14

A widzę, że kradzież dzisiaj w VARszawie. Widmo sezonu bez pucharów to wyciągnięto pomocną dłoń.

2

@Dieselzor TVP1

0

Ehh, dramat. Pogoń zero tituli nie zatrzyma Legii

3

Rządowi w finale PK.

0

@Filipem Tzw. Toomuchmoney. Swoje w historii futbolu już zrobił

0

@mekston Aston Villa może być niewygodna w 1/4

1

Bruno zmarnuje sobie karierę w MU. Ciekawe jakie liczby by wykręcał w normalnym klubie

0

@mekston rewanż u siebie LFC ma w ew. 1/2

4

Jagiellonia, brawo!

1

@MesQueUnClub96 W tym pucharze jest najwięcej niespodzianek

4

@MesQueUnClub96 a jest przystojny?

6

@Cochise Faktem jest, że Trump realizuje tylko interes amerykański. Przydałoby się żeby Polska prawica zrozumiała, że ten interes w 100% nie pokrywa się z polskim

2

Jak dobrze, że "wzorcowy" sojusznik USA nie oberwie cłami nałożonymi na UE.

A nie, czekaj... Zbyt słabo polerowaliśmy.

0

4

Verstappen i Alonso "kibicuję", Ollie Bearman "nie przepadam". Piotrek Stog jak zawsze z RiGCZem


8

@BorzyKrzys duma Wielkopolski. Czyli Wielkiej Polski. A nie "Warszawy".

0

@HubertMlody nie liczą się

0

Liczymy na odważna decyzję Komitetu Dyscyplinarnego RFEF i sankcje sportowe dla Realu Madryt, włącznie z ujemnymi punktami.

3

@BezglutenowyPedri De Jong nie nadaje się do gry pod presją, kiedy drużyna kontroluje środek pola to jeszcze jakoś ujdzie, ale kiedy ATM mocnej zaatakował to właśnie wychodzą jego mankamenty. Z Casado na boisku może nie wypuscilibyśmy tego prowadzenia. Blondas musi odejść albo znacząco zmniejszyć zarobki

2

@Bykunn to fakt, dla głośnych i cichych zwolenników obecnej władzy jedynym wyborem jest Trzaskowski, Hołownia jest skompromitowany, Biejat xD, a Zandberg i reszta to już plankton. Stąd takie poparcie dla Trzaskowskiego, które jest większe niż poparcie dla KO

2

Sakiewicz: "Republika jest już bardzo rozpoznawalną stacją wśród trzonu republikańskiego w Stanach Zjednoczonych. Była partnerem CPAC, czyli największej konferencji konserwatywnej na świecie i najbardziej wpływowej organizacji wśród obecnie rządzącej ekipy."

Dla mnie tutaj bracia Karnowscy mogą mieć rację, że za Republiką rzeczywiście może stać próba zbudowania nowej partii, być może na zgliszczach PiS. Sakiewicz pewnie chce dostać błogosławieństwo i wsparcie ze strony Republikanów w USA, co oczywiście mocno śmierdzi wstrętnym serwilizmem. Stąd takie zaangażowanie Sakiewicza i spółki w interesy w USA, ostatnie towarzyszenie Dudzie przy spotkaniu z Trumpem itd.
Zresztą, wydaje mi się, że władze Republiki niezbyt szanują PADa (pewnie za zbyt miękkie decyzje wobec tzw. "reżimu" Tuska) i w sumie mieli wywalone na to, że kompromitują głowę państwa, pokazując jak czeka ponad godzinę na Trumpa w jakimś przedpokoju. Najważniejsze, że jednocześnie reklamę mógł sobie wtedy zrobić Sakiewicz i Rachoń.
Wracając jeszcze do tego możliwego planu stworzenia partii "Republika", to po porażce Nawrockiego i perspektywie braku pieniędzy z subwencji przez następne lata mogą pojawić się ruchy odśrodkowe w PiS i wtedy na białym koniu wjedzie Sakiewicz, który może być wspomagany finansowo przez Amerykanów. Kasę już Sakiewcz ma sporą, a władza też kusi...

1

@Encore walka o utrzymanie, ale raczej będzie stabilne 16. miejsce MU. Still do pucharów mogą wejść przez FA Cup albo LE

1

Ajajaj myślałem, że dzisiaj kolejny hatewatch rządowych JE Darka Szpakowskiego, a tu Iwański i Kaziu "Hehe" Węgrzyn

2

@Kamiloza91 przy wylosowaniu PSG natłok intensywności mógłby być zabójczy i gdzieś byśmy wylecieli, ale Benfica to jednak z całym szacunkiem, liga niżej. Potem też mamy ewentualnie BVB/Lille. Także przetrwać przerwę reprezentacyjną bez kontuzji i rewanż będzie można zagrać na pełnej.

0

@RoberDzik Mam wrażenie, że na wyjazdach gramy bardziej stabilnie (Benfica wyjątek...). Największe zawody w tym sezonie to mecze u siebie

0

@F3DO wygrać albo remis i po karnych. Wyjazdowe gole się nie liczą

5

@Andi18 Nawet jakby, nie daj Boże, nic do gabloty w tym sezonie już nie wpadło to Flick musi dostać duży kredyt zaufania i przede wszystkim transfery zgodne z jego wizją. Słuszna uwaga, że ta kadra ogólnie jest za wąska by walczyć na 3 frontach. Jeżeli się uda to tylko z powodu cudu przy przygotowaniu fizycznym drużyny

2

@karci0 Lewy mówił ostatnio, że te 9 minut to jest sporo właśnie. Przy tak zmęczonym organizmie na koniec meczu (a Pedri bardzo haruje) każda dodatkowa minuta to razy kilka względem początku meczu

9

@Sulimo Benfica w obronie jest śmieszna, bramkarz co najwyżej średni. Myślę, że nawet jak będą problemy to strzelimy tę jedną więcej

1

@Coutinho007 Lepiej nawet oddać wynik, ale mieć go zdrowego w najważniejszych meczach niż teraz go zajeżdżać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?