1

@gumaz wielka rozmowa Andrzeja

0

W Radomiu zerżnęli pomysł z Betisu. Ale wykonanie o wiele gorsze


0

@Comentateiro Nie musimy. Myślałem, że słysząc to co mówi Trump, zrozumiesz, że świat w którym USA wiedzie prymat się skończył, a za tym skończył się świat do którego wchodziliśmy w latach 90.

0

@Comentateiro Nasze interesy są wspólne z Ukrainą, Bałtami, Finlandia, Szwecja czy Rumunia. Ale z Niemcami (szczególnie) czy Francją już nie. Mam na myśli interesy bezpieczeństwa, które obecnie są najważniejsze. Fajnie, że skorzystaliśmy przez ostatnie 20 lat z finansowych dobrodziejstw Unii, rozwinęliśmy się, ale bezpieczeństwa nam to nie kupi. Może inaczej: kupiłoby gdyby kolejne rządy III RP uważałaby, że mimo zapewnień sojuszniczych, nadal musimy budować własne zdolności. Wracając, Hiszpania czy Portugalia nie wyłoży 5% PKB na zbrojenia, bo to nie jest w ich interesie.
@Pressinho Jesteśmy w takim miejscu przez nieudolność elit III RP, które abdykowały z budowania silnego państwa ponieważ uwierzyły, że historia się zakończyła. Za bezpieczeństwo miało odpowiadać NATO (USA), a makroekonomię miał ogarnąć system unijny. Tego świata już nie ma i obecnie pozornie to wygląda tak, że musimy lizać dupę albo Moskwie, Berlinowi czy Waszyngtonowi. Tylko wtedy przyznajmy szczerze, że Polska to państwo sezonowe, które istnieje tylko z dobrej woli obcych mocarstw.

8

Amerykański zajob który teraz leci w Republice to jakaś katastrofa. To się niczym nie różni od lizodupstwa względem Brukseli. Jedno i drugie nie obsługuje polskich interesów, ponieważ UE jako całość i USA mają inne interesy, a to wynika wprost z geografii. Znikąd ratunku w III RP.

3

@MesQueUnClub96 nie to co madrycki sedes, który i tak będzie rozebrany przez nadmierny hałas

0

Piękna murawa na Śląskim pod jedną z bramek. Efekty sylwestra telewizji rządowej.

2

@Encore po godzinach piłkarz Evertonu

0

@Popitek12 w 1 turze Trzaskowski, w 2 turze Mentzen

2

Najnowszy sondaż w Niemczech: CDU/CSU + SPD z 335 mandatami (316 wymagana większość). FDP poza Bundestagiem.
W Wielkiej Brytanii partia Farage'a wychodzi na prowadzenie w sondażach - 26%, Labour 25%, Konserwatyści 22%

7

@kamiVeB Dlatego prędzej zagłosuję na Zandberga niż na Trzaskowskiego czy Hołownię. Socjalista, ale widać, że rozumie na czym polega wielka strategia Rzeczpospolitej. A to jest najważniejsze.

0

Jutro Ruch - Wisła. Szkoda, że obie drużyny nie mogą przegrać.

Ciekawe też jaki mecz C+ uzna za pierwszego wyboru w środę 5.03. Będzie LFC - PSG, Bayern - Bayer i Barcelona. IMO powinni LFC - PSG i wtedy Barcelona w TVP, ale wątpię. Nie mniej jednak wreszcie jakiś dobry mecz będzie w telewizji rządowej. 12 marca na pewno będzie Arsenal - PSV

5

@Who_you_mam Wejście miał niezłe, potem ta idiotyczna (ze strony sędziów) czerwona kartka i wszystko się posypało

0

@FcPortoFan1999 jeżeli Carlitos by był w finale to kto wie.

3

Na najbliższym Roland-Garros zostanie oddany wielki hołd Rafaelowi Nadalowi ~ prezes Francuskiego Związku Tenisowego


0

@Popitek12 lepsi piją Pepsi czy jak to leciało

0

@FcPortoFan1999 A Piast Gliwice zawsze będzie remisował :rzyg:

4

@partymaker Dodiev to jednak półka wyżej z trollingiem

34

@okiemtypera_lucaxx95 lepiej pilnuj żeby pociąg się nie wykoleił

0

@MesQueUnClub96 Arsenal zamiast PSV i tak

1

@Toretto biedny Realik, męczennicy, zawsze pokrzywdzeni

0

Zwycięzca dwumeczu Legia - Chelsea/Kopenhaga zagra w finale.

1

@Kondziubarca Czyli CIA już się grzeje?

2

Jest dobrze, na papierze mamy cakewalk do półfinału, szkoda tylko, że rewanże oprócz 1/8 mamy wylosowane na wyjezdzie. Z drugiej strony Montjuic też nie jest jakimś dużym atutem. Omijamy do ewentualnego finału PSG, Liverpool, Aston Ville w 1/4, Atletico i Real. To jest naprawdę świetna wiadomość.

Atletico za to ma koszmarny terminarz, z nami w PK dwumecz, z Realem w LM - ale w obu przypadkach rewanże grają u siebie.

6

@Borneo Fajnie będzie jak wreszcie powstanie.

0

Wczoraj też w KS spuszczanie się nad Realem, standardowa śpiewka, że formę przygotowują dopiero na wiosnę itp. Jak pokonają Leverkusen lub Atletico to pogadamy

0

@BorzyKrzys ~ Matteo Boretto

4

@MesQueUnClub96 Witaj, Łukaszu Boku La Rambli

1

@gaucho104 ja nie widziałem kilku, inne obowiązki albo po prostu jakieś wyjazdy w weekend. Najczęściej omijałem mecze, które kończyły się goleadami (7 z Valladolid i 7 z Valencia nie widziałem ;p)

5

Ciekawe że trenerów można zmieniać, ale trenera od psychiki już nie można? Daria out

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?