0

Sakiewicz zapytał Morawieckiego o słowa Trumpa, że Zełenski jest winny wybuchu wojny to Mateusz zaczął gadać jak to Europa robiła deale z Rosją itp. Totalne ominięcie tematu.

0

@tbas PiSowcy zaczną pieprzyć, że przecież kto to widział, żeby USA musiało bronić obce państwa itd.

8

Izrael piłki nożnej za chwilę wychodzi na boisko.

0

@pero1983 Jeżeli pisano to błędnie, ponieważ 1:1 jest obliczane co okienko

0

Czyli tak jak mówiłem: 1:1 nie jest czymś stałym i jest obliczane co okienko transferowe. Latem 2022 byliśmy w 1:1 dlatego przyszedł Lewandowski, Kounde czy Raphinha. Teraz jesteśmy w 1:1 dlatego przedłużono umowy z młodymi żeby mieć pewność je zarejestrować. Ale latem możemy wrócić do 1:4

0

Witam i patosonda. Mam nadzieję, że syn tego nie ogląda.


0

@jacobFCB tak, chodzi tylko o dolosowanie ekip będących w TOP8

32

To są efekty szczucia Realu Madryt.


4

@Marian_Pazdzioch Zniesienie sankcji jest nieuniknione tak czy siak. Zresztą przy wsparciu Chin one wiele nie dały, a na pewno nie tyle ile się spodziewano. Mimo sankcji, Rosja do prowadzenia wojen ma wszystko co potrzeba - zindoktrynowany naród, rozpędzoną gospodarkę wojenną, surowce, żywność, pomoc ze strony KRLD czy Chin

0

@jeonek Za Bidena Zełeńsky mógł mieć specjalną ochronę, a teraz nie wiadomo jak jest. Rosja specjalnie przez ostatnie miesiące nie grała kartą konieczności wyborów, to Trump głównie podnosi ten temat (co sam przyznał, że wybory to jego propozycja, a nie Rosji), bo wymiana władzy na Ukrainie na przychylną obecnej władzy USA oznacza definitywne zakończenie walk.

1

@michal26 Zełeński dawał sygnały, że utrata terenów może być przedmiotem negocjacji. Ale takich negocjacji w których Ukraina bierze udział, no i dobrze tutaj gra Zełeński, bo nie może być frajerem. W końcu też Ukraina okopała się w części obwodu kurskiego i nie wiem jak Rosja chce tą sprawę załatwić. Najlepiej to wymiana ziemia za ziemię, ale Putin podobno nie chce o tym słyszeć. No to powodzenia w odzyskiwaniu tej ziemi.

Ukraina mogłaby trwać w wojnie jeżeli obniżyliby wiek poboru do 18 r. życia, na co naciskali nie tak dawno anglosasi. Jest to oczywiście bardzo ryzykowna decyzja, także długofalowo w kontekście przetrwania narodu. Własny przemysł dronowy i rakietowy mają, co jest bardzo istotne do kontynuowania walki. Jeżeli Rosja z USA się dogadają, to najpewniej Zełeński i jego stronnictwo zostanie odsunięte od władzy, a jako powód wskaże się niskie poparcie społeczne i "wolę" narodu ukraińskiego. (Trump dzisiaj zarzucił fake'a, że Zełeński ma tylko 4% poparcia w społeczeństwie). Ostatnie czego potrzeba to powstanie dwuwładzy na Ukrainie

22

Real Madryt przecież "nie rozmawia o sędziach". Chyba, że zdobywa 2 pkt w 3 meczach, wtedy winni są tylko i wyłącznie arbitrzy.

6

@michal26 Mnie interesuje interes Polski, a ten jest taki, że lepszy Zełeński niż potencjalnie "neutralny" (nie daj Boże proruski) prezydent. Sam Miller też powiedział, że Poroszenko może być skrycie banderowcem, więc dla Polski lepiej, że został odsunięty. Obawiam się, że stawka wyborów będzie zbyt duża by były one w 100% uczciwe, narodem zmęczonym wojną będzie można łatwo manipulować. Jeżeli jakimś cudem wygrałaby opcja z którą rozmawiał Bartosiak ostatnio w Kijowie, a więc patriotów ukraińskich, którzy jednak rozumieją wielką strategię Ukrainy to byłoby dobrze dla Polski. Ale wątpię, że tak będzie.

4

Coraz mocniej jest podnoszona kwestia przeprowadzenia wyborów na Ukrainie. Za chwilę Trump zacznie delegitymizować obecne władze Ukrainy, tym bardziej jak opór Ukrainy co do zakończenia wojny będzie trwał. Zobaczymy, czy CIA wejdzie do gry.
Ewentualne dojście do władzy na Ukrainie tzw. "neutralnych", którzy podpiszą wszystko jak leci, jest niebezpieczne dla Polski.


2

@jacobFCB Nie, losowani będą tylko gospodarze 1. meczów w 1/4 i 1/2. Po losowaniu 1/8 będzie już drabinka

5

@michal26 Sikorski jest zależny od decyzji Tuska. Obawiam się, że tam jest zero niezależności w decyzjach

1

Wiele imponujących winnerów dzisiaj Bereta. Dołożony do tego jeszcze potężny serwis i mamy TOPowego playera

0

Kehrer trochę jak Raphinha wygląda

1

@MesQueUnClub96 Sandro Wagner? Czupa Czups??

0

IMO ta atmosfera na Allianz trochę overrated jest, jedno i to samo śpiewają przez pół godziny.

0

@MesQueUnClub96 0 titles więc jak lepszy niż Bublik

5

To jest kompromitacja Tsitsipasa, gość ledwo stoi na korcie, gorzej niż Thiem w finale USO.

0

@Popitek12 Raonić lol

0

Mateusz Borek: mam swoje zdanie nt. sędziowania w meczu Barca - Rayo.

Zdanie to nie zostało przedstawione aby "nie rozpalić czatu".

5

@Solenya Medjedović typowy Serb

1

@Huck Proste, w I turze upewnić się, że Trzaskowski wchodzi do II tury, żeby Mentzen miał prościej wygrać niż z Nawrockim;p

1

Atlanta koniec. @Popitek12 w euforii

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ale PiS wpuścił w aferze wizowej. PO sobie nieźle ustawiło narrację, zawsze mogą odbić, że to nie ich wina tylko PiSu. A kto tam będzie weryfikował kiedy dany imigrant przybył do Polski.

0

@mekston rewanż u siebie więc luźniej. Jednakże na De Kuip trzeba uważać

2

Feyenoord zagra z Interem lub Arsenalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?