1

@MesQueUnClub96 w przeciwieństwie do Polski Japonia i Korea Płd. mają silne armię i są o "jedną śrubkę" od posiadania broni jądrowej. Tajwan jest w najgorszej pozycji, ale tutaj USA mogą walczyć za te wyspę. Za Ukrainę nie będą.

8

Amerykanie zapomnieli, że to już nie jest 1945 i w naszej części świata może być państwo, które jest podmiotowe i chce decydować o sobie nie ponad głowami innych.
Lekcja dla Polski. Obawiam się jednak, że "przyjaźń" będzie dla naszych polityków ważniejsza niż interesy.

0

@VegetaPolska kiedyś tak było na pewno, ale teraz już nie ma;)

0

@VegetaPolska Nie przychodzi, przecież jak blokujesz osobę to jest informacja, że osoba nie dostanie powiadomiona o tym. Jak ktoś jest zablokowany to nie widzi statusu aktywności drugiej osoby oraz wiadomości są zawsze na "wysłanym", ale nie "dostarczonym"

11

@D10SLEO gdyby tylko Owsiak dostał takiego maila...

1

@Arden tak będzie grubo, że większość treści będzie "redacted"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 No wiesz, ale oni tam ciągle się cope'ują w PL2050, że będzie powtórka z 2023 ;)

2

@Barceloniarz987 18/19. 17/18 to taki surowy Valverdyzm po odejściu Neymara. Wyniki się zgadzały, ale meczów spektakularnych było jak na lekarstwo. W 18/19 było tego więcej.

5

@Borneo Akurat tutaj kto wygra wybory ma drugorzędne znaczenie. Chodzi o przyszłość polityczną Hołowni. Jeżeli jako Marszałek Sejmu dostanie nędzne kilka % i przegra z Mentzenem to projekt PL2050 będzie można zamknąć.

20

Hot take na 2025: Hołownia skończy jak Gowin. Po słabym wyniku wyborach prezydenckich jego partia się rozleci, rozłamowcy na czele z Pełczyńską-Nałęcz wejdą do Koalicji Obywatelskiej, oczywiście z gwarancją miejsc biorących na listach przy następnych wyborach oraz utrzymaniem miejsc w rządzie. Przy Szymku zostanie część lojalnych posłów, ale będzie ich zbyt mało by Hołownia mógł doprowadzić do utraty większości w Sejmie przez obecny rząd (czyli jak Gowin w 2021). Dodatkowo, PSL wyjdzie z koalicji Trzeciej Drogi.

4

@KamQiX Ukraińcy po prostu nie są frajerami. Duda z jego serwilistycznym podejściem podpisałby wszystko co by mu Trump dał, bez żadnych negocjacji.

0

@MesQueUnClub96 a jakie Ty masz?

2

UEFA Madryt. Każdy o tym wie

0

@Prorokk u @jowita tłusty czwartek jest przez cały rok

0

Jak sobota to do Lidla
Biedra odpowiedziała weekendem promocji już od piątku.
Carrefour przebił ich i weekend promocji zaczyna się już w czwartek.

2

Oby wrócił, świetna opcja. Ornstein to jest TOPka, więc pewne źródło

0

@D10SLEO wrzucone w tłumacza i oto efekty

2

@Eklerek Są już podobno pierwsi hospitalizowani w Polsce. Najważniejsze to nie przekroczyć limitu 1 kartonu na osobę.

2

@Lola120 mnie odstresowuje obserwacja przyrody, zwierząt.

1

Shrek 5? Utter woke nonsense.

0

Komu przeszkadzają pączki za 9 gr? Agentom wpływu? Elitom? Zagranicy, która zazdrości Polakom?

0

@clyde proszę o przepis na priv :)

1

@qbsonFCBarca I jak tu nie kochać tego narodu.

0

@escarabajo no to jest chore tyle stać IMO. Trzeba zachować jakiś balans. Zapewniam Cię, że to nie jest jedyna cukiernia w takim mieście jak Warszawa gdzie są dobre pączki

0

@wojopancer Yamal pewnie się wyrobi, ale Fati np. miał ten naturalny dryg do strzelania bramek, którego nie ma Lamine

0

@July_6_BcN skład lata po sieci, taki straszny on nie jest, tzn. to nie jest cała tablica Mendelejewa. Poza tym w wielkich sieciach mogą sobie zaniżac cenę. W lokalnej cukierni przy takim składzie na pewno taki pączek byłby droższy

0

@July_6_BcN zależy jaki, jak z południa to ok.

3

@Dieselzor kupiłem 2 palety i będę mroził. W wakacje wjadą aż miło.

6

@July_6_BcN Najgorsi to Ci co są za Legią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?