różnica jest w intensywności. Konieczne jest posiadanie szerokich kadr.
0
Ciekawe czy tego GOATa puszczą przez weekend
1
Dwumecz z Arsenalem powinni spędzić na trybunach
1
@BorzyKrzys Studia mogą być bezpłatne, ale jeżeli po ich ukończeniu absolwent ucieka od razu za granicę żeby płacić podatki w innym państwie, no to przez 5 lat państwo tylko traci na edukacji takiego człowieka. Szczególnie jeżeli chodzi o studia specjalistyczne jak medycyna, czy studia inżynierskie, gdzie np. utrzymanie laboratoriów jest drogie.
4
@Tasde Nigdy nie masz pewności że urzędnik uzna Ci za poprawny podpis, który naprawdę taki jest.
1
@agaFCB zarówno w IW jak i w Miami pokonywała rywalki, które są na wyższej półce niż bardzo słabe.
0
@FcPortoFan1999 4000 pkt do obrony. Ciężko.
0
@tbas To Ige coś blokuje mentalnie że w późnych etapach turniejów traci swoją grę
1
@agaFCB Iga ma już tak, że wchodzi w turnieju dobrze, pokonuje do 0 rywalki i w 4-5 meczu turnieju całkowicie ją odcina. Coś jest nie tak z głową.
3
Filipiny 2 piłki meczowd
Koniec.
Zarówno dla Alcaraza jak i Igi mączka wyznaczy czy ten rok jeszcze można uratować.
5
@Kondziubarca Nawrocki koncertowo przerżnie II turę