3

@Kondziubarca Ciekawe kiedy Trump jeszcze weźmie się za Iran. Starsi bracia już przebierają nogami by zniszczyć Ajatollaha

0

@Przemek_ES Ahh, no to pozamiatane. Puszczą już z braku laku ten Arsenal

0

@Criss18Barca a Salah? Finished.

27

Real - Arsenal to praktycznie niespotykane rivalry w Lidze Mistrzów, jedyne ich mecze to sezon 05/06 i Henry ośmieszający Real w końcówce.

2

@Vamos_RM nie mogą, bo Canal+ im nie da tego meczu. Jedyny sensowny wybór to Lille - BVB

0

1-1 czy 2-1, ATM musi wygrać w rewanżu, grając na remis przy 1-1 ryzykowaliby karnymi, a tam na bank Oblak by się obsrał i Real by łatwo wygrał. Muszą wygrać, nie ma innej opcji.

4

Czy TVP może zmienić wybór meczu za tydzień? Puszczenie Arsenal-PSV byłoby niepoważne przy takim wyniku

1

ATM broniło 2-1, chociaż zrobiło wiele by stracić na 3-1. Zobaczymy co pokażą za tydzień. Prosimy o dogrywkę

2

Hańba dla futbolu

1

@ngif No 16-17 mimo tych kontrowersji to byli potężni. 22/23 to głównie cuda i prezenty od rywali

10

Gra Realu jest po prostu o-brzy-dli-wa. Najgorsze jest to że z dozą szczęścia doczołgają się do finału

2

Jego Ekscelencja Julian Alvarez.

0

@Firestone 2021 i 2023 temu zaprzeczają. W obu przypadkach rewanż na wyjeździe.

1

Już widzę ten choke Arsenalu w 1/4 z Realem

0

Ściągnij tego Galana natychmiast

1

Każdy mecz przy zamkniętym dachu. Chore.

4

@Criss18Barca Polskie skoki się skończyły.

2

@Destroyer_of_Worlds Czarnek czy Morawiecki zrobiliby lepszy wynik, ale w II turze by polegli, stąd pomysł z Nawrockim. Ale Nawrocki wygląda gorzej niż każdy się spodziewał i na ten moment też trudno wyobrazić sobie jego zwycięstwo w II turze.
Jest tylko jeden wybór na prawicy i jest nim Sławomir Mentzen.

18

@MesQueUnClub96 nauczyciela się spytaj, a nie robisz z forum zapytaj Onet

1

@Kondziubarca Dobra mina do złej gry

1

@MesQueUnClub96 młodszy brat

0

@SzczenaWojtula dla Alcaraza nie będzie lepszej okazji by wygrać wreszcie z Djokoviciem na twardej nawierzchni. Warunki w Indian Wells sprzyjają Hiszpanowi

5

Djoković - Alcaraz w potencjalnym ćwierćfinale Indian Wells.
@agaFCB @Encore @mekston @MesQueUnClub96

1

@fart za chwilę Środa Popielcowa, potem III WŚ, Wszystkich Świętych i koniec roku. Leci zbyt szybko ten czas

1

@MesQueUnClub96 What a time to be alive

1

@Cule2013 jeżeli zagramy w półfinale to też jest gwarancja

0

@SzczenaWojtula "Skoro będą mieli swój przemysł na Ukrainie to większa będzie szansa , że Rosja tak szybko nie zaatakuje Ukrainy bo byłby to pośredni atak na USA."
Ale właśnie wizja kondominium USA-Rosja nad Ukrainą, gdzie USA dostaną minerały, a Rosja kontrolę polityczną sprawi, że Rosja już nie będzie atakować Ukrainy, bo dostaną to co chcą.
Idąc dalej, obecność USA na UKR też nie zabezpiecza Polski, bo nie wiadomo czy już teraz Polska i obecność USA u nas nie jest przedmiotem negocjacji. Jeżeli dojdzie do ustępstw amerykańskich, co gorsza do wyjścia wojsk amerykańskich z Polski, to jasnym się stanie, że w najlepszym przypadku będziemy "ziemią niczyją", czyli państwem bez ambicji i zredukowanym wojskiem.

0

@TR3YWAY pozazdrościć przyjaciela

0

Uwielbiacie rozmawiać o sędziach.

1

Tak dla Neymara za grosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?