barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcafan2020 dla starych Piłsudczyków nie robi to wrażenia. Inkorporujemy Litwę siła.
0
@MesQueUnClub96 ale dzisiaj masz cheat day od urlopu od LR
1
- Dziadku, Polska gra dzisiaj z Litwą.
- Ale przeciwko komu?
3
Probierz, chłopie skończ i odejdź
0
Probierz? Chyba N00bierz, bo powinien zostać zwolniony w przerwie.
5
@MesQueUnClub96 a Ty wróciłeś na Ramblę, sigma.
16
Oglądanie Arsenalu jest jak oglądanie Netflixa. Zawsze czekasz na następny sezon. ~ Patrice Evra
1
@Tomason Checo przecież o wiele lepszy. Ostatnie lata niech tego nie zamazują
1
Ładnie Panama kopnęła w dupę USA. Symboliczne zwycięstwo
4
@michal26 Tak, propaganda w TVN jest subtelna i nie taka nachalna jak w TVP za PiS i teraz. Widziałem, że wczoraj paski w TVP Info już były podobne do tych co za Kurskiego. No i te czysto propagandowe programy jak te z Dorotą Wysocką. W TVN tego nie ma.
4
Propaganda w TVPO to jest jakaś masakra. TVN już prześcignięty o kilka długości.
0
Rafa Nadal jaka sigma w najnowszym poście na IG. Aura.
0
Komentarz usunięty
1
Mistrz i uczeń.
5
@Faro w kratke to gra Fati na treningach
3
@Encore Na własne życzenie. Ale tak to jest jak przekłada się ambicje jednego zawodnika nad całą reprezentację
0
Jak by co, to jest dogrywka w przypadku remisu w dwumeczu
0
Perisic w dużym 2025. Dopiero co zachwycał w Polsce na EURO. Ta Francja jest żenująca.
7
Mateusz Borek: Jestem abstynentem od dłuższego czasu.
1
@messi33 jeżeli nie liczymy meczów towarzyskich to nie. Bo to jest towarzyski turniej, nie mecz oficjalny
2
@Popitek12 dramat
33
Pamiętacie, że jeszcze kilka lat temu w piłce można było dokonywać tylko 3 zmian?
1
@Comentateiro ja będę spokojny dopiero na koniec sezonu. Gdzieś z tyłu głowy jest myśl, że to może się posypać w każdym momencie. Zły nie będę, bo ten sezon i tak już jest przełomowy w pozytywnym tego słowa znaczeniu
0
@Herato jeżeli zagrał chociaż minutę w fazie grupowej to ma medal. Chociaż nie wiem czy nie wystarczy tylko być zgłoszonym do rozgrywek, pogmatwane to
0
Maszyna Amorima ruszyła. Jeszcze wygrają LE i zagrają w LM zamiast City.
0
Wiecie, że za 3 dni gramy półfinał Pucharu Katalonii z Espanyolem? Chyba Barcelona B wyjdzie na ten mecz
1
@FcPortoFan1999 Raków znowu z mistrzem, rzygać się chce.
20
@norbi77 VAR nie mógł tego anulować, ale to, że ta ręka nie została zauważona od razu to skandal
4
Lewy, Raphinha, Yamal mogą być w gorszej formie, ale po prostu muszą być na boisku. Po pierwsze na ławce, oprócz jokera Ferrana (który wszedł za Olmo), nie ma alternatyw, ale przede wszystkim po drugie przez to, że mogą zrobić coś z niczego.
Końcówka to gole im. Realu Madryt, ale próby zostały wynagrodzone. Natomiast gole na 2-1 i 2-2 to czysta klasa Inigo, Lewego, czy Raphy, który idealnie wrzucił na głowę Ferrana. Kapitalni zawodnicy.
0
@FcPortoFan1999 20/21