barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz wielka rozmowa Andrzeja
0
W Radomiu zerżnęli pomysł z Betisu. Ale wykonanie o wiele gorsze
0
@Comentateiro Nie musimy. Myślałem, że słysząc to co mówi Trump, zrozumiesz, że świat w którym USA wiedzie prymat się skończył, a za tym skończył się świat do którego wchodziliśmy w latach 90.
0
@Comentateiro Nasze interesy są wspólne z Ukrainą, Bałtami, Finlandia, Szwecja czy Rumunia. Ale z Niemcami (szczególnie) czy Francją już nie. Mam na myśli interesy bezpieczeństwa, które obecnie są najważniejsze. Fajnie, że skorzystaliśmy przez ostatnie 20 lat z finansowych dobrodziejstw Unii, rozwinęliśmy się, ale bezpieczeństwa nam to nie kupi. Może inaczej: kupiłoby gdyby kolejne rządy III RP uważałaby, że mimo zapewnień sojuszniczych, nadal musimy budować własne zdolności. Wracając, Hiszpania czy Portugalia nie wyłoży 5% PKB na zbrojenia, bo to nie jest w ich interesie.
@Pressinho Jesteśmy w takim miejscu przez nieudolność elit III RP, które abdykowały z budowania silnego państwa ponieważ uwierzyły, że historia się zakończyła. Za bezpieczeństwo miało odpowiadać NATO (USA), a makroekonomię miał ogarnąć system unijny. Tego świata już nie ma i obecnie pozornie to wygląda tak, że musimy lizać dupę albo Moskwie, Berlinowi czy Waszyngtonowi. Tylko wtedy przyznajmy szczerze, że Polska to państwo sezonowe, które istnieje tylko z dobrej woli obcych mocarstw.
8
Amerykański zajob który teraz leci w Republice to jakaś katastrofa. To się niczym nie różni od lizodupstwa względem Brukseli. Jedno i drugie nie obsługuje polskich interesów, ponieważ UE jako całość i USA mają inne interesy, a to wynika wprost z geografii. Znikąd ratunku w III RP.
3
@MesQueUnClub96 nie to co madrycki sedes, który i tak będzie rozebrany przez nadmierny hałas
0
Piękna murawa na Śląskim pod jedną z bramek. Efekty sylwestra telewizji rządowej.
2
@Encore po godzinach piłkarz Evertonu
0
@Popitek12 w 1 turze Trzaskowski, w 2 turze Mentzen
2
Najnowszy sondaż w Niemczech: CDU/CSU + SPD z 335 mandatami (316 wymagana większość). FDP poza Bundestagiem.
W Wielkiej Brytanii partia Farage'a wychodzi na prowadzenie w sondażach - 26%, Labour 25%, Konserwatyści 22%
7
@kamiVeB Dlatego prędzej zagłosuję na Zandberga niż na Trzaskowskiego czy Hołownię. Socjalista, ale widać, że rozumie na czym polega wielka strategia Rzeczpospolitej. A to jest najważniejsze.
0
Jutro Ruch - Wisła. Szkoda, że obie drużyny nie mogą przegrać.
Ciekawe też jaki mecz C+ uzna za pierwszego wyboru w środę 5.03. Będzie LFC - PSG, Bayern - Bayer i Barcelona. IMO powinni LFC - PSG i wtedy Barcelona w TVP, ale wątpię. Nie mniej jednak wreszcie jakiś dobry mecz będzie w telewizji rządowej. 12 marca na pewno będzie Arsenal - PSV
5
@Who_you_mam Wejście miał niezłe, potem ta idiotyczna (ze strony sędziów) czerwona kartka i wszystko się posypało
0
@FcPortoFan1999 jeżeli Carlitos by był w finale to kto wie.
3
Na najbliższym Roland-Garros zostanie oddany wielki hołd Rafaelowi Nadalowi ~ prezes Francuskiego Związku Tenisowego
0
@Popitek12 lepsi piją Pepsi czy jak to leciało
0
@FcPortoFan1999 A Piast Gliwice zawsze będzie remisował :rzyg:
4
@partymaker Dodiev to jednak półka wyżej z trollingiem
34
@okiemtypera_lucaxx95 lepiej pilnuj żeby pociąg się nie wykoleił
0
@MesQueUnClub96 Arsenal zamiast PSV i tak
1
@Toretto biedny Realik, męczennicy, zawsze pokrzywdzeni
0
Zwycięzca dwumeczu Legia - Chelsea/Kopenhaga zagra w finale.
1
@Kondziubarca Czyli CIA już się grzeje?
2
Jest dobrze, na papierze mamy cakewalk do półfinału, szkoda tylko, że rewanże oprócz 1/8 mamy wylosowane na wyjezdzie. Z drugiej strony Montjuic też nie jest jakimś dużym atutem. Omijamy do ewentualnego finału PSG, Liverpool, Aston Ville w 1/4, Atletico i Real. To jest naprawdę świetna wiadomość.
Atletico za to ma koszmarny terminarz, z nami w PK dwumecz, z Realem w LM - ale w obu przypadkach rewanże grają u siebie.
6
@Borneo Fajnie będzie jak wreszcie powstanie.
0
Wczoraj też w KS spuszczanie się nad Realem, standardowa śpiewka, że formę przygotowują dopiero na wiosnę itp. Jak pokonają Leverkusen lub Atletico to pogadamy
0
@BorzyKrzys ~ Matteo Boretto
4
@MesQueUnClub96 Witaj, Łukaszu Boku La Rambli
1
@gaucho104 ja nie widziałem kilku, inne obowiązki albo po prostu jakieś wyjazdy w weekend. Najczęściej omijałem mecze, które kończyły się goleadami (7 z Valladolid i 7 z Valencia nie widziałem ;p)
5
Ciekawe że trenerów można zmieniać, ale trenera od psychiki już nie można? Daria out