barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drużyny, które pokonały Real Madryt w finale pucharu (1 spotkanie) w regulaminowym czasie gry w XXI wieku:
- Deportivo La Coruna: 01/02 Puchar Króla
- FC Barcelona (x2): 22/23; 24/25 Superpuchar Hiszpanii
Koniec listy.
0
@FcPortoFan1999 ale lubię Cracovię więc niesyety
0
@FcPortoFan1999 Nie chce tylko dla Legii i Rakowa, reszta niech walczy jak najlepiej
0
@FcPortoFan1999 Dla Dumy Krakowa
2
No proszę, João Moutinho jeszcze nie skończył kariery i gra w Jagiellonii
0
@FcPortoFan1999 jeszcze jeden!
0
@norbi77 błędne tłumaczenie do filmu
6
@kuz rozkaz od szefa. Florentino Pereza.
1
@kamiVeB i to pokazuje nasze miejsce, a nie pustosłowie o "przyjaźni". Przyjaźń w polityce nie równa się wspólnym interesom
1
@Popitek12 onkel jest goatem
7
Jutro w 12. minucie meczu rządowych z Gironą kibice na Bernabeu (które nie spełnia norm środowiskowych dot. hałasu) będą śpiewać o "korupcji w Federacji". Są zachęcani do tego przez klub.
3
Jutro Girona jakiś ofensywny remis i będzie gites
10
@CurryTheGoat30 Im przeszkadza, że ktoś przestrzega przepisów gry w piłkę, więc wiesz. Przyzwyczajeni do kradzieży i naginania prawa
0
Voices in the air
0
@rk Nie byłoby, a jak ktoś myśli, że byłoby to po prostu błędnie myśli, że dla USA ma to jakieś znaczenie. Jak Stanom zależy na danym państwie pod względem interesów to nawet diabeł może tam rządzić.
1
@tbas Duda i Polska została upokorzona. Ale w Republice radość bo interesy się nieźle kręcą za oceanem.
0
@wyrek To prawda. Na własne życzenie
0
Duda dostał wezwanie na dywanik do Trumpa, usłyszał krótki, ale pewnie treściwy przekaz i tyle. Poznaliśmy naszej miejsce w szeregu.
1
@gumaz wielka rozmowa Andrzeja
0
W Radomiu zerżnęli pomysł z Betisu. Ale wykonanie o wiele gorsze
0
@Comentateiro Nie musimy. Myślałem, że słysząc to co mówi Trump, zrozumiesz, że świat w którym USA wiedzie prymat się skończył, a za tym skończył się świat do którego wchodziliśmy w latach 90.
0
@Comentateiro Nasze interesy są wspólne z Ukrainą, Bałtami, Finlandia, Szwecja czy Rumunia. Ale z Niemcami (szczególnie) czy Francją już nie. Mam na myśli interesy bezpieczeństwa, które obecnie są najważniejsze. Fajnie, że skorzystaliśmy przez ostatnie 20 lat z finansowych dobrodziejstw Unii, rozwinęliśmy się, ale bezpieczeństwa nam to nie kupi. Może inaczej: kupiłoby gdyby kolejne rządy III RP uważałaby, że mimo zapewnień sojuszniczych, nadal musimy budować własne zdolności. Wracając, Hiszpania czy Portugalia nie wyłoży 5% PKB na zbrojenia, bo to nie jest w ich interesie.
@Pressinho Jesteśmy w takim miejscu przez nieudolność elit III RP, które abdykowały z budowania silnego państwa ponieważ uwierzyły, że historia się zakończyła. Za bezpieczeństwo miało odpowiadać NATO (USA), a makroekonomię miał ogarnąć system unijny. Tego świata już nie ma i obecnie pozornie to wygląda tak, że musimy lizać dupę albo Moskwie, Berlinowi czy Waszyngtonowi. Tylko wtedy przyznajmy szczerze, że Polska to państwo sezonowe, które istnieje tylko z dobrej woli obcych mocarstw.
8
Amerykański zajob który teraz leci w Republice to jakaś katastrofa. To się niczym nie różni od lizodupstwa względem Brukseli. Jedno i drugie nie obsługuje polskich interesów, ponieważ UE jako całość i USA mają inne interesy, a to wynika wprost z geografii. Znikąd ratunku w III RP.
3
@MesQueUnClub96 nie to co madrycki sedes, który i tak będzie rozebrany przez nadmierny hałas
0
Piękna murawa na Śląskim pod jedną z bramek. Efekty sylwestra telewizji rządowej.
2
@Encore po godzinach piłkarz Evertonu
0
@Popitek12 w 1 turze Trzaskowski, w 2 turze Mentzen
2
Najnowszy sondaż w Niemczech: CDU/CSU + SPD z 335 mandatami (316 wymagana większość). FDP poza Bundestagiem.
W Wielkiej Brytanii partia Farage'a wychodzi na prowadzenie w sondażach - 26%, Labour 25%, Konserwatyści 22%
7
@kamiVeB Dlatego prędzej zagłosuję na Zandberga niż na Trzaskowskiego czy Hołownię. Socjalista, ale widać, że rozumie na czym polega wielka strategia Rzeczpospolitej. A to jest najważniejsze.
0
Jutro Ruch - Wisła. Szkoda, że obie drużyny nie mogą przegrać.
Ciekawe też jaki mecz C+ uzna za pierwszego wyboru w środę 5.03. Będzie LFC - PSG, Bayern - Bayer i Barcelona. IMO powinni LFC - PSG i wtedy Barcelona w TVP, ale wątpię. Nie mniej jednak wreszcie jakiś dobry mecz będzie w telewizji rządowej. 12 marca na pewno będzie Arsenal - PSV