1

@okiemtypera_lucaxx95 No bez przesady.

1

@mekston zawsze musi być Rafa Nadal w tych rekordach dot. Wieku

0

@MesQueUnClub96 grasz u buków?

0

Będzie panika w Polsce jak plany ws. Ukrainy ujrzą światło dzienne. Kupimy sobie trochę czasu, ale ultimatum Rosji z końca 2021 roku pozostanie w grze i prędzej czy później Rosja będzie chciała jego wdrożenia. A chodzi o de facto wycofanie sił NATO za linię Odry, co wiąże się z końcem Polski w strefie wpływów USA.

W przeciwieństwie do czasu po II WŚ nie będzie tej całej agendy ideologicznej jaką był komunizm, więc część ludzi w Polsce nawet się może nie zorientować, że coś się zmieni.

0

Gimenez nie chce strzelić, woli podać komuś innemu

0

@BezglutenowyPedri Też, ale chodzi o brak możliwości wielkiej konsolidacji euroazjatyckiej, która jest możliwa geograficznie poprzez ścisłą współpracę Chin z Rosją. Dla USA taki scenariusz to koszmar.

2

@tbas Rosja do Paryża by nie doszła, ale gdyby tak było, że Europa da sobie radę, to Ukraina nie byłaby aż tak uzależniona od pomocy USA. Przemysł zbrojeniowy w Europie jest za słaby do wojny takiej jaka toczy się na Ukrainie. Nie te moce przerobowe. O (braku) woli politycznej nawet nie wspomnę...

1

@maroon Ale USA potrzebuje Rosji po swojej stronie, co wiąże się z potencjalnie wielkim zagrożeniem dla Polski.

0

@AduŚ07 Nowa Jałta nam się szykuje. Europa zostanie pominięta, ale to ona będzie musiała dać gwarancję bezpieczeństwa na co nie jest zdolna. Bez udziału USA, Polska nie może być częścią sił rozjemczych na Ukrainie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Usunąć komentarz muszę, bo się uduszę.

2

@Eklerek Rządy PiS były patologią, bo były jednopartyjne, Ziobro i tak okazał się miękiszonem. Wchodzenie Konfederacji w koalicję z PiS jest bardzo ryzykowne, ale nie ma żadnej innej partii, która mogłaby spróbować powstrzymać PiSowskie patologie jeżeli wrócą do władzy. PSL się sprzeda i tak.

W sumie teraz powinno być lepiej, bo jest koalicja, ale tak jak mówię. Obecnie widać tylko Tuska i wygląda na to, że on całkowicie steruje tą koalicją. Jakieś obstrukcje ze strony PSL dotyczą mało istotnych ustaw albo ustaw ideologicznych. Wszystko co najważniejsze jest przyklepywane jak leci wg woli Tuska.

2

Pilne, klęska, zmiażdzyła.
Korwinowiec na stażu w Onecie.


2

@tbas Jest Sikorski, ale w Polsce nie ma zwyczaju politycznego by pozycja MSZ była mocna. Dyplomacją zajmuje się Prezydent i Premier

6

@BorzyKrzys Poprzednie rządy Tuska ratowało EURO więc siłą rzeczy rozwój Polski szedł do przodu, czasy od 2013r. to już była katastrofa, a rok rządów Kopacz idealnym tego podsumowaniem. Myślę, że do końca roku, przy tej tendencji, te rządy będą gorsze.

8

Można powiedzieć, że rząd Donalda Tuska to naprawdę jednoosobowy rząd. Trwa od kilku tygodni ofensywa Tuska w mediach, przykrywająca działalność innych ministrów.


1

Dla równowagi musi być Benfica/Monaco w 1/8 LM...

4

Losowanie katastrofa. myślałem że RSSS, ale się okazało że najpierw losowali gospodarzy. Cyrk. Będzie bardzo trudno. Real w finale

1

@Borneo Obecna kampania Trzaskowskiego, wspierana przez samorządy, z jakich pieniędzy jest opłacana?

0

@daniel32778 ale obecnie jest drabinka na bazie rozstawien z fazy ligowej.

0

@DAM1ANOo ew. Półfinał na Montjuic

1

Asencio dostanie co najwyżej karę w zawiasach, już Perez o to zadba wykonując odpowiednie telefony.

0

@MesQueUnClub96 Haaland dublet, obronił się

40

Nie zapominajmy, że na tym City nawet United zrobiło remontadę, w sumie podobną jak dzisiaj Real. Spotkanie dwóch średniaków LM jak wskazuje na to tabela fazy ligowej. Ale niech pompują.

0

@daniel32778 najprędzej w 1/2 możemy trafić na Real

13

To akurat nie jest fart Realu, to jest schemat, który powtarza się w meczach City. Nie tak dawno oddali prowadzenie 2:0 w Paryżu. City Pepa jest skończone.

1

Następny dla RM na rozkładzie: Bayer Leverkusen lub Atletico. :)

2

Z Grealishem lepiej to wyglądało

0

@BorzyKrzys A co Ci Śląsk zrobił Redaktorze?

0

Mateusz Borek we wczorajszej Mocy Futbolu był wsciekły nt. braku rzutu karnego dla Sevilli przy wyniku 2-1. "Kounde przegrał pozycję, jest kontakt, to jest rzut karny".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?