barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 w przeciwieństwie do Polski Japonia i Korea Płd. mają silne armię i są o "jedną śrubkę" od posiadania broni jądrowej. Tajwan jest w najgorszej pozycji, ale tutaj USA mogą walczyć za te wyspę. Za Ukrainę nie będą.
8
Amerykanie zapomnieli, że to już nie jest 1945 i w naszej części świata może być państwo, które jest podmiotowe i chce decydować o sobie nie ponad głowami innych.
Lekcja dla Polski. Obawiam się jednak, że "przyjaźń" będzie dla naszych polityków ważniejsza niż interesy.
0
@VegetaPolska kiedyś tak było na pewno, ale teraz już nie ma;)
0
@VegetaPolska Nie przychodzi, przecież jak blokujesz osobę to jest informacja, że osoba nie dostanie powiadomiona o tym. Jak ktoś jest zablokowany to nie widzi statusu aktywności drugiej osoby oraz wiadomości są zawsze na "wysłanym", ale nie "dostarczonym"
11
@D10SLEO gdyby tylko Owsiak dostał takiego maila...
1
@Arden tak będzie grubo, że większość treści będzie "redacted"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 No wiesz, ale oni tam ciągle się cope'ują w PL2050, że będzie powtórka z 2023 ;)
2
@Barceloniarz987 18/19. 17/18 to taki surowy Valverdyzm po odejściu Neymara. Wyniki się zgadzały, ale meczów spektakularnych było jak na lekarstwo. W 18/19 było tego więcej.
5
@Borneo Akurat tutaj kto wygra wybory ma drugorzędne znaczenie. Chodzi o przyszłość polityczną Hołowni. Jeżeli jako Marszałek Sejmu dostanie nędzne kilka % i przegra z Mentzenem to projekt PL2050 będzie można zamknąć.
20
Hot take na 2025: Hołownia skończy jak Gowin. Po słabym wyniku wyborach prezydenckich jego partia się rozleci, rozłamowcy na czele z Pełczyńską-Nałęcz wejdą do Koalicji Obywatelskiej, oczywiście z gwarancją miejsc biorących na listach przy następnych wyborach oraz utrzymaniem miejsc w rządzie. Przy Szymku zostanie część lojalnych posłów, ale będzie ich zbyt mało by Hołownia mógł doprowadzić do utraty większości w Sejmie przez obecny rząd (czyli jak Gowin w 2021). Dodatkowo, PSL wyjdzie z koalicji Trzeciej Drogi.
4
@KamQiX Ukraińcy po prostu nie są frajerami. Duda z jego serwilistycznym podejściem podpisałby wszystko co by mu Trump dał, bez żadnych negocjacji.
0
@MesQueUnClub96 a jakie Ty masz?
2
UEFA Madryt. Każdy o tym wie
0
@Prorokk u @jowita tłusty czwartek jest przez cały rok
0
Jak sobota to do Lidla
Biedra odpowiedziała weekendem promocji już od piątku.
Carrefour przebił ich i weekend promocji zaczyna się już w czwartek.
2
Oby wrócił, świetna opcja. Ornstein to jest TOPka, więc pewne źródło
0
@D10SLEO wrzucone w tłumacza i oto efekty
2
@Eklerek Są już podobno pierwsi hospitalizowani w Polsce. Najważniejsze to nie przekroczyć limitu 1 kartonu na osobę.
2
@Lola120 mnie odstresowuje obserwacja przyrody, zwierząt.
1
Shrek 5? Utter woke nonsense.
0
Komu przeszkadzają pączki za 9 gr? Agentom wpływu? Elitom? Zagranicy, która zazdrości Polakom?
0
@clyde proszę o przepis na priv :)
1
@qbsonFCBarca I jak tu nie kochać tego narodu.
0
@escarabajo no to jest chore tyle stać IMO. Trzeba zachować jakiś balans. Zapewniam Cię, że to nie jest jedyna cukiernia w takim mieście jak Warszawa gdzie są dobre pączki
0
@wojopancer Yamal pewnie się wyrobi, ale Fati np. miał ten naturalny dryg do strzelania bramek, którego nie ma Lamine
0
@July_6_BcN skład lata po sieci, taki straszny on nie jest, tzn. to nie jest cała tablica Mendelejewa. Poza tym w wielkich sieciach mogą sobie zaniżac cenę. W lokalnej cukierni przy takim składzie na pewno taki pączek byłby droższy
0
@July_6_BcN zależy jaki, jak z południa to ok.
3
@Dieselzor kupiłem 2 palety i będę mroził. W wakacje wjadą aż miło.
6
@July_6_BcN Najgorsi to Ci co są za Legią